مازیار فلاحی با احساس ترین خواننده ایران، در رینگ بوکس
۳۱۴۶۳
۱۸ شهريور ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۹
۱۱۵۶۰ 
«عاشقانه‌ها را پایانی نیست...». این شعار همیشگی مازیار فلاحی، خواننده بااحساس كشورمان است كه تابستان امسال با برگزاری 10سانس كنسرت، به پركارترین خواننده كشورمان در سال‌های اخیر تبدیل شده است.

 برترین ها: «عاشقانه‌ها را پایانی نیست...». این شعار همیشگی مازیار فلاحی، خواننده بااحساس كشورمان است كه تابستان امسال با برگزاری 10سانس كنسرت، به پركارترین خواننده كشورمان در سال‌های اخیر تبدیل شده است. مازیار كه با آلبوم «قلب یخی» وارد بازار رسمی موسیقی كشورمان شد، در اغلب كنسرت‌هایش روی استیج اشك می‌ریزد و اجرای لطیف و بااحساسی از خود به نمایش می‌گذارد. شاید برایتان جالب باشد بدانید خواننده‌ای كه این‌چنین از بااحساس بودن او برایتان تعریف كردیم، علاقه شدیدی به ورزش‌های رزمی دارد و از قضا تمرینات سنگینی را هم در همین زمینه انجام می‌دهد! این شاید سورپرایز ویژه‌ای برای هواداران بی‌شمار آقای احساس موسیقی ایران باشد. اگر احساس مازیار، شما را هم تکان می‌دهد، حتما دیدن او برای اولین بار در لباس رزمی و با دستكش بوكس برایتان تماشایی است. حوالی ساعت 10شب بود كه به محل تمرین مازیار فلاحی در كرج رفتیم تا علاوه بر دیدن تمرین‌هایش، ساعتی را هم با او به گفت‌وگو بپردازیم. فکر می‌کنید در حالیکه مازیار، دستکش بوکس در دست دارد، می‌توان سراغ گفت‌وگوی چالشی رفت؟!از کی سراغ ورزش‌های رزمی رفتید؟


حدودا سال اول دبیرستان بودم كه به ورزش‌های رزمی علاقه‌مند شدم و برای شروع به سراغ رشته تكواندو رفتم. تكواندو را حدود 4سال ادامه دادم و تا سال چهارم دبیرستان به همراه یكی از همكلاسی‌هایم در این رشته فعالیت می‌كردیم و در كنار هم تمرینات را پشت سر می‌گذاشتیم. در كنار تكواندو، علاقه زیادی هم به رشته فول كنتاكت (فول كنتاكت كانادایی) داشتم، اما متاسفانه این رشته تا سال 71 وارد ایران نشده بود. سال 71 این ورزش توسط برادران «دردار» در ایران پایه‌گذاری شد. آن روزها من وارد دانشگاه شده بودم و وقتی شنیدم این رشته وارد كشورمان شده، به سراغ استاد ستار علیپور رفتم و سه سال متوالی خدمت ایشان فول كنتاكت كار كردم و در نهایت توانستم كمربند مشكی این رشته را به طور رسمی از فدراسیون دریافت كنم.

بعد از اینکه به صورت حرفه‌ای وارد عرصه خوانندگی شدید، باز هم ورزش‌های رزمی را پیگیری كردید؟


بله. البته من فقط کیک‌بوکس کار نمی‌کنم. اصل طراحی ورزشی من در قالب یک آموزش خصوصی، کاردیوباکسینگ و آموزش‌های دفاع شخصی و بالطبع بدنسازی و آمادگی جسمانی  است، اما بهترین و لذتبخش‌ترین در میان ورزش‌های رزمی، دفاع شخصی است.

 فیلم یكی از تمرین‌هایتان را كه دیدم متوجه شدم تمرینات فشرده‌ای را پشت سر می‌گذارید. نمی‌ترسید مصدوم و برای اجرا دچار مشكل شوید؟


یکی از دلایل من برای انتخاب آقای محمد اسماعیلی به عنوان مربی همین مطلبی است كه اشاره كردید. ایشان در كنار اینكه به صورت تجربی ورزش‌های رزمی را دنبال كرده‌اند، تحصیلکرده رشته تربیت‌بدنی نیز هستند. ایشان با در نظر گرفتن شرایط خاص من برنامه‌ریزی دقیقی در مورد تمرینات رزمی و همچنین آموزش‌های دفاع شخصی دارند. تمرینات ما با شرایط خاصی پیش می‌رود تا درصد مصدومیت كاهش یابد و كمترین آسیب به من برسد، اما این نكته را هم نباید فراموش كرد كه مصدومیت جزو لاینفك ورزش است، حتی ورزش مفرحی مثل تنیس هم گاهی می‌تواند منجر به آسیب‌دیدگی شدید شود.

با مربی‌تان چطور آشنا شدید؟


ایشان یكی از  شناخته‌شده‌ترین مربی‌های رزمی در كشورمان هستند و همانطور كه اشاره كردم  فارغ‌التحصیل رشته تربیت‌بدنی هستند. آقای اسماعیلی در حوزه ورزش‌های رزمی، قهرمانی‌های متعددی در سطح کشور كسب كرده‌اند. جالب است بدانید ایشان حتی در رشته‌های غیررزمی مثل دوچرخه‌سواری، تنیس روی میز، بسکتبال و دو و میدانی هم فعالیت داشته‌اند و در مسابقات كشوری مقام‌های بسیار خوبی کسب کرده‌اند. انتخاب ایشان به عنوان مربی، جدا از سوابق درخشان ورزشی و تحصیلات، یك دلیل مهم دیگر هم داشت آن هم شخصیت و همچنین اخلاق ایشان بود كه واقعا مثال‌زدنی است.

در هتل‌ها ورزش می‌کنم

وقتی برای اجرای كنسرت به شهرستان یا کشورهای خارجی می‌روید تمرین هم می‌كنید؟


بله؛ معمولا سعی می‌كنم تمریناتم را به طور مرتب پیگیری كنم. حتی وقتی در سفر هستم  وقتم را به گونه‌ای تنظیم می‌كنم كه بتوانم ساعتی را به تمرین بپردازم، به همین دلیل چه در خارج از ایران باشم و چه در شهرستان‌های كشور خودمان حضور داشته باشم، هرگز دست از تمرینات خود برنمی‌دارم و بادقت تمریناتم را ادامه می‌دهم. ضمن اینکه مربی‌ام همیشه نوع تمرینات را به بنده یادآوری می‌كند و به طور مستمر پیگیر نحوه انجام تمریناتم هست. در کشورهای خارجی در اکثر هتل‌ها، باشگاه‌های بسیار مجهزی برای ورزش کردن موجود است و زمانی كه به دلیلی در سفرهای خارجی حضور دارم، از این فضاهای ورزشی برای انجام تمریناتم استفاده می‌كنم. به نظرم موسیقی و ورزش نقاط اشتراك زیادی دارند و در خیلی از موارد به هم شبیه هستند. از طرف دیگر فكر می‌كنم یک نوازنده یا یک خواننده با یک ورزشکار حرفه‌ای در موارد زیادی مثل استمرار در تمرین، حس احترام بین شاگرد و استاد، همیشه در اوج بودن، تمرکز بسیار بالا و... اشتراك دارند.
پس می‌توان گفت ورزش هم نوعی هنر است...

بله؛ من همه اینها را هنر می‌دانم. همانطور که یک فوتبالیست به فكر آمادگی جسمانی و فیزیك بانشاط است، یک موزیسین خوب هم باید فیزیک آماده‌ای داشته باشد و تلاش كند تا از لحاظ جسمانی در شرایط خوبی به سر ببرد. بهداشت در موسیقی، شاخه‌ای از موسیقی است که خلاء آن در کشور ما به وضوح دیده می‌شود.

 این بهداشت در موسیقی یعنی چی؟


بهداشت در موسیقی شامل ورزش‌ها، نرمش‌ها و تغذیه‌ای است که برای کمک به سلامت نوازنده یا خواننده طراحی شده است. خواننده یا نوازنده‌ای که ساعت‌های متمادی پشت ساز می‌نشیند و در معرض خطر آسیب‌های جدی در ناحیه گردن،  مچ دست و کمر، حنجره یا نقاط دیگر است، به این مسائل نیاز دارد تا بتواند به طور مداوم به كار خود ادامه دهد و دچار مشكل جسمانی نشود.حضور در لیگ سپک‌تاکرا؟!

باتوجه به تمرینات خوبی كه دارید، به حضور حرفه‌ای در این رشته هم فكر می‌كنید؟


خیلی دوست دارم كه حضور در مسابقات را هم تجربه كنم، اما الان به دلیل شرایط كاری و مشغله‌ای كه دارم، ترجیح می‌دهم وارد این حوزه نشوم و این ورزش را به صورت تمرینی دنبال كنم. مطمئن باشید اگر الان خواننده نبودم حتما این کار را می‌كردم و به صورت حرفه‌ای وارد مسابقات می‌شدم.

مدتی است به ورزش سپک‌تاکرا هم می‌پردازید. عجیب نیست که مازیار فلاحی پیگیر چنین ورزش‌های سختی است؟


چرا اینكه پیگیر كارهای سخت باشم باید عجیب باشد؟ همواری‌های زندگی بدون سختی‌ها برایم لذتی ندارد. به قول فروغ، سفر حجمی در خط زمان و به حجمی خط زمان را آبستن کردن. مسیر زندگی مانند یک نوارقلب است. مادامی که بالا و پایین می‌رود شما زنده هستید!

گویا قرار است در لیگ سپک‌تاکرا هم حضور داشته باشید. کمی درباره‌اش توضیح می‌دهید.


آقای محمد اسماعیلی، مربی بدنساز تیم سپک‌تاکرا نیز هست و مربی تیم آقای هومن گودرزی است و باید بگویم رفتن به این تیم به همین منظور (حضور در مسابقات) بوده است. انشاءالله در مسابقات شرکت می‌کنیم و امیدوارم موفقیت‌های زیادی نیز کسب کنیم. اصولا زندگی یک بٌعدی برای من زیاد شیرین نیست و دوست دارم موقعیت‌های مختلف را تجربه كنم.

خیلی از هنرمندان می‌گویند برای ورزش کردن وقت ندارند. چطور شما وقت دارید؟


این خیلی ادعای بزرگی است كه بگویم وقت ندارم. هركسی در هر موقعیت شغلی، همیشه وقت خالی برای ورزش كردن دارد. بهتر است ورزش کنیم و به قسمت‌های دیگر زندگی بگوییم وقت ندارم!موسیقی، بازیگری و چند کار دیگر

از آلبوم جدید چه خبر؟


در میان این همه کار و مشغله، مراحل آلبوم جدید را در کنار دوست قدیمی‌ام، امیر توسلی پیگیری می‌كنم و در کنار ورزش و کنسرت‌ها تلاش می‌كنم آلبوم جدیدم را هم با كیفیت خوبی روانه بازار كنم.

زمزمه‌هایی هم مبنی‌بر حضور شما در مجموعه جدید «قلب یخی» به عنوان بازیگر شنیده می‌شود. در این مورد توضیح می‌دهید؟


پیشنهاد حضور من به عنوان بازیگر و خواننده از سوی دست‌اندرکاران خوب این مجموعه به صورت جدی وجود دارد، اما هنوز تصمیم قطعی در این مورد نگرفته‌ام و معلوم نیست در خدمت این مجموعه باشم یا خیر.

امسال کنسرت‌های زیادی برگزار كردید و این روزها به عنوان یکی از موفق‌ترین خواننده‌های پاپ داخلی مطرح هستید. این موضوع چقدر به مسئولیت‌تان در قبال هواداران اضافه کرده است؟


هر اتفاق مثبتی که در زندگی می‌افتد، شیرین است، اما همیشه مسئولیت انسان را سنگین‌تر می‌کند. هیچ‌وقت خودم را فراموش نمی‌کنم و سعی می‌کنم صادق باشم و صادق بمانم.
انتشار یافته: 37
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1391/06/18
خیلی دوستش دارم بچه ی باحالی و پاکه
انقدر دوستش دارم که نصف مطلبو نخوندم
پاسخ ها
zahra seven
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۹
خوبه نصفه مطلبو خوندی من دو خط خوندم حسش نبود برم پایین ولی خواننده خوبیه من دوسش دارم
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1391/06/18
با احساس ترین !!!
4 تا اهنگ خونده همش هم شبیهه هم یه ذره فرق هم نداره یه پولی میدن مطبوعات الکی گندشون کنن که البته این روشا دیگه قدیمی شده و جواب نمیده چون کسی دیگه با این تورم مجله ای نمیخره ببینه چی مینویسه
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1391/06/18
با احساس ترین !!!
4 تا اهنگ خونده همش هم شبیهه هم یه ذره فرق هم نداره یه پولی میدن مطبوعات الکی گندشون کنن که البته این روشا دیگه قدیمی شده و جواب نمیده چون کسی دیگه با این تورم مجله ای نمیخره ببینه چی مینویسه
پاسخ ها
7
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۰
خیلی بده که در مورد خوانندمون اینجوری حرف می زنید براتون متاسقم
ehsan
United Kingdom
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۱
nemidonam ke chera bazi ha shoor harf zadan nadaran
.
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۴
لطفا بدون اگاهی از خودتون نظر ندین . بد نیس یه نگاهی به بیوگرافی و سابقه مازیار توی موسیقی بندازین .هر کسی هم نمیتونه درکش کنه مگه اینکه عاشق و با احساس باشه .به خاطر همینه شده اقای عاشقانه ها...
Iran, Islamic Republic of
16:42 - 1391/06/18
ایرانی غیرتت کجاست؟
گوگل یه نظرسنجی گذاشته که ((((خلیج فارس)))) درسته یا ---خلیج عربی--- از همتون می خوام به لینک زیر برین و به ♣♣♣خلیج تا ابد فارس♣♣♣ رای بدین
http://www.persianorarabiangulf.com/index.php
چون قبلا خلیج فارس درصد رای هاش
80 درصد ولی حالا رسیده به 60!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۹
ممنون برادر. الان که من رفتم به 57 رسیده بود متاسفانه. دوستان لطفن دریغ نکنید.
Sadaf
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
affarin b in gheyratet... behtare tu hameye safhe haye (por binande tarin ha ( ino bezari ta hame beran o raay bedan... manam hatman e hatman komaket khaham kard....
صدف
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
میدونین‏ ‏چیه...‏ ‏واقعا‏ ‏متاسف‏ ‏شدم...‏ ‏نمیدونین‏ ‏ک‏ ‏چقد‏ ‏مغز‏ ‏این‏ ‏عربا‏ ‏کوچیکه‏!‏! ..الان‏ ‏من‏ ‏با‏ ‏موبایل‏ ‏دارم‏ ‏کامنت‏ ‏میزارم‏ ‏و‏ ‏امیدوارم‏ ‏ک‏ ‏همشو‏ ‏دوستان‏ ‏بخونن‏ ‏تا‏ ‏بدونن‏ ‏ک‏ ‏چقد‏ ‏لازمه‏ ‏ک‏ ‏ب‏ ‏این‏ ‏صفحه‏ ‏برن‏ و‏ ‏ب‏ ‏خلیج‏ ‏پارس‏ ‏رای‏ ‏بدن.‏ ‏الان‏ ‏اون‏ ‏صفحه‏ ‏جلومه‏ ‏تو‏ ‏لپ‏ ‏تایم‏‏‏ ...‏ ‏اون‏ ‏جایی‏ ‏ک‏ ‏چنتا‏ ‏دلیل‏ ‏برای‏ ‏خلیج‏ ‏فارس‏ ‏یا‏ ‏عرب‏ ‏بود‏ ‏نوشته...‏ ‏چنتاش‏ و‏ ‏براتون‏ ‏ترجمه‏ ‏میکنم...‏ ‏واقعا‏ ‏خیلی‏ ‏دلیل‏ ‏های‏ ‏مسخره‏ ‏و‏ ‏خنده‏ ‏داری‏ ‏دارن‏!‏!
مثلا‏ ‏نوشتن‏ ‏ک‏ ‏ایران‏ ‏کاملا‏ ‏پرسیا‏ ‏حساب‏ ‏نمیشه....‏ ‏یعنی‏ ‏همه‏ ‏مردم‏ ‏ایران‏ ‏پارسی‏ ‏نیستن...‏ ‏مثلا:‏ ‏پارسی،‏ ‏عربی‏(‏ک‏ ‏پر‏ ‏رنگ‏ ‏تر‏ ‏نوشته‏‏)‏‏ ‏،‏ ‏آذری،‏ ‏ترکمن‏ ‏،‏ ‏کرد،‏ ‏گیلکی،‏ ‏مازندرانی،‏ ‏لر‏ ‏و‏ ‏بلوچی‏ ‏هستند‏ ‏تو‏ ‏ایران...‏!‏! و‏ ‏ب‏ ‏خاطر‏ ‏همین‏ ‏هم‏ ‏باید‏ ‏گف‏ ‏خلیج‏ ‏عرب‏!‏! خیلی‏ ‏خنده‏ ‏داره.....‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏یا‏ ‏مثلا‏ ‏نوشته‏ ‏مردمی‏ ‏ک‏ ‏اطراف‏ ‏خلیج‏ ‏فارس‏ ‏زندگی‏ ‏میکنن‏ ‏بیشترشون‏ ‏عربن‏ ‏پس‏ ‏باید‏ ‏گف‏ ‏خلیج‏ ‏عرب‏!‏! یا‏ ‏مثلا‏ ‏اینکه‏ ‏۶‏ ‏کشور‏ ‏عربی‏ ‏کنار‏ ‏خلیجن‏ ‏در‏ ‏حالی‏ ‏ک‏ ‏ایران‏ ‏تنهاست‏!‏!! و‏ ‏۷۰٪‏ ‏خط‏ ‏آبی‏ ‏مربوط‏ ‏ب‏ ‏کشور‏ ‏های‏ ‏عربیه....‏ ‏آدم‏ ‏واقعا‏ ‏زورش‏ ‏میگیره‏!‏! دلیلاشون‏ ‏یکی‏ ‏از‏ ‏یکی‏ ‏مسخره‏ ‏تر‏ ‏و‏ ‏اعصاب‏ ‏خورد‏ ‏کن‏ ‏تر‏!‏!! فک‏ ‏کنم‏ ‏فهمیدین‏ ‏ک‏ ‏چ‏ ‏جور‏ ‏دلایلی‏ ‏دارن...‏ ‏پس‏ ‏بهتره‏ ‏برم‏ ‏سراغ‏ ‏دلایل‏ ‏منطقی‏ ‏برای‏ ‏خلیج‏ ‏پارس‏ ‏بودن....‏ ‏نوشته‏ ‏ک‏ ‏استفاده‏ ‏شدن‏ ‏‏ ‏نام‏ ‏persian‏ ‏تو‏ ‏‏ ‏بیشتر‏ ‏نقشه‏ ‏های‏ ‏قدیمی‏ ‏مربوط‏ ‏ب‏ ‏بسیار‏ ‏سال‏ ‏پیش...‏ ‏و‏ ‏ب‏ ‏خاطر‏ ‏همین‏ ‏نیازی‏ ‏ب‏ ‏تغییر‏ ‏نام‏ ‏نیست‏ ‏و‏ ‏همیشه‏ ‏خلیج‏ ‏فارس‏ ‏باقی‏ ‏خواهد‏ ‏ماند....‏ ‏یا‏ ‏مثلا‏ ‏نوشته‏ ‏ک‏ ‏تو‏ ‏بیشتر‏ ‏و‏ ‏بهتره‏ ‏بگم‏ ‏همه‏ ‏ی‏ ‏پرینت‏ ‏های‏ ‏نقشه‏ ‏ها‏ ‏قبل‏ ‏از‏‏ ‏سال‏ ‏‏۱۹۶۰‏ ‏میلادی‏ ‏و‏ ‏بیشتر‏ ‏کره‏ ‏زمین‏ ‏های‏ ‏قدیمی‏(‏‏ ‏مدل‏ ‏زمین‏)‏‏ ‏و...‏ ‏همگی‏ ‏از‏ ‏نام‏ ‏persian gulf‏ ‏استفاده‏ ‏شده...‏ ‏‏ ‏با‏ ‏مثلا‏ ‏ی‏ ‏دلیل‏ ‏خوب‏ ‏دیگه‏ ‏هم‏ ‏ک‏ ‏الان‏ ‏خوندم...‏ ‏نوشته‏ ‏یعنی...‏ ‏اگر‏ ‏خلیج‏ ‏عرب‏ ‏یک‏ ‏نام‏ ‏حقیقی‏ ‏و‏ ‏واقعی‏ ‏باشه،‏ ‏بیشتر‏ ‏کشور‏ ‏های‏ ‏عربی‏ ‏‏ در‏ ‏محیط‏ ‏اطرا‏ ف‏ ‏خلیج‏ ‏قرار‏ ‏دارن،‏ همچنین‏ ‏هند‏ ‏هم‏ ‏باید‏ ‏نام‏ ‏خلیج‏ ‏فارس‏ ‏رو‏ ‏ب‏ ‏خلیج‏ ‏هند‏ ‏تغییر‏ ‏بده‏ ‏چون‏ ‏هند‏ ‏مرز‏ ‏آبی‏ ‏بیشتری‏ ‏داره‏ ‏با‏ ‏خلیج‏ ‏فارس‏ ‏نسبت‏ ‏ب‏ ‏بقیه‏ ‏کشور‏ ‏های‏ ‏عربی...‏ ‏آها...‏ ‏یکی‏ ‏دیگه‏ ‏هم‏ ‏ک‏ ‏کوتاهه‏ ‏نوشته‏ ‏اصلا‏ ‏و‏ ‏کلا‏ ‏persian is a historical name.... یعنی‏ ‏خلیج‏ ‏پارس‏ ‏یک‏ ‏اسم‏ ‏تاریخی‏ ‏هست‏ ‏و‏ ‏تاریخچه‏ ‏داره‏ ‏این‏ ‏دریا...‏ ‏و‏ ‏چن‏ ‏دلیل‏ ‏منطقی‏ ‏دیگه...‏ ‏پس‏ ‏دوستان....‏ ‏از‏ ‏همتون‏ ‏خواهش‏ ‏میکنم‏ ‏ک‏ ‏حتما‏ ‏برن‏ ‏و‏ ‏رای‏ ‏بدن...‏ ‏
مجله‏ ‏جون‏ ‏میدونم‏ ‏خیلی‏ ‏زیاد‏ ‏حرف‏ ‏زدم‏ ‏ولس‏ ‏خواهش‏ ‏میکنم‏ ‏همشو‏ ‏تایید‏ ‏کن....‏ ‏ممنون...‏
Iran, Islamic Republic of
17:41 - 1391/06/18
محبوبترین خواننده ی منه ...امیدوارم همیشه موفق باشه
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1391/06/18
شدیدا با سعید موافقم همه ی آهنگ هاش تکراریه در ضمن تا اونجایی که من میدونم مجید خراطها سلطان احساسه.
پاسخ ها
zahra seven
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۹
مجید خراطها گوش میدی؟؟؟ وای خدای احساس....
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1391/06/18
وای همه کاراش ادمو به وجد میاره از اهنگاش و کنسرتاش گرفته تا این کاراش واقعا عالیه که واسه ورزش همیشه وقت داره خیلی مهربون،بااحساس،خوش اخلاق،خوش قلب،صادق و...... من که خیلی دوستش دارم واقعا بااحساسه
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1391/06/19
آره بچه ها تروخدا برین تو سایت و به خلیج فارس خودمون رای بدید ایران مال همه ی ماست پس ما همه مسئولیم
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1391/06/19
اقا سعید و اقا علیرضا شما اگر از مازیار جان بدتون میاد مجبور نیستید نظر بزارید اتفاقا صداش خیلی قشنگه تو همه ی اهنگاش این حس موج میزنه چه تکراری و چه غیر تکراری همش عالیه یکی از محبوب ترین خواننده های ایرانه اگر کنسرتشو برید اونوقت میفهمید من چی میگم واقعا کنسرتاش عالیه و اجرای زندش مهشره و ارکستر خیلی توپی داره اگر شما میگید مجیدخراطها سلطان احساسه قبول ولی مازیار خدای احساسه اهنگاش حرف نداره:-*
پاسخ ها
حسن
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
مجید خراطها سلطان احساسه؟صداش مثه جاروبرقی ای میمونه که مامانا ساعت 7 صبح میکشن
zahra seven
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
وای اقا حسن کلی خندیدم خوب گفتی داداشی
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1391/06/19
man kheyli dusesh daram, vaghan khodaye ehsase, sedasham kheyli ghashange..
agha alireza shoma majid kharatharo joze khanandeha be hesab miarin?
be nazare man ke kasi ke baraye avalin bar behesh gofte sedat ghashange kheyli shukhie maskharei karde!
پاسخ ها
niloofar
United States
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۹
heh , vaghean :D
Akhe on majid kharat ha chieee?!!!
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1391/06/20
وای عاشق آهنگ" تورو دوست دارم "مازیارم
پاسخ ها
hoda
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۱
آره منم خیلی.خیلی قشنگه.
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1391/06/21
آخه صدا داره كه بهش بگيم خواننده حيف از 60000تومني كه دادم رفتم كنسرت ولي انصافا موزيك خوبي داشت
Iran, Islamic Republic of
10:23 - 1391/06/24
همه آهنگهاش شبیه همه جذابیت نداره .
Iran, Islamic Republic of
23:59 - 1391/07/06
واقعا با احساسترین و بهترین خواننده ی دنیا فقط مازیار فلاحی میتونه باشه من با تک تک اهنگهاش زندگی میکنم و خاطره دارم واقعا ازش خیلی ممنونم و ارزو میکنم همیشه موفق و سربلند باشه.
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1391/10/17
وقتی اهنگهاش شد 20 تا تازه میشه خواننده معمولی اون موقع در مورد اقای فلاحی حرف میزنیم در ضمن ساعت 7 صبح هر صدایی گوش بدی شبیه جارو برقیه اما لطفا به سلطان احساس خراطها توهین نشه
Iran, Islamic Republic of
02:08 - 1392/05/18
از نظر من كه بهترينِ .عشقه. اصلا صداش حرف نداره. اهنگاشم خداي احساسه.واقعا بي احساسه اوني كه مازيار فلاحي رو دوست نداره. امي وارم هر جا كه هست موفق باشه
Iran, Islamic Republic of
00:34 - 1393/04/24
اقای عاشقانه هاست دیگه....اصلا اهنگاش با بقیه فرق داره .صداش با همه فرق داره.کلا تکه ...
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1393/06/10
اقای احساسه دیگه ......ازهمین حالا من منتظر البوم ماه هفتم هستم
United States
15:32 - 1393/07/06
سلطان احساس و اقای عاشقانه های ایران...
صدایی پر الز ارامش و پر از احساس واقعا معرکه ست من خیلی دوسش دارم اهنگاش و ریتم اروم صداش ارامش خاصی داره...از نظر من بهترین خواننده ست ایشالا موفق و موفق تر باشه...
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1395/12/13
شماهایی که عاشق مازیار بودید! آیا الان هم هستید؟؟؟ خداوکیلی درسته که تو سال 95 خیلی کم آهنگ داده ولی هیچ کس نمی تونه مانند خودش انقدر با احساس بخونه!!!!الان نسبت به تمام سال های اخیر طرفدار کم داره ولی بی نظیره!!!! بهتر از مجید خراطها
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1396/11/10
من به هرکس که از هر نظر از من بالاتر هست احترام میگذارم چون حتما بیشتر تلاش کرده.مازیار دوستدارم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج