آغاز به کار کمیته اجرایی ائتلاف اصولگرایان
۳۱۵۶۲۴
۲۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۸
۱۰۸۵۶
عضو شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان از فعال شدن کمیته اجرایی ائتلاف اصولگرایان برای مرحله دوم انتخابات خبر داد.
خبرگزاری فارس: عضو شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان از فعال شدن کمیته اجرایی ائتلاف اصولگرایان برای مرحله دوم انتخابات خبر داد.

لطف‌الله فروزنده عضو شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان از فعال شدن «کمیته اجرایی» ائتلاف اصولگرایان برای مرحله دوم انتخابات خبر داد.

فرزونده ضمن بیان این مطلب به اقدامات ائتلاف در قبل و بعد از عید اشاره کرد و اظهار داشت: تلاش ائتلاف اصولگرایان این است که در 69 حوزه‌ای که کاندیدا داریم از آنها حمایت کنیم و فضای مناسبی برای رأی آوردن‌شان فراهم شود.

سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی ادامه داد: هر استانی برای هر حوزه انتخابیه نقشه راهی تهیه کرده است و به ائتلاف مرکزی نیز اعلام کرده‌اند بنابراین حضور افرادی در آنجا می‌تواند فضای مناسبی فراهم کند و حمایت همه احزاب اصولگرا در این مرحله قدم بسیار مهمی است.

وی با تاکید بر اینکه امروز ظرفیت همه اصولگرایان به کار گرفته می‌شود، تصریح کرد: شورای مرکزی ائتلاف کمیته‌ای را مشخص کرده و این کمیته اجرایی کار را برای مرحله دوم انتخابات پیگیری می‌کند.

شورای ائتلاف اصولگرایان به ریاست آیت‌الله موحدی‌کرمانی دبیر کل جامعه روحانیت مبارز و سخنگویی حدادعادل، هدایت اصولگرایان را برای انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی بر عهده دارد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج