عکس: وسیله جدید در حمل و نقل شهری
۳۱۶۱۳۵
۲۲ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۲
۱۴۹۹۳
ولوکوپتر (Volocopter) واقعا قطعه‌ای منحصر به‌فرد در مهندسی محسوب می‌شود. بطوریکه از 18‌ روتور الکتریکی فوق‌العاده یکنواخت استفاده می‌کند.
وب‌سایت آی تی رسان: ولوکوپتر (Volocopter) واقعا قطعه‌ای منحصر به‌فرد در مهندسی محسوب می‌شود. بطوریکه از 18‌ روتور الکتریکی فوق‌العاده یکنواخت استفاده می‌کند. این بالگرد در حال حاضر قادر به بلند کردن اشخاص از روی زمین است. صدا و نویز تولید شده توسط بالگرد کمتر از حد انتظار بوده و با آزمایشات موفق صورت گرفته بر‌روی این پروژه، قطعا ایده‌ای ماندگار خواهد بود.

ولوکوپتر وسیله ای جدید در حمل و نقل شهری

الکساندر زاسل مدیر اجرایی E-Volo شرکت آلمانی هلی‌کوپتر با به پرواز درآوردن این بالگرد، محصول شرکت خود را تایید کرد. ولوکوپتر به عنوان یک بالگرد هیبریدی توصیف می‌شود. 2 صندلی برای سرنشینان آن وجود دارد. این بالگرد که از موتو الکتریکی با دقت بالا استفاده می‌کند، به‌وسیله یک جوی استیک و تعداد اندکی دکمه کنترل می‌شود و برخلاف بالگردهای رایج محیط زیست را آلوده نمی‌کند.

ولوکوپتر می‌تواند یک راه ارتباطی جدید در مسیر‌های شهری به‌حساب آید و دولت‌ها باید درمورد قوانین و مقرارت آن تصمیم بگیرند. این اتفاق دور از انتظار نخواهد بود اما در صورت تحقق این امر یقینا حرفه و مجوزهای جدیدی برای کنترل هواپیمای بدون سرنشین و مقررات خلبانی تنظیم خواهد شد. هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت این دستگاه در دسترس نیست.

نمونه هایی از روتور استفاده شده:

ولوکوپتر وسیله ای جدید در حمل و نقل شهری

ولوکوپتر وسیله ای جدید در حمل و نقل شهری

کاربردهای نظامی این روتورها:

ولوکوپتر وسیله ای جدید در حمل و نقل شهری
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:13 - 1395/01/23
برای ما خوبه تا بزنیمش به دکل برق و‌بعد بگیم نقص فنی داشت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج