نقاش خانه خود باشید!
۳۲۶۳۵۲
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۶
۱۶۴۹۵ 
قبل از اینکه به هر کاری برای ایجاد تغییرات در خانه دست بزنید یا طرحی نو بکشید همیشه بخشی از وقت‌تان را صرف کندوکاو و تحقیق کنید.
وب سایت چیدانه: قبل از اینکه به هر کاری برای ایجاد تغییرات در خانه دست بزنید یا طرحی نو بکشید همیشه بخشی از وقت‌تان را صرف کندوکاو و تحقیق کنید.

نقاش خانه خود باشید!

نقاش خانه خود باشید!

یانا بیتل، یک طراح داخلی مبتکر استرالیایی است که به جز ایده‌پردازی برای شرکت‌های مطرح طراحی با ژورنال‌های طراحی داخلی هم همکاری دارد. او که می‌گوید، همیشه عاشق رنگ‌ها و نقاشی بوده، ایده‌های تازه‌ای برای نقاشی کردن ساختمان در ذهن دارد. اگر می‌خواهید با ریزه‌کاری‌های نقاشی ساختمان آشنا شوید، این مطلب برای شماست.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...دستگیره درب، کوچک اما چشمگیر

نقاش خانه خود باشید!

جزییات برای شما تا چه اندازه اهمیت دارد؟ اصلا آن جور که باید و شاید جزییات را می بینید؟ یا از کنار آن ها به سادگی عبور می کنید؟ چقدر از اهمیت وجود جزییات در خانه و دکوراسیون داخلی آن مطلع هستید؟ به نظر شما جزییات مهم تر است یا کلیات؟

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...هنگام اجاره یا خرید خانه به این نکات دقت کنید!

نقاش خانه خود باشید!

همواره هنگام خرید یا اجاره یک خانه نوساز یا قدیمی نکاتی وجود دارد که در نظر داشتن آن نکات خالی از لطف نیست و به شما کمک می کند از بودن در خانه ای که برای زندگی انتخاب می کنید، احساس رضایت داشته باشید. برخی از این نکات که باید مورد توجه قرار گیرد به طور کلی عبارتند از: تعداد اتاق ها، وضعیت قرار گرفتن آشپزخانه و اندازه ی حیاط. چیدانه در این مطلب به تفصیل به بیان نکات مهم که هنگام بازدید یک خانه برای اجاره یا خرید باید به آن توجه کنید، می پردازد. با ما همراه باشید...

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...ارسی خانه، جلوه ای مدرن از خانه های اصیل ایرانی!

نقاش خانه خود باشید!

ارسی خانه ساخته شده است برای مرور خاطرات معماری ایران! ارسی خانه را که ورق بزنی هر گوشه اش خانه ای را در دل خود جای داده است... از هنر محسور کننده ی طباطبایی ها و عامری ها گرفته تا اعجاز کبوتر خانه هایی که هنوز هم هنر را میخکوب خود می کنند! ارسی خانه، خانه ای به وسعت تمام خاطرات معمارگونه ی مردم این سرزمین... خانه ای برای من... خانه ای برای تو... خانه ای برای هر ایرانی!

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج