10 ایده چیدمان دکوراسیون نشیمن های باریک و کوچک
۳۲۶۸۱۲
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۶
۲۱۱۹۴ 
اگر در نشیمن باریک خود شومینه دارید، آن را به نقطه ی کانونی فضا تبدیل کنید. مبلمان تان را را در یک منحنی صمیمی، مستطیل یا مربع در اطراف شومینه بچینید. فراموش نکنید نباید حتما رو به شومینه باشید.
وب سایت چیدانه: اگر در نشیمن باریک خود شومینه دارید، آن را به نقطه ی کانونی فضا تبدیل کنید. مبلمان تان را را در یک منحنی صمیمی، مستطیل یا مربع در اطراف شومینه بچینید. فراموش نکنید نباید حتما رو به شومینه باشید.

10 ایده چیدمان دکوراسیون نشیمن های باریک و کوچک

10 ایده چیدمان دکوراسیون نشیمن های باریک و کوچک

همه ی ما تصور می کنیم باید نشیمن هایی بزرگ و فراخ داشته باشیم تا بتوانیم دکوراسیون آن را به دلخواه و سلیقه ی خود بچینیم. در صورتی که اگر واقع بین باشید می بینید به چندان فضای زیادی در نشیمن نیاز ندارید. نشیمن در واقع فضایی است برای دور هم بودن، گرم شدن در کنار شومینه و بخاری یا تماشای تلویزیون. البته بیشترین کاربرد آن گپ و گفت های خانوادگی است. شما قرار نیست در این فضا یوگا انجام دهید یا پشتک وارو بزنید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...عاشقانه آرام زوج جوان در خانه ۵۶ متری!

10 ایده چیدمان دکوراسیون نشیمن های باریک و کوچک

تصورش را بکنید وقتی دو معمار به هم برسند و بخواهند ایده‌های‌شان را برای ساخت یک خانه مشترک اجرا کنند با انفجار بمبی از خلاقیت در یک خانه مواجه می‌شوید. خانه‌ای حوالی خیابان دلاوران که آدم‌هایش خیلی به‌هم نزدیکند. وقتی وارد خانه‌شان می‌شوم بوی عود همه‌جا را برداشته و موسیقی ملایمی در حال پخش است. مریم و فریورِ جوان خانه‌ای ۵۶ متری را با کلی ذوق و عشق بازسازی کردند. آنها خانه نقلی‌شان را با ترفندهای زیرکانه به فضایی بزرگ‌تر از واقعیت تبدیل کرده و با خوش‌سلیقگی تمام فضای‌های خانه را از هم مجزا کردند.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...۷ ایده تزیین خانه با شیشه رنگی های دکوری

10 ایده چیدمان دکوراسیون نشیمن های باریک و کوچک

امیدوارم که مطلب آیا به دکوری های شیشه ای فکر کرده اید؟ را به یاد داشته باشید، در آن مطلب تعدادی وسیله دکوری شیشه ای را به شما نشان دادیم و امروز هم در این مطلب می خواهیم تعداد دیگری از این دکوری های جذاب شیشه ای را به شما نشان دهیم که می توایند آن ها را از ویترین کالاهای چیدانه تهیه کنید، پس تا انتهای این مطلب با چیدانه همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...ترفندهای ارزان برای زیباتر کردن دکوراسیون منزل

10 ایده چیدمان دکوراسیون نشیمن های باریک و کوچک

تا به حال فکر کرده اید که چگونه می‌توانید دکوراسیون خانه ی خود را با بودجه بسیار کم طراحی و تزئین کنید؟ در این مطلب از چیدانه سعی داریم به شما نشان دهیم که چگونه می‌توانید با کلک های ساده اقتصادی یک طراحی چشمگیر و مقرون به صرفه داشته باشید با ما همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج