فیوزهای برق را دستکاری نکنید
۳۲۷۱۷۸
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۱
۸۲۹۴ 
شرکت توزیع برق تهران با اعلام اینکه مشترکان از دستکاری فیوز برقی منازل و ساختمان‌ها خودداری کنند، تاکید کرد: مسئولیت خسارات وارد شده به شبکه و تاسیسات عمومی برق بر عهده مشترک است.
خبرگزاری مهر: شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با صدور اطلاعیه ای از مشترکان خواست از تغییر فیوز انشعاب برق خودداری کنند.

بر این اساس با توجه به خطرها و خسارت‌های احتمالی تعویض خودسرانه فیوز برق توسط مشترکان، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: مشترکان برق در صورت نیاز به قدرت و آمپراژ بیش از مقدار خریداری شده، باید ضمن مراجعه به مناطق ۲۲ گانه توزیع برق و یا بخش خدمات الکترونیکی سایت شرکت های برقی، نسبت به درخواست استانداردسازی و افزایش قدرت قراردادی خود مطابق مقررات و آیین‌نامه تکمیلی تعرفه‌های برق اقدام کنند.

بر اساس این اطلاعیه، اقدام مشترکین در استفاده از فیوز با آمپراژ بیش از قدرت خریداری شده که در قبض برق قید شده است، مغایر با مفاد آئین نامه تکمیلی تعرفه‌های برق بوده و دستکاری در لوازم اندازه‌گیری محسوب می‌شود.

از این رو در صورت عدم توجه مشترکان به این موضوع و همچنین افزایش مصرف برق بیش از استانداردهای تعیین شده، مسئولیت خسارات وارد شده به شبکه و تاسیسات عمومی بر عهده مشترک خواهد بود و مطابق مقرارت اعمال خواهد شد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
United States
17:45 - 1395/03/01
هرچه میتوانید مشکلات زندگی رابیشتر کنید من نفسم بند امده یکسال وسه ماه میشود بیکارم
مرتضی عزیزی کارمند بازشسته عیالواربا حقوق حداقل
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1395/03/02
بخدا قسم نه مال ومیراث پدری دارم نه شغل دوم در شهرستان زندگی بخور ونمیری دارم همیشه در طول ۶۰سال عمرم قناعت را پیشه کرده ام اما با این افزایش قیمتها بتنگ آمده ام شما را بخدا راه حلی جلوی پای من بگزارید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج