پیرمردهای جذاب لیگ شانزدهم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۵۰۴۰۱
۱۸ تير ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۷
۲۳۳۰۲
در خطوط مختلف تیم های لیگ برتری بازیکنان زیادی دیده می شوند که به عبارتی سن و سالی از آنها گذشته است اما هنوز هم با حضورشان در لیگ برتر بر جذابیت آن می افزایند.
ورزش سه: در خطوط مختلف تیم های لیگ برتری بازیکنان زیادی دیده می شوند که به عبارتی سن و سالی از آنها گذشته است اما هنوز هم با حضورشان در لیگ برتر بر جذابیت آن می افزایند.

بازیکنانی که تاثیر فراوانی در تیم های شان دارند با وجود آنکه سال هاست در سطح اول فوتبال ایران به بازی مشغول هستند بازهم می توانند یکی از عوامل جذابیت تیم های شان باشند.
با بررسی پیرمردهای جذاب لیگ شانزدهم، همراه "ورزش سه" باشید:

دروازه؛ سنگربانان سابقا ملی پوش

سیدمهدی رحمتی: کاپیتان آبی پوشان در لیگ شانزدهم نیز وظیفه حراست از دروازه این تیم را دارد، وی بدون شک یکی از نفرات اول پست خود در لیگ برتر است و به عنوان یکی از مهره های سنگین آبی پوشان محسوب می شود. رحمتی این روزهای با 35 سال سن، درون دروازه استقلالی ها یکه تازی می کند.

رحمان احمدی: گلر سابقا سپاهانی فوتبال ایران بعد از دو دوره حضور در این تیم، امسال از جمع اصفهانی ها جدا شد و به تهران آمد تا همراه با پیکانی ها در لیگ برتر حضور داشته باشد، احمدی که سابقه حضور در دیگر تیم خودروساز تهرانی و پرسپولیسی ها را دارد این روزها 35 ساله است.

وحید طالب لو: دروازه بانی که سال ها برای آبی پوشان پایتخت به میدان رفت در لیگ شانزدهم احتمالا با پیراهن تیم دیگری در بازی ها حضور خواهد داشت، طالب لوی 34 ساله پس از نیمکت نشینی در لیگ قبلی، تصمیم دارد بازهم در میادین حضور پیدا کند.البته درباره تیم آینده او ابهام وجود دارد و هنوز در این باره خبری در دست نیست.

خط دفاع؛ باتجربه ترین‌ها

محسن بنگر: مدافع باتجربه فوتبال ایران بعد از سال ها حضور در سرخ های پایتخت برای لیگ شانزدهم به جمع سرخ های تبریز نقل مکان کرد، محسن بنگر که پیش از این در سپاهان نیز زیر نظر امیر قلعه نویی به قهرمانی لیگ برتر رسیده بود بازهم می خواهد این تجربه را تکرار کند البته این بارد ر سن 37 سالگی.

مرتضی اسدی: بعد از سال ها حضور در تراکتورسازی، در لیگ شانزدهم برای سومین فصل پیاپی با گسترش فولاد به میدان خواهد رفت. اسدی که با تیم صبا توانست خود را به اثبات برساند سال های زیادی را در تبریز گذراند احتمالا در همین شهر هم به دوران بازیگری خود پایان می دهد، اسدی این روزها در 37 سالگی به سر می برد.

رضا نورمحمدی: کاپیتان پرسپولیسی ها بعد از هفت سال حضور در این تیم، لیگ شانزدهم را با مشهدی ها در سطح اول فوتبال ایران حضور پیدا می کند، نورمحمدی 35 ساله یکی از دو مدافع میانی سرخ پوشان در لیگ قبلی بود که از این تیم جدا شد.

سیدجلال حسینی: کاپیتان اول پرسپولیسی ها در لیگ شانزدهم پیش از این نیز طعم این اتفاق را چشیده بود، مدافع ملی پوش و 24 پرسپولیسی ها بعد از حضور در این تیم راهی قطر شد و لیگ پانزدهم را نیز با پیراهن نفت به اتمام رساند، لیگی که درآن سیدجلال با بازی های موثر و خوب خود یکی از عوامل اوج گیری نفتی ها معرفی شد و همین اتفاق او را یک بار دیگر به پرسپولیس رساند.

امیرحسین صادقی: مدافع سابقا استقلالی ها فوتبال ایران که پیش از این در چند مقطع از جمع آبی پوشان جدا شده بود لیگ پانزدهم را با پیراهن صبا در رقابت ها حاضر شد اما برای فصل شانزدهم لیگ برتر بازهم به تهران بازگشت اما این بار در معیت تیم پیکان، صادقی که این روزها در 34 سالگی حضور دارد می خواهد این بار زیر نظر جلالی نام خود را بر سر زبان ها بیندازد.

هادی عقیلی: یکی از بازیکنان مغضوب سپاهانی ها در فصل گذشته در نهایت از این تیم جدا شد، البته هنوز درباره تیم آینده عقیلی 35 ساله خبری در دست نیست اما با توجه به تقریبا نیم فصل بازی نکردن، قطعا این مدافع باتجربه می خواهد با حضور در تیمی لیگ برتری بازهم در سطح اول فوتبال ایران حضور داشته باشد.

محمد نصرتی: یکی از تاریخ سازان فوتبال ایران به احتمال بالا، فصل آینده را نیز باز گسترش فولاد در بازی ها حضور پیدا می کند، نصرتی که در یک سوم پایانی لیگ پانزدهم از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شدید شد این روزها بهبودی خود را باز یافته است و بازهم می خواهد به عنوان مهره ای تاثیرگذار در لیگ برتر حضور داشته باشد، او این روزها در 34 سالگی به سر می برد.

خسرو حیدری: البته درباره مدافع – هافبک راست آبی ها زیاد نمی توان از لفظ سن بالا استفاده کرد چرا که او در 32 سالگی به سر می برد، حیدری اخیرا با استقلالی ها قراردادی طولانی مدت نیز به امضا رسانده است تا سه سال آینده را در جمع آبی های پایتخت به سر ببرد.

ذخیره ها: مجید ایوبی(35 سال) از سایپا، وحید حمدی نژاد(34 سال) از نفت تهران، عبداله کرمی(33 سال) از فولاد خوزستان، احمد آل نعمه (33 سال) احتمالا از نفت تهران، حبیب گردانی(33 سال) از ماشین سازی تبریز، هاشم بیگ زاده (32 سال) از ذوب آهن.

خط هافبک؛ گلساز، وفادار و ...

مهدی رجب زاده: هافبک – مهاجم ذوبی ها یقینا یکی از بازیکنانی است که می توان به عنوان الگو از وی نام برد، رجب زاده 38 ساله این روزها هم به مانند یک جوان برای تیمش گلزنی می کند و پاس گل مهیا می کند و به عنوان یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ پانزدهم نام خود را ثبت کرد، او در لیگ شانزدهم نیز بازوبند بر دست برای ذوب آهن به میدان خواهد رفت.

ابراهیم صادقی: بازیکن وفادار نارنجی پوشان که یکی از باسابقه ترین های حاضر در لیگ برتر محسوب می شود، در این لیگ جز برای سایپا، برای تیم دیگری به میدان نرفته است و هنوز هم جنگنده و دونده در میانه میدان این تیم آقایی می کند، صادقی که این روزها در 37 سالگی به سر می برد کاپیتان سایپا در لیگ شانزدهم نیز خواهد بود.

محرم نویدکیا: کاپیتان سپاهانی ها که به عنوان یکی از نمادهای این باشگاه محسوب می شود پس از اتفاقات سال گذشته، هنوز اعلام نکرده است که فصل آینده را با پیراهن کدام تیم در لیگ برتر حضور پیدا خواهد کرد، نویدکیا که چند پیشنهاد از تیم های لیگ برتری دارد هنوز درباره خروج از اصفهان اظهارنظری نکرده است.

آندرانیک تیموریان: کاپیتان 33 ساله تیم ملی ایران پس از خروج از فوتبال قطر، به جمع سایپایی ها آمد اما بعد از نیم فصل حضور در این تیم بازهم راهی تبریز تا این بار با تیم ماشین سازی در فوتبال ایران حضور داشته باشد، آندو که بازی های پایانی لیگ قبلی را به دلیل مصدومیت از دست داد این روزها با کسب آمادگی کامل به دنبال تثبیت خود در تیم ملی ایران است.

محمد نوری: کاپیتان سابق پرسپولیسی ها پس از بازگشت به فوتبال ایران به تبریز رفت تا لیگ آینده را با پیراهن سرخ تراکتوری ها تجربه کند، نوری که از محبوب ترین بازیکنان حاضر در فوتبال ایران محسوب می شود با 33 سال سن، می خواهد نشان دهد یک فصل دوری او از فوتبال ایران و کاپیتانی تیم مسیمیر قطر، تغییری در روند موفقیت آمیز او حاصل نکرده است.

ایمان مبعلی: یکی از عجیب ترین نام ها در بین پیردهای فوتبال ایران، ایمان مبعلی است، او هنوز هم نشان از جوان های تازه نفس فوتبال ایران دارد اما باید قبول کنیم مبعلی اکنون 33 ساله است و یکی از باتجربه ترین های فوتبال ایران محسوب می شود. او در لیگ شانزدهم بازهم با پیراهن نفت و البته زیر نظر علی دایی به بازی می پردازد.

قاسم حدادی فر: هافبک باتجربه ذوبی ها و کاپیتان دوم این تیم بازهم در اصفهان ماندگار شد تا لیگ بعدی را هم با پیراهن ذوب آهن در فوتبال ایران حضور داشته باشد، حدادی فر که تقریبا همه ساله و در فصل نقل و انتقالات یکی از بازیکن های پرطرفدار فوتبال ایران است در 33 سالگی به سر می برد.

ذخیره ها: قاسم دهنوی (35 سال) از صبا، ابوالفضل ابراهیمی (34 سال) از صبا، حسین بادامکی(34 سال)، محسن یوسفی (32 سال)، رسول نویدکیا (32 سال) از سپاهان

خط حمله؛ زوج سابقا آبی

رضا عنایتی: یکی از مهمترین مهاجمان تاریخ فوتبال ایران بازهم در سطح اول فوتبال حضور خواهد داشت، عنایتی که در لیگ قبلی و با تیم سیاه جامگان توانست بازی های خوبی به نمایش بگذارد در 40 سالگی، انتخاب اول صمد مرفاوی و صبا برای حضور در خط حمله این تیم بود و او بازهم با پیراهن صبا در لیگ برتر حضور خواهد داشت.

آرش برهانی: زوج سال های قبل عنایتی در استقلال، به مانند وی در این تیم جایی ندارد، برهانی که یکی از گلزن ترین بازیکنان لیگ برتر محسوب می شود در لیگ شانزدهم با پیراهن پیکان در لیگ حضور خواهد داشت، برهانی 32 ساله به دنبال این است تا در این پیش رو بازهم با گل های خود احیا شود و نام خود را به عنوان یکی از رکوردداران گلزنی در لیگ برتر بر سرزبان ها بیندازد.

ذخیره ها: سیدمهدی سیدصالحی(35 سال)، بهادر عبدی (32 سال) از پیکان، محمدرضا خلعتبری(32 سال)  از گسترش فولاد

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1395/04/21
به نظر من به سن سال نیست به امادگی جسمانی بستگی داره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
سفیر بار ساقدوش_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کالابرد_فوتر