آزار و اذیت دختران در پراید شیشه دودی
۳۵۳۷۳۰
۲۵ تير ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۱
۲۹۴۶۰ 
پسر شیادی که به بهانه ازدواج، دختران دم بخت را فریب داده و با استفاده از داروی بیهوشی اقدام به سرقت و آزار و اذیت آنان می‌کرد، در زندان به دام افتاد.
خبرگزاری مهر: پسر شیادی که به بهانه ازدواج، دختران دم بخت را فریب داده و با استفاده از داروی بیهوشی اقدام به سرقت و آزار و اذیت آنان می‌کرد، در زندان به دام افتاد.

۲۳ دی ماه ۹۴ خانم جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۵۷ مسعودیه به مأمورین اعلام کرد که توسط فردی بنام امیر که به او پیشنهاد ازدواج داده است، به شیوه بیهوشی مورد سرقت اموال و همچنین آزار و اذیت قرار گرفته است.

پرونده در اداره شانزدهم

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع آزار و اذیت و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

آزار و اذیت دختران در پراید شیشه دودی

اظهارات شاکی پرونده

شاکی پرونده پس از حضور در اداره شانزدهم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: چند روز پیش، برای خرید به همراه یکی از دوستانم به میدان امام حسین (ع) رفته بودیم که در آنجا جوانی لاغر اندام برای ما ایجاد مزاحمت کرد ؛ چندین بار از وی درخواست کردیم که مزاحم نشود اما این شخص هر بار با مظلوم نمایی و قسم خوردن عنوان کرد که قصد ایجاد مزاحمت ندارد ؛ نهایتا این شخص با مظلوم نمایی از من خواهش کرد تا در خصوص درخواستش در خصوص ازدواج صحبت کند و حتی برای آنکه اعتماد مرا کاملا جلب کند، پیشنهاد داد تا برای صحبت به محوطه یکی از اماکن متبرکه در حوالی میدان تجریش برویم.

 با این شیوه و ترفند توانست اعتماد مرا جلب نماید؛ این شخص بنام "امیر" که خودش را طلافروش معرفی کرده بود، پس از طرح پیشنهادش در خصوص ازدواج پیشنهاد داد تا در ملاقات بعدی مرا به مادرش معرفی نماید . در جلسه دوم ، امیر در حوالی میدان صادقیه و با یک دستگاه خودرو پراید هاچ بک سبز رنگ با شیشه های تیره (دودی) به دنبال من آمد تا مرا نزد مادرش ببرد. در طی مسیر بود که به بهانه خرید نوشیدنی، امیر در مقابل یک مغازه آبمیوه فروشی توقف کرد و پس از دقایقی با دو لیوان آبمیوه شیرموز به داخل ماشین بازگشت؛ هنوز مقداری کمی از آبمیوه را نخورده بودم که دچار سرگیجه شدید و پس از آن بیهوشی شدم.

زمانیکه به هوش آمدم داخل یک فضای سبزی افتاده بودم اما قادر به حرکت نبودم ؛ افراد رهگذر با مشاهده وضعیت بنده به کمک من آمدند و پس از رسین اورژانس به بیمارستان منتقل شدم ؛ چندین روز بواسطه مسمومیت شدید ناشی از خوردن آبمیوه مسموم تحت درمان قرار داشتم و در همین زمان متوجه شدم که توسط امیر مورد آزار و اذیت و همچنین سرقت کیف دستی حاوی گوشی تلفن همراه، مدارک شناسایی، طلا و جواهرات و یک میلیون تومان وجه نقد قرار گرفتم.

شناسایی تعداد دیگری از مالباختگان

با توجه به شیوه و شگرد سرقت توسط راننده خودرو پراید هاچ بک سبز رنگ با شیشه های دودی و احتمال وقوع جرایم و سرقت های به عنف مشابه به ویژه به شیوه بیهوشی با آبمیوه ( نوشیدنی ) مسموم ، کارآگاهان موفق به شناسایی تعداد دیگری از مالباختگانی شدند که دقیقا به همین شیوه و شگرد ، توسط راننده جوان یک دستگاه خودرو پراید هاچ بک سبز رنگ و به شیوه بیهوشی مورد سرقت کلیه طلا و جواهرات و وجوه نقد قرار گرفته بودند.

یکی از مالباختگان در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: به عنوان مسافر سوار یک دستگاه خودرو پراید سبزرنگ هاچ بک [با شیشه های تیره] شدم که در طی مسیر راننده پراید به بهانه طرح پیشنهاد ازدواج اقدام به دادن شماره تماس خودکرد ؛ ابتدا به شدت مخالفت کرده و از راننده خواستم تا ماشین را متوقف کند تا پیاده شوم اما این شخص با مظلوم نمایی و خواهش و التماس عنوان کرد که به هیچ عنوان قصد ایجاد مزاحمت ندارد و حتی حاضر است در مکانی عمومی با من صحبت کند ؛ به این شیوه و ترفند و برای آنکه به وی اطمینان پیدا کنم ، راننده پیشنهاد داد که جهت صحبت کردن به یکی از امامزاده های شمال تهران در میدان تجریش برویم تا در محوطه عمومی آن صحبت کنیم ؛ در آنجا بود که ضمن معرفی خود به نام شاهرخ مجددا عنوان کرد که واقعا قصد ازدواج دارد و قرار شد تا برای یک ماه با یکدیگر چند جلسه ملاقات داشته باشیم.

مالباخته در خصوص همراه داشتن مقدار قابل توجهی طلا و جواهرات و مبلغ سه میلیون تومان وجه نقد نیز به کارآگاهان گفت: یک روز که به صورت تلفنی در حال صحبت با شاهرخ بودیم ، او پیشنهاد داد که بواسطه شغلش-طلافروشی- می تواند نسبت به تعویض طلاهایم اقدام کند و حتی عنوان کرد که اگر پس اندازی در اختیار دارم ، حاضر است تا در صورت لزوم مقداری پول در اختیارم بگذارد تا بتوانم نسبت به خرید یک سرویس طلا با قیمت مناسب اقدام کنم؛ با طرح چندین باره ی این پیشنهاد از سوی شاهرخ ، قبول کردم تا پیشنهاد وی را انجام دهم ؛ روزی که طلاهای خود را همراه داشتم ، شاهرخ به دنبال من در کرج آمد ؛ در زمان مراجعت به تهران بودیم که ناگهان شاهرخ عنوان کرد که از ناحیه سر دچار درد شدید شده است!! ؛

 ماشین را در مقابل یک داروخانه متوقف کرد و با طرح این ادعا که دچار سرگیجه ی شدید شده از من خواهش کرد تا برایش قرص سردرد و سرگیجه و یک بطری آب معدنی خریداری کنم . از ماشین پیاده شدم ؛ قرص سردرد و بطری آب معدنی را خریداری و به محل پارک خودروی شاهرخ ( پراید سبز با شیشه های دودی ) آمدم اما نه ماشین و نه شاهرخ را پیدا نکردم ؛ با شماره تلفن همراه شاهرخ تماس گرفتم اما از آنروز دیگر گوشی تلفن همراه شاهرخ نیز خاموش شده بود و او با کیف حاوی طلا و جواهرات و سه میلیون تومان وجه نقد ناپدید شده بود.

شناسایی متهم

با توجه به شیوه و شگرد انجام سرقت ها ، کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی از جمله چهره نگاری و بهره گیری از سوابق مجرمین سابقه دار پلیس آگاهی موفق به شناسایی یکی از مجرمین سابقه دار بنام اسدالله . الف ( متولد ۱۳۵۹ ) شدند که از سال ۱۳۷۵ تاکنون ، ۱۱ بار به اتهام ارتکاب جرایم مختلف سرقت، کلاهبرداری، سرقت طلاجات بانوان، آدم ربایی و سرقت مقرون به آزار دستگیر و روانه زندان شده است.

با شناسایی مخفیگاه متهم در شهرستان اسلامشهر و انجام تحقیقات پلیسی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که "اسدالله" ، صاحب یک دستگاه خودرو پراید هاچ بکِ سبزرنگ با شیشه های دودی به شماره انتظامی ایران۲۱-***ب۴۲ است ؛ در ادامه رسیدگی به پرونده و در هماهنگی با مراجع انتظامی شهرستان اسلامشهر نیز مشخص شد که اسدالله از چندی پیش به اتهام سرقت تحت تعقیب قرار گرفته و اعضای خانواده اش نیز مدعی هستند که هیچ اطلاعی از وی ندارند.

شناسایی مالباختگانی که طرح شکایتی نکرده بودند

با شناسایی مشخصات دقیق خودرو پراید متعلق به متهم پرونده ( اسدالله ) ، دستور توقیف خودرو بهمراه دستگیری سرنشین آن در سیستم جامع پلیس ثبت شد و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی، مأمورین گشت آشکار پلیس آگاهی تهران بزرگ موفق به شناسایی خودرو پارک شده متهم در منطقه ناصر خسرو شدند.

با انتقال خودرو به پلیس آگاهی و بازرسی دقیق از آن ، کارآگاهان موفق به کشف تعداد قابل توجهی مدارک شناسایی متعلق به خانم های جوان ( با میانگین سنی ۳۰ سال) شدند ؛ با شناسایی این افراد و دعوت از آنها جهت حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی، تعدادی از آنها در اظهارات اولیه در خصوص نحوه کشف مدارک شناسایی خود در داخل خودرو متهم ابراز بی اطلاعی کرده اما با انجام مشاوره از سوی کارآگاهان و نهایتا مشاهده تصویر اسدالله که توسط کارآگاهان شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفته بود، لب به بیان حقیقت گشوده و ماجرای آشنایی خود با متهم و ... را به کارآگاهان ، دقیقا به همان شیوه و شگرد سایر شکات پرونده توضیح دادند.

شناسایی متهم در زندان

با توجه به حساسیت ایجاد شده در پرونده ، دستگیری متهم "اسدالله . الف" در دستور کار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و چندین طرح بویژه کنترل نامحسوس محل های تردد احتمالی متهم در محدوده اماکن زیارتی شهر تهران بویژه در شمال شهر در دستور کار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

با گذشت مدت کوتاهی از آغاز اقدامات پلیسی جهت دستگیری متهم پرونده ، هیچگونه پرونده سرقت های به عنف دیگری به این شیوه و شگرد که منجر به شناسایی تصویر متهم از سوی شکات شود، در سطح شهر تهران بزرگ مطرح نشد؛ همین نکته باعث شد تا کارآگاهان بررسی همزمان فرضیه ی "دستگیری متهم و حضور وی در زندان" را نیز در دستور کار خود قرار دهند ؛ لذا ضمن هماهنگی با سازمان زندان ها، متهم پرونده با هویت مجعول در داخل زندان ها شناسایی، کارآگاهان اداره شانزدهم به محل نگهداری متهم اعزام و پس از شناسایی دقیق هویت متهم نسبت به انتقال وی به اداره شانزدهم پلیس آگاهی اقدام کردند.

متهم پس از انتقال به اداره شانزدهم پلیس آگاهی و مواجهه حضوری با تعدادی از شکات پرونده و ارائه دلایل و مدارک از سوی کارآگاهان ، به ناچار لب به اعتراف گشوده و به طرح پیشنهاد ازدواج با آنها اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه حمـید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اشاره به این نکته که تحقیقات از متهم پرونده در مراحل ابتدایی قرار دارد ، به خبرنگارمهرگفت : " با توجه به شناسایی متهم به عنوان یکی از مجرمین سابقه دار ، شناسایی تعدادی از شکات پرونده و به جهت شناسایی سایر شکات و مالباختگان پرونده ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام قضایی صادر شده است ؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی متهم پرونده شدند دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند."
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 43
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1395/04/25
بارسیدگی خارج ازنوبت به پرونده این کفتارکثیف و اعدام در جلوی چشم خانوادده خود واسیب دیدگان جامعه راپاکسازی کنید
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1395/04/25
چی بگیم به این دخترای عشق ازدواج آخه این قیافه زن بگیره تابلوس خلافکاره !
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1395/04/25
واقعا حقتونه
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
میدونید دخترای ما یاد نگرفتند به کی اعتماد کنند حق دارن که زود گول چرب زبانی همچین آدم های کثیف رو بخورند
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1395/04/25
عشق اعدام ها اومدن دیگه آسیب شناسی شده بعد این همه سال علتش مشخصه
بیکاری بی پولی بی تربیتی
ترس و نگرانی دخترا از بی همسری
نبود سرگرمی لازم
عدم آموزش صحیح برقراری ارتباط با حنس مخالف که خیلی مهمه .................
Iran, Islamic Republic of
17:02 - 1395/04/25
قیافه هم نداره کاش حداقل قیافه داشت دخترا چقد ساده بودن که باور میکردند و سوار ماشینشم میشدند
پاسخ ها
مهدي
-
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۶
کاش حداقل قیافه داشت!؟
چه حرفيه آخه :/
Iran, Islamic Republic of
17:19 - 1395/04/25
خاک برس این نامرد دزد کنم اخه من موندم که چطور این خانمها به این جانور نگاه میکردن حالم بهم خورد از قیافش مردیکی نکبت,,,,,,,,,,,,,,
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1395/04/25
بنده به هیچ وجه راضی به ازیت کردن هیچ جانداری نیستم اما از پسران دو انتقاد دارم، اول اینکه زیبایی و جذابیت ولطافت مال دختران است متاسفانه پسران اکثراً خود را مثل دختران آرایش و اکثر لوازمات دختران را استفاده میکنند دوم اینکه با این حال باعث دوری جستن از ازدواج های قانونی و رسمی و سنت نبی اکرم، ص، را احترام نمی شمارند. از طرفی به آزار و اذیت دختران این فرشته های خوشبخنی را موجب میشوند، غافل از اینکه مادرشان را که دوست میدارند خود روزی یک دختر بوده است، حال کلا جماعت منصفانه قضاوت کنید اینگونه پسران لایق مجازات نیستند؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1395/04/25
اون که اعدام . ولی دختران چرا این قدر بی احتیاط هستند
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1395/04/25
مقصر خانم ها هستن که دنبال همه میرن یخاطر ساده ایشون
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1395/04/25
آیا واقعا تو خیابون میشه اعتماد کرد برا ازدواج یا اینکه خواستار باید اول منزل خانم بره کلی سنت ومراسم خاص خود داره چقدر خانم ها بی خود شدن وروانی
Iran, Islamic Republic of
19:08 - 1395/04/25
من بعنوان ی زن شرمنده ام چراقشر ما بااین همه هشدار واطلاع رسانی بازهم گول میخورن ی سوال هم از اطلاعات پلیس محترم چرا سیستم انقدرضعیفه مجرماباهویت جعلی در زندان قابل شناسایی نیستن مگه اثر انگشت وچهره نگاری نمیشن
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1395/04/25
خواهش میکنم از قاضی این کلا بردار حکم اعدام صادر کنه تا درس عبرت واسه دیگران بشه فقط اعدام
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1395/04/25
چقدر بعضی از دخترا ساده هستند که تا طرف پیشنهاد ازدواج داده باهاش راه امدند.
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1395/04/25
این که نه قیافه داره نه پول داره نه کار داشته ی آدم سابقه دار آخه دخترا دلشونا به چی این خوش کرده بودند ادم حالش بهم میخوره از همچین مردایی هرمردی ام اسمشو میزاره مرد
Iran, Islamic Republic of
21:38 - 1395/04/25
عقل هم خوب چیزیه!!!یک طرفه قضاوت نکنیم .کسی که فرق راه رو با چاه نمیدونه بهتره از خانوادش کمک بگیره کلا جوونا خود سر شدن بلا نسبت
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1395/04/25
فقط اعدام وبعد اطلاع رسانی واموزش
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1395/04/25
فرک کنم این عسکه از ایل تبار ابن ملجم مرادی یا شمر باشه که ایجوری به دخترآراری مبتلا شده و به احتمال قوی که چه عرض کنم، احتمال قوی و یقیناً خودش مورد آزار جنسی قرار گرفته که با برنامه‌ریزی (شیشه دودی)اقدام به این عمل غیر انسانی نموده شما چهره او را هر چند محنوس است ورانداز کنید به این نتیجه می رسید،
Iran, Islamic Republic of
00:56 - 1395/04/26
ایشون فقط 11 بار دستگیر شده
حالا حالا ها جاداره که هی دستگیر بشه و هی آزاد بشه ....
Iran, Islamic Republic of
02:45 - 1395/04/26
چی بگم واقعا متاسفم
Iran, Islamic Republic of
04:35 - 1395/04/26
خدمت آقای حمید و سینا یزد و بقیه بچه هایی که حکم اعدام رو پیشنهاد دادند باید بگم چرا هر چی هس پای اعدام رو میکشین وسط یه خوردی به خورده هم به چیزای دیگه فکر کنین.
مثل بی پولی.نداری.دولت و اجتماع خراب. دخترایی که دلشون میخان ازدواج کنن.ترس از اینکه سنشون بره بالا و بیشوهر بمونن.ولی مهم تر از همه هم اینه
ببببببببببببببی شوووووووهههههههررررررییییییی.
شوهر نیس میفهمیO:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) :-):-( :-( ;-:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
پاسخ ها
مینا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۶
واقعا برات متاسفم
دخترایی مثل تو آبرو هرچی دختره برن
بی شخصیتی هم حدی داره یعنی به تو اگه هرکسی پیشنهاد بده باهاش میری چون شوهر نیست فقط می تونم بگم متاسفم برات
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۶
مینا جان شما واقعاااااا فک کردی این فرحناز دختره؟!!!!! بابا تابلوست پسره - از اون پسرایی که هر جا میرن نه میشنون -ازاون پسرایی که هم توی کنکور و هم توی اشتغال و هم توی کسب درامد ناتوانن- میان با اسم زنونه از این نظرای چیپ میزارن. این چرندیاتم که شوهر نیس و .....حرفای خاله زنکی دیگه همش از روی درده.من خودم قیافه ام متوسط به پایینه - تحصیلاته معمولیم دارم - لیسانس-خانواده ی متوسط. با این حال که خیلی معمولیم تا الانم 3تا خواستگار جدی داشتم - ینی اگه به قول این پسر خیلی آرزوی شوهر داشتم تا الان با یکیشون ازدواج کرده بودم طبیعتا.
Iran, Islamic Republic of
06:02 - 1395/04/26
باسلام حالااین اشغال ک اعدام شدنیه ... برسرکثافت بلانسبت..... .......اون بیشعورای که گول همچین ادم بی غیرتی روخوردن .واقعاراست گفته این دوستمون ک حتمااین خودشم ی چندسالی موردازاراذیت قرارگرفته شده .چون نقششوقبلاروخودش پیاده کردن حتماوصددرصد..
Iran, Islamic Republic of
09:08 - 1395/04/26
واقعا متاسفم بیشتر برای اون دخترهای ساده لوح ...اولاکه قیافه پسره دادمیزنه چکارست ..دوما ادم طلافروشی داشته باشه ماشینش اینه !!سوما ادم میخواد از ماشین پیاده بشه کیفشو باخودش میبره ....
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1395/04/26
چرا شوهر نیس؟
اینهمه مرد متاهل آماده ازدواج دوم و سوم هستن
باید قانون ازدواج دوم و سوم مردان ایرانی تصویب بشود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۶
تصویب بشه چه فایده داره وقتی زندگی اول به فنا بره
برن زن دوم بگیرن ازونطرف یک زن مطلقه (زن اول)به جامعه اضافه میشه چکاریه
اگه مرد باشن همون یکی رو خوشبخت کنند ما خانوما چه متاهل چه مجرد قدردانشون هم هستیم
user
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۶
لطفا از آب گل آلود ماهی نگیر بیخود کردن آماده ازدواج دوم و سوم هستن همون یکی رو بتونن خرج درست و حسابی بدن گل کاشتن الان بچه دوم رو نمی تونن خرج بدن چه رسه به زن دوم و سوم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۶
پسر هست- شغل نیست - چرا اینقدر ابلهانه نظر میزارید؟ سواد شماها چقدره واقعا؟؟؟؟ باباجون پسری که کار نداشته باشه نمیتونه بره پیشنهاد ازدواج بده - مجرد میمونه تا به چهل برسه.این همه پسر مجرد سن بالا نمیبینید؟؟؟ خب همینا قرار بوده برن با دخترا ازدواج کنن دیگه! از مریخ که قرار نبوده کسی بیاد!
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1395/04/26
ادم چقدربایدساده باشه نمیدونم والاکه حرف غیرمنطقی یه مردک ... روباورکنه پول وطلاتوماشینش بذاره بره دنبال قرص خریدن عجب
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1395/04/26
آدم اینقدر .. . که به هر آدم خیابونی اعتماد می کنه و به همین راحتی صمیمی میشود.مشکل از دخترای کم عقلمونه وگرنه اجتماع پر آدم های شیطون صفته.
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1395/04/26
من موندم تو این بی پولی این وجوه نقد میلیونی تو کیف خانوما چکار میکرده
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1395/04/26
من نمی فهمم مگه میشه یک نفر تو رو تو کوچه و خیابون ببینه و سریعا خواستگارت بشه اون مردی که تو خیابون دنبال زن و دختر مردم میره نه غیرت داره نه شرف و نه وجدان آخه این دخترا کی اینو میخوان بفهمن حتی اگر با این روابط ازدواجی هم صورت بگیره محاله به سرانجام درستی برسه اینو همه شاهدن و بارها دیدن که آخر و عاقبت همچین ازدواج هایی به کجا ختم میشه
خانهای عزیز ترا خدا انقدر زود باور و ساده نباشین مردی که تو خیابون خواستگارت میشه هیچ چیزی جز بدبختی و فلاکت برات نخواهد داشت
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1395/04/26
یک میلیون پول نقد تو کیف
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1395/04/26
واقعا که ینی دخترا اينقد ترشیده شدن که به این سادگی گول ادعای ازدواج کسی را بخورن؟؟ دختر خانوما بدونیددددد شوهر از تو کوچه و خيابون پیدا نميشه.به نظر من که این خانوما خودشون هم تنشون میخاره وگرنه به این اسونی گول نمیخوردن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۶
این فرنازم مثله اون فرحناز یه پسره - واحتمالا هر دو یه نفرن که در انتخاب اسامی متفاوت بسیار حرفه ای عمل کرده ایشون خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1395/04/26
دخترها زودگول میخورن چرا باخودشون
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1395/04/26
اخه با چ اعتمادی سوار ماشین شخصی میشن مگه کرم دارن قحط شوهر امده ازدواج سنتی دیگه دوام نداره چطور سوار ماشین یه غریبه میشن مگه از پشت کوه امدن این همه خبر و جنایت
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1395/04/27
آقای ایرانی واقعا که خجالت آور هستی اگه میخای ازدواج مجدد کنی بفرما برو ولی ديگه نمیخاد به بقیه پیشنهاد کنید
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1395/04/30
این پراگراف بوداره این همه اموال با این دختره بوده
فکر کنم گفته بزار یارو رو ترکه کنم
همین زمان متوجه شدم که توسط امیر مورد آزار و اذیت و همچنین سرقت کیف دستی حاوی گوشی تلفن همراه، مدارک شناسایی، طلا و جواهرات و یک میلیون تومان وجه نقد قرار گرفتم.
Iran, Islamic Republic of
01:54 - 1395/05/07
تا دلت بخواد شوهر خوب پیدا میشه تو کشورمون ؛90درصدشون تحصیلکرده؛ سرمایه دار؛خوشتیپ و با شخصیت،چیزی که کمه دختره اگه نمیدونستی بدون.
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1395/06/29
... تو سر ادم ساده بدبخت که راحت گول افراد رامیخورن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج