طارمی و رضاییان شانس آوردن کشته نشدند
۳۵۳۸۷۰
۲۶ تير ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۹
۱۳۸۶۴ 
حسین کلانی:
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: به عنوان یک پرسپولیسی و یک شاهینی قدیمی هرکاری بتوانم برای تیم انجام می دهم اما نه به عنوان وظیفه شغلی و انتصابی.
کاپ: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: به عنوان یک پرسپولیسی و یک شاهینی قدیمی هرکاری بتوانم برای تیم انجام می دهم اما نه به عنوان وظیفه شغلی و انتصابی.

حسین کلانی در گفت وگویی درباره جدایی مهدی طارمی و رامین رضاییان از پرسپولیس اظهار داشت: مدت هاست از فوتبال ایران دورم و دو روز پیش به ایران برگشتم و اخبار را با دقت رصد نمی کردم لذا نمی توانم درباره جدایی طارمی و رضاییان از پرسپولیس نظر دقیقی بدهم ابتدا باید بدانم چه مسایل رخ داده است. فقط معتقدم آنها خیلی شانس آوردند که روز حضورشان در ترکیه در فرودگاه نبودند و در آن انفجار اتفاق تلخی برایشان رخ نداد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نحوه جدایی آنها که به دلخوری هواداران پرسپولیس منجر شد صحیح بود؟ گفت: آنچه در این ماجرا مهم است به بحث مالی و اقتصادی برمی گردد. دنیا دنیای پول است. اقتصاد نقش اساسی را ایفا می کند. متاسفانه دیدگاه ها هنوز مربوط به  گذشته است. نباید مقایسه کنیم و بگوییم در قدیم بازیکنان چگونه بودند و حالا چگونه هستند. ما باید سیستم و روش مان را تغییر دهیم وقتی ما حرفه ای نیستیم نباید توقع داشته باشیم بازیکنان مان از روش های واضح و شفاف استفاده کند. من نمی خواهم قضاوت کنم ولی تا وقتی سیستم حرفه ای در فوتبال مان حاکم نشود شرایط همین است.

پیشکسوت پرسپولیس اضافه کرد: هواداران با احساساتشان پیش می روند. همیشه مسایل احساسی جایگزینی برای مسایل درست بوده است. وقتی شما به من قوانین راهنمایی و رانندگی را آموزش نمی دهید نمی توانی جریمه ام کنید ما به بازیکن قوانین حرفه ای را آموزش نداده ایم و به او می گوییم حرفه ای عمل کن. او نیز جواب می دهد آیا شما به عنوان صاحب کار من قوانین حرفه ای دارید؟ آیا بیمه من آینده من مدیربرنامه من و ... همگی در چارچوب فوتبال حرفه ای قرار دارد.

کلانی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است در باشگاه پرسپولیس مسوولیتی را عهده دار شود گفت: بنده به عنوان یک پرسپولیسی و یک شاهینی قدیمی هرکاری بتوانم برای تیم انجام می دهم اما نه به عنوان وظیفه شغلی و انتصابی. بنده در گذشته و در زمان  سیاسی عضو هیات مدیره شدم و برنامه اسپانیا را گذاشتیم که دیدید چه مسایلی پیش آمد. یک مقطعی هم به باشگاه آمدم و قرار بود مجموعه ورزشی پرسپولیس را مهندسی کنیم و به ثمر برسانیم اما حاصلی نداشت. به دلیل آنکه اینجا کار گروهی مورد پذیرش نیست بنده ترجیح می دهم مسوولیتی نپذیرم.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:50 - 1395/04/26
نگاه به پاقدمشون تو ترکیه
Iran, Islamic Republic of
04:00 - 1395/04/26
آقای طارمی ورضایی برگردید برگردید ترکیه ناامنه اصن اشتباه کردیم شمارو به بادانتقادگرفتیم ،سلامتی شمابرای ما مهم است ،ازطرف جمعی پشیمان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج