ماشین ظرفشویی برتر بازار؛ قهرمانان آشپزخانه
۳۵۴۴۸
۱۳ آذر ۱۳۹۱ - ۱۶:۵۰
۱۴۱۷۴
سه مدل MGTN9465 بلومبرگ، SMS85M22DE بوش و EDW12-703 بیم را هم از نظر خصوصیات خاص ظاهری و هم از نظر امکانات و کیفیت مقایسه کردیم تا برنده مدل ظرفشویی‌های با طراحی خاص مشخص شود.

برترین مجله اینترنتی ایران

هفت صبح: پیشنهاد‌های ما بیشتر برای کسانی مناسب است که به ظاهر بیشتر از عملکرد و کاربرد اهمیت می‌دهند

لوازم آشپزخانه‌تان را کلاسیک و ساده انتخاب کرده‌اید؟ بیشتر از لوازم توکار خوشتان می‌آید یا مدل‌هایی با بدنه مشکی‌رنگ را ترجیح می‌دهید؟ و یا حتی می‌خواهید به آشپزخانه‌تان رنگ بدهید و ظرفشویی با بدنه رنگی را انتخاب کنید. نمونه‌های زیر مدل‌های ظرفشویی موجود در بازار ایران هستند که بیشتر خریداران‌شان سلیقه‌های خاصی دارند.

البته برای خرید ماشین ظرفشویی بهتر است ظاهر‌بین بودن را کنار بگذارید و به کیفیت شست‌وشوي آن اهمیت بدهید. سه مدل MGTN9465 بلومبرگ، SMS85M22DE بوش و EDW12-703 بیم را هم از نظر خصوصیات خاص ظاهری و هم از نظر امکانات و کیفیت مقایسه کردیم تا برنده مدل ظرفشویی‌های با طراحی خاص مشخص شود.

مشکی؛ مناسب مدرن‌پسند‌ها


ماشین ظرفشویی برتر بازار؛ قهرمانان آشپزخانه
 ماشین ظرفشویی بلومبرگ بدنه‌ای مشکی‌رنگ دارد که هم ظاهر جذابی به آن می‌دهد و هم نظافت آن را آسان‌تر می‌کند. سبد داخلی این ظرفشویی 12 نفره برای قرار دادن ظروف با سایز‌های مختلف طراحی شده است. سبد بالایی را می‌توانید برای قرار دادن ظروف بزرگ آشپزخانه در سبد پایینی جابه‌جا کنید اما قسمت‌های جداگانه سبد داخلی را نمی‌توانید از بدنه اصلی جدا کنید. با اینکه ‌این قسمت‌ها برای قرار دادن ظروف مختلف تعبیه شده‌اند اما نمی‌توانید لیوان‌های شیشه‌ای حساس را درون آنها قرار دهید.

روی بدنه ‌این ظرفشویی یک نمایشگر کوچک برای نشان دادن میزان نمک و مواد شوینده قرار داده شده است. برچسب مصرف انرژی این مدل AAA است که نشان‌دهنده کیفیت شست‌وشو و خشک‌کن بالا و مصرف انرژی پایین آن است. پنج برنامه شست‌وشوي این ظرفشویی شامل آبکشی اولیه، شست‌وشوي اقتصادی، شست‌وشوي سریع، حساس، اتوماتیک 45 تا 65 درجه می‌شود. اگر فرزند کوچک دارید بهتر است مراقب صفحه کلید دستگاه باشید چون در زمان کار قابلیت قفل شدن ندارد.سفید، مناسب کلاسیک‌پسند‌ها

هنوز هم بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند لوازم آشپزخانه‌شان را تماما به رنگ بدنه سفید انتخاب کنند. رنگ سفید آشپزخانه را بازتر و بزرگ‌تر نشان می‌دهد اما از طرفی نظافت آن دشوار‌تر است و این روزها طرفداران کمتری هم دارد. مدل 13 نفره بوش بدنه سفید‌رنگ با صفحه کلید پیچیده و کاملا کلاسیک دارد.

ماشین ظرفشویی برتر بازار؛ قهرمانان آشپزخانه

این ماشین ظرفشویی دارای برچسب مصرف انرژی AAA است. شش برنامه شست‌وشو این ظرفشویی شامل سه برنامه شست‌وشوي اتوماتیک برای دمای 65-75 درجه، 45-65 درجه و 35 -45 درجه به علاوه برنامه شست‌وشوي سریع، شست‌وشوي اولیه و آبکشی ساده است. قابليت شست‌وشوي نیمه هم برای این مدل تعبیه شده است. شروع عملکرد دستگاه را می‌توانید از يك تا 24 ساعت به تاخیر بیندازید. سرعت عملکرد آن را هم می‌توانید جدا از برنامه انتخابی‌تان تنظیم کنید.آبی؛ مناسب متفاوت‌پسند‌ها

بدنه ماشین ظرفشویی بیم از جنس استیل است اما رنگ‌بندی آن طوری است که در بسیاری از زوایا بدنه آبی‌رنگ به نظر می‌رسد. اگر می‌خواهید ماشین ظرفشویی تک و منحصر به فردی داشته باشید و البته قیمت پایین بیشتر از امکانات برایتان اهمیت دارد این مدل گزینه مناسبی برایتان به حساب می‌آید. این ظرفشویی 12 نفره دارای هفت برنامه شست‌وشو است که می‌توانید آنها را بر اساس کثیف بودن ظروف یا جنس آنها تنظیم کنید.

ماشین ظرفشویی برتر بازار؛ قهرمانان آشپزخانه
سیستم پخش‌کننده مایع شوینده به صورت یکنواخت در کل قسمت‌های سبد درونی کیفیت شست‌وشو را بالا‌تر می‌برد. این ظرفشویی قابلیت شست‌وشوي نیمه را ندارد، در نتیجه در دسته مدل‌های پر‌مصرف قرار می‌گیرد. آبکشی اولیه، سیستم هوشمند تنظیم نمک و مواد شوینده بسته به سختی آب از دیگر امکانات این ظرفشویی به حساب می‌آید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج