پیشنهاد پوتین برای تشکیل منطقه آزاد تجاری با ایران
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
استخدام_1
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
استخدام_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۶۴۸۶۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸
۳۹۳۵
ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در آستانه دیدار سه جانبه خود با روسای جمهور ایران و آذربایجان در مصاحبه‌ای با خبرگزاری دولتی آذربایجان، آذرتاک، با تاکید بر لزوم شکل‌گیری یک منطقه آزاد تجاری بین اتحادیه اقتصادی اوراسیا و ایران گفت که چنین منطقه آزادی می‌تواند اثرات زیادی بر گسترش تجارت و سرمایه‌گذاری‌های دوجانبه داشته باشد.
دنیای اقتصاد - شادی آذری: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در آستانه دیدار سه جانبه خود با روسای جمهور ایران و آذربایجان در مصاحبه‌ای با خبرگزاری دولتی آذربایجان، آذرتاک، با تاکید بر لزوم شکل‌گیری یک منطقه آزاد تجاری بین اتحادیه اقتصادی اوراسیا و ایران گفت که چنین منطقه آزادی می‌تواند اثرات زیادی بر گسترش تجارت و سرمایه‌گذاری‌های دوجانبه داشته باشد.

رئیس‌جمهوری روسیه گفت: «ایجاد منطقه آزاد تجاری بین اتحادیه اقتصادی اوراسیا و ایران می‌تواند عزمی جدی در انعقاد قراردادهای تجاری و سرمایه‌گذاری بین روسیه و ایران به‌وجود آورد. گروه تحقیقات مشترک که جزئیات پارامترهای یک توافق احتمالی را مورد مطالعه قرار خواهد داد، هم اکنون کار خود را آغاز کرده است.» به گزارش خبرگزاری رسمی روسیه، رئیس‌جمهوری روسیه افزود: «ما همچنین به تقویت همکاری‌هایمان با تهران در امور منطقه علاقه‌مندیم و آن را عاملی مهم در برقراری ثبات و امنیت در سرزمین پهناوری می‌دانیم که از آسیای مرکزی و منطقه خزر تا خاورمیانه گسترانده شده است.
 
ما همچنان از عضویت ایران در سازمان همکاری‌ شانگهای حمایت می‌کنیم.» او افزود:‌ «ایران شریک قدیمی روسیه است. ما بر این باوریم که روابط دوجانبه دو کشور می‌تواند از کاهش تنش‌های ایران که در پی امضای برجام حاصل شد، منتفع شود.» او در بخش دیگری از سخنانش گفت: «در وهله نخست ما تمایل داریم که همکاری‌های تجاری و اقتصادی‌مان را ادامه دهیم. طی سفرم به ایران در روز 23 نوامبر سال گذشته و صحبتم با رهبری و رئیس‌جمهوری ایران، دریافتم که مقامات ایران نیز چنین رویکردی دارند. بنابراین با تلاش مشترک تصمیم گرفتیم حجم مبادلات دوجانبه را افزایش دهیم.
 
طی پنج ماه نخست سال میلادی جاری، حجم مبادلات تجاری دو کشور تا 70 درصد افزایش یافت و به 855 میلیون دلار رسید.»پوتین گفت:«پروژه‌های بزرگ مشترک در حوزه نفت و گاز و صنایع هوافضا و برق در حال گسترش‌‌اند. به‌عنوان مثال روسیه قصد دارد دو وام به ارزش 2/ 2 میلیار یورو به ایران تخصیص دهد تا صرف احداث یک نیروگاه حرارتی در بندرعباس و برق‌رسانی به خط ریلی گرمسار-اینچه‌برون در شمال شرقی ایران شود.» او افزود: «در برخی حوزه‌ها به‌ویژه در حوزه فعالیت‌های هسته‌ای صلح‌آمیز، ماهیت همکاری ایران –روسیه استراتژیک شده است.
 
نخستین نیروگاه ایران بوشهر، بر پایه فناوری روسیه احداث شد. طرح احداث 8 نیروگاه دیگر با بهره‌گیری از متخصصان روس در ایران نیز مورد توافق قرار گرفته است.» پوتین افزود که کشورش بر همکاری‌های بیشتر برای اجرایی شدن برجام از جمله فرآیند غنی‌سازی اورانیوم و تبدیل تجهیزات در جهت تولید ایزوتوپ‌های پایدار تاکید می‌کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
آف دکور _فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آف دکور _فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر