با خوراکی به کودکان برنامه‌ نویسی یاد بدهید
۳۶۷۰۴۲
۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۷
۴۵۹۷
برنامه نویسی آن‌قدر مهم است که هر روز روش‌‌های جدیدی برای آموزش دادن آن به افراد مختلف مخصوصا کودکان پیدا می‌شود. قبلا اسباب بازی‌های مختلفی برای کودکان ساخته می‌شد که به وسیله‌ی آن‌ها می‌توان برنامه‌ نویسی یاد گرفت و امروز هم در روشی جدید به وسیله خوراکی می‌توان به کودکان برنامه نویسی یاد داد.
وب سایت دیجی کالا: برنامه نویسی آن‌قدر مهم است که هر روز روش‌‌های جدیدی برای آموزش دادن آن به افراد مختلف مخصوصا کودکان پیدا می‌شود. قبلا اسباب بازی‌های مختلفی برای کودکان ساخته می‌شد که به وسیله‌ی آن‌ها می‌توان برنامه‌ نویسی یاد گرفت و امروز هم در روشی جدید به وسیله خوراکی می‌توان به کودکان برنامه نویسی یاد داد.
 
با خوراکی به کودکان برنامه‌ نویسی یاد بدهید
 
این خوراکی که «پاکی» (Pokey) نام دارد، یک میان‌ وعده‌ی مشهور ژاپنی است که در اکثر کشورها هم در طعم‌های مختلف پیدا می‌شود. حتی پاکی‌ها مدل‌های مختلفی دارند که برای مردان و زنان و حتی کودکان هستند و برای کارهای آموزشی به کار می‌روند.
 
با خوراکی به کودکان برنامه‌ نویسی یاد بدهید

شرکت ژاپنی Glico که پاکی‌ تولید می‌کند مدل جدیدی از آن ساخته که Glicode نام دارد و به وسیله‌ی آن‌ها می‌توان به کودکان برنامه‌‌ نویسی یاد داد. کودکان با درکنار هم قرار دادن این پاکی‌ها می‌توانند با برنامه نویسی آشنا شوند و آن‌ها را به فرمان‌های دیجیتالی تبدیل کنند. البته این شرکت یک نوع بیسکویت و شکلات مغز هم تولید کرده که با در کنار هم قرار دادن آن‌ها می‌توان به کودکان برنامه‌ نویسی یاد داد.
 
با خوراکی به کودکان برنامه‌ نویسی یاد بدهید

آموزش برنامه نویسی با این خوراکی‌ها بسیار آسان است و روش‌های بامزه و جالبی را پیش روی کودکان قرار می‌دهند. البته اپلیکیشن مخصوص این خوراکی‌ها که نتیجه‌ی کارهای برنامه نویسی شده را نشان می‌دهد، تنها برای اندروید عرضه شده است.

خوراکی پاکی از این نظر که برای بسیاری از مردم حس نوستالیژی دارد، هیجان‌انگیز است و به همین دلیل نام شناخته شده‌ای است.

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
با خوراکی به کودکان برنامه‌ نویسی یاد بدهید 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج