رونمایی اینتل از هدست بی سیم واقعیت مجازی
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۷۲۵۴۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۶
۱۶۱۸
روز گذشته اینتل از Project Alloy خود رونمایی کرد، یک سیستم بیسیم که به ادعای این کمپانی هر آنچه کاربران برای تجربه ای بی نظیر از واقعیت مجازی نیاز دارند را یکجا در اختیارشان می گذارد.
وب سایت تک شات: روز گذشته اینتل از Project Alloy خود رونمایی کرد، یک سیستم بیسیم که به ادعای این کمپانی هر آنچه کاربران برای تجربه ای بی نظیر از واقعیت مجازی نیاز دارند را یکجا در اختیارشان می گذارد. این بدین معنی است که این هدست از قابلیت های گرافیکی و رایانشی لازم برای خلق تصاویر مجازی، باتری داخلی، دوربین های سه بعدی و سنسورهایی که از فناوری Real Sense اینتل بهره می برند برخوردار است.
 
 اینتل Project Alloy را معرفی کرد: هدست بیسیم واقعیت مجازی و تلفیقی
 
مدیر عامل اینتل، Brian Krzanich، اظهار کرده است که این دستگاه می تواند "واقعیت تلفیقی" را نیز ارایه دهد. در این فناوری تصاویری از دنیای واقعی مانند اشیایی که در دست کاربر قرار می گیرند با محیط های مجازی تلفیق می شوند.

در جریان رویداد اینتل که در سانفرانسیسکو برگزار شد، شخصی که هدست Project Alloy را بر سرداشت، اسکناس یک دلاری که در دست داشت را در دنیای مجازی به عنوان وسیله ای برای تراشیدن یک شمش طلا به کار برد. مدیر عامل اینتل در خصوص این هدست گفت

این آینده واقعیت تلفیقی است، جایی که محیط های مجازی با هر آنچیزی که در محیط فیزیکی اطراف خود داریم را تلفیق می کنیم . ما به قابلیت های Alloy ایمان داریم و می دانیم که تجربه ای منحصر بفرد را به ارمغان خواهد آورد. این هدست دنیای فیزیکی و مجازی را در هم می آمیزد.

اینتل معتقد است که فناوری واقعیت تلفیقی باعث خواهد شد نگرانی هایی در خصوص هدست های واقعیت مجازی مطرح شود. هدست های واقعیت مجازی کاربر را به طور کلی از دنیای واقعی منفک می کنند و آنها و اطرافیانشان را در موقعیتی نسبتا خطرناک قرار می دهند. فناوری واقعیت تلفیقی نیاز به سنسورهای خیلی پیچیده و کنترلر های دستی را نیز از بین می برد . البته به نظر نمی رسد این هدست اینتل از دقت و رزولوشن قابل توجه وایو اچ تی سی که از سیستم ردیابی لیزری Lighthouse ولو بهره می برد، برخوردار باشد. اما این هدست گامی به سوی به کارگیری سیستم های بیسیم و کم قیمتی مانند آنچه در Gear VR سامسونگ دیده ایم با قابلیت های پیشرفته ای که احتمالا در Oculus Rift دیده می شوند می باشد.

 اینتل Project Alloy را معرفی کرد: هدست بیسیم واقعیت مجازی و تلفیقی

اگر به نظرتان واقعیت تلفیقی چیزی مشابه آنچه در هولولنز مایکروسافت دیده می شود می آید، اشتباه نکرده اید. هولولنز هدست واقعیت افزوده ای است که در آن تصاویر مجازی با دنیای واقعی تلفیق می شوند. بنابراین هولولنز در طیف محصولاتی که با دنیای مجازی درگیرند، در نقطه مقابل پروژه الوی قرار می گیرد.

در این رویداد تری میرسون، رئیس توسعه ویندوز مایکروسافت، نیز روی صحنه آمد و اعلام کرد که سال آینده تمامی کامپیوترهای مجهز به ویندوز 10 از پلتفرم هولوگرافیک پشتیبانی خواهند کرد. این بدین معنی است که هر هدست واقعیت مجازی یا واقعیت افزوده، نه تنها هولولنز، قادر خواهد بود اپلیکیشن های سه بعدی و حتی اپلیکیشن های دو بعدی استاندارد که برای ویندوز 10 طراحی شده اند را اجرا کند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی