مدل های محبوب کیک عروسی از سال 1916 تاکنون
۳۷۳۴۳۹
۰۸ مهر ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۵
۹۹۱۸ 
کیک سمبل شادی است و همانطور که شما هم می دانید در تمام مراسم های عروسی وجود دارد. اما آیا می دانید که ظاهر کیک های عروسی از گذشته تا کنون چه تغییری کرده اند؟
برترین ها: کیک سمبل شادی است و همانطور که شما هم می دانید در تمام مراسم های عروسی وجود دارد. اما آیا می دانید که ظاهر کیک های عروسی از گذشته تا کنون چه تغییری کرده اند؟ 
 
 ویدیو: کیک عروسی، از 1916 تا حال
 
در گذشته در جشن عروسی بجای کیک، نان عروسی مرسوم بود. داماد یک نان بزرگ در دست می گرفت. یک تکه از آن را می خورد و بقیه را خرد خرد می کرد می کرد و بر سر عروس فرو می ریخت. مهمانان خرده های نان ریخته شده را جمع کرده و می خوردند با این نیت که برایشان خوشبختی بهمراه بیاورد.
 
به مرور زمان در عروسی ها کیک جای نان را گرفت و رسم خرده نان ریختن به فراموشی سپرده شد.
 
از آن پس تاکنون نیز ظاهر کیک های عروسی تغییرات زیادی کرده است، به عنوان مثال کیک های یک طبقه جایشان را به کیک های چند طبقه دادند و کیک های رنگی جای کیک های سفید را گرفتند.
 
 ویدیو: کیک عروسی، از 1916 تا حال
 
ویدیو: کیک عروسی، از 1916 تا حال 
 
ویدیو: کیک عروسی، از 1916 تا حال 
 
اگر می خواهید بدانید که سیر تغییرات این کیک ها چگونه بوده یا حتی به دنبال پیدا کردن مدل کیک عروسی برای خود می گردید، بد نیست که به ویدیویی که در اینجا برایتان آورده ایم، نگاهی بیاندازید. 
 
در این ویدیو مدل های رایج و محبوب کیک های عروسی از سال 1916 تا 2016 برایتان به نمایش گذاشته است تا در صورت علاقه از آنها ایده بگیرید.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
ویدیو: کیک عروسی، از 1916 تا حال
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج