۵ نقطه طلایی تهران برای خریدهای زمستانی
۳۷۴۸۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
۲۹۹۵۷۴ 
این گزارش مختص افرادی است که به دنبال صرفه‌جویی بیشتر هستند و با مرکز خرید‌های اقتصادی آشنایی ندارند. مرکز خرید‌های معرفی شده در این گزارش با مناسب‌ترین قیمت به عرضه پوشاک می‌پردازند
روزنامه هفت صبح: این گزارش مختص افرادی است که به دنبال صرفه‌جويي بيشتر هستند و با مرکز خریدهای اقتصادي آشنایی ندارند. مرکز خریدهای معرفی شده در این گزارش با مناسب‌ترین قیمت به عرضه پوشاک میپردازند.

خرید از نمایندگی برندها مخصوصا انواع خارجی آنها در این روزها برای خیلی‌ها به صرفه نیست. قیمت پوشاک زمستانی و گرم هم که در بازار اول فصل از تب بالایی برخوردار بوده و خیلی از مشتریان را از خرید ناامید کرده است. برای رفع این مشکل ما تمام مناطق تهران را زیر پا گذاشتيم و مناسب‌ترین مراکز خرید شهر را برایتان شناسایی کردیم.
 
این مراکز خرید از نظر قیمت، کیفیت و ساعت کاری از بهترین‌های شهر محسوب می‌شوند. بیشتر لباس‌های عرضه شده در این فروشگاه‌ها متفرقه یا تولید داخل است که از نظر طراحی و کیفیت در سطح نسبتا بالایی قرار دارند. قیمت آنها نیز نسبت به سایر مراکز خرید و فروشگاه‌های شهر مناسب‌تر بوده و تنوع قیمت برای اکثر مشتری‌ها راضی‌کننده است. این مرکز خریدها مربوط به پنج منطقه از شهر است که بیشترین آمار خرید و فروش را دارد.

بازار دوم

خرید از بازار همیشه محاسن خاص خود را دارد اما محدودیت زمانبندی و دسترسی نه چندان آسان آن برای همه دو نکته منفی برای این مرکز خرید به حساب می‌آید. بازار دوم نازی‌آباد اما رقیب جدی‌ برای بازار بزرگ تهران است. اگر به مسیر نسبتا دور آن توجه نکنید اولین نکته مهم باز بودن فروشگاه‌ها و مراکز خرید این بازار تا پاسی از شب است و این یعنی یکی به نفع کارمندان و کسانی که تا عصر سر کار هستند. نکته بعدی تنوع محصولات از نظر سن، طراحی، کیفیت و قیمت است. بدون شک تنوع و کیفیت محصولات در بازار دوم رتبه بالاتری نسبت به بازار بزرگ تهران دارد.
 
5 نقطه طلایی تهران برای خریدهای زمستانی

در این بازار می‌توانید انواع لباس‌های زنانه، مردانه، نوجوان و بچگانه را در دسترس داشته باشید. علاوه بر آن می‌توانید انواع لباس‌های خانگی، مانتو، کیف و کفش را خریداری کنید.


 خیابان جمهوری

همیشه لباس‌هایی که با واسطه کمتر به مشتریان عرضه می‌شوند قیمت‌های مناسب‌تری دارند. خیابان جمهوری مرکز خریدهای بسیار زیادی دارد که در بیشتر آنها لباس‌های موجود همین ویژگی را دارند. بیشتر این پوشاک تولید داخل هستند و خیلی از آنها در فروشگاه‌های همان تولیدی‌ها عرضه می‌شوند. از میدان جمهوری تا چهارراه ظهیر الاسلام مراکز خرید زیادی وجود دارد که می‌توانید در هر کدام از آنها انتخاب‌های اقتصادی داشته باشید. مرکز خرید شانزه لیزه، پروانه، کمپانی و کوچه برلن از مهم‌ترین این مراکز هستند. فروشگاه‌های چهارراه امیر اکرم و کوچه برلن نیز اکثرا پوشاک زمستانی را مستقیما عرضه می‌کنند.
 
5 نقطه طلایی تهران برای خریدهای زمستانی 

برای لباس‌های خانگی بهتر است یا به فروشگاه‌های چهار راه امیر اکرم بروید یا تولیدی‌های کوچه برلن را انتخاب کنید. برای خرید انواع لباس‌های بافتنی و گرم نیز بهتر است به مراکز خرید معرفی شده سربزنید و با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید خریدتان را انجام دهید. خیابان جمهوری بعد از حافظ و نرسیده به سعدی نیز فروشگاه‌های مناسبی را برای انتخاب لباس‌های مردانه دارد. برای خرید یک پلیور بافتنی مردانه در خیابان جمهوری می‌توانید از 30 تا 100 هزار تومان هزینه کنید.
 
برای یک مدل زنانه آن نیز از 30 تا 60 هزار تومان هزینه نیاز دارید. یک پالتوی زنانه در این منطقه از 80 هزار تومان و یک کاپشن مردانه از 70 هزار تومان هزینه دارد. البته بهتر است خیلی به برندهای روی لباس‌ها توجه نکنید چراکه اکثرا تولید همین تولیدی‌های داخلی هستند.
 

میدان ولیعصر

در مرکزی‌ترین نقطه شهر هم می‌توانید خریدهای اقتصادی انجام دهید به این شرط که از انتخاب برندهای معروف صرف نظر کنید و به برندهای متفرقه و ناآشنا قانع باشید. مرکز خرید کیش و کویتی در میدان ولیعصر از جاهایی هستند که می‌توانید خریدهای متنوعی از لباس‌های مردانه و زنانه در آنجا انجام دهید. اگرچه در هیچ کدام از این مراکز برندهای معتبر دیده نمی‌شود اما تنوع پوشاک آنها از نظر طراحی، کیفیت و قیمت برای مشتریان راضی‌کننده است. می‌توانید انواع کاپشن، پالتو، شلوارهای جین و کتان، بلوز و پلیور را در این دو مرکز خرید در دسترس داشته باشید.
 
5 نقطه طلایی تهران برای خریدهای زمستانی 
علاوه بر این مراکز خرید فروشگاه‌های متفرقه‌ای هم در نزدیکی میدان ولیعصر وجود دارند که لباس‌های آنها معمولا تولید داخل و با قیمت‌های مناسب است. بین این فروشگاه‌ها بیشترین انتخاب برای خانم‌ها وجود دارد ضمن اینکه تنوع طراحی و قیمت‌های آنها نیز بسیار زیاد است. از میدان ولیعصر تا سه راه فاطمی‌ بورس مهمی‌ برای کفش‌های چرمی ‌ایرانی زنانه و مردانه محسوب می‌شود. اگرچه قیمت آنها نسبت به بورس‌های اصلی مثل باغ سپهسالار و خیابان فردوسی کمی ‌گران‌تر است اما کیفیت‌ها و میزان تنوع این کیف و کفش‌ها نسبت به منطقه مناسب است.   


 میدان هفت حوض

اگر در شرق تهران زندگی می‌کنید یا دسترسی به آن برای‌تان ساده است لطفا بازار هفت حوض را از دست ندهید. تمام لیست خریدتان را می‌توانید در فروشگاه‌ها و مراکز خرید هفت حوض تامین کنید بدون اینکه مسافت زیادی را تا مرکز خریدهای دیگر شهر بروید و برای این کار کلی وقت و هزینه از دست بدهید. این بازار تنوع زیادی از نظر قیمت دارد و هر خانواده با هر میزان درآمدی که داشته باشند می‌توانند از آن خرید کنند. اتفاقی که در خیلی از مرکز خریدها ممکن نیست. همان موضوع عرضه بدون واسطه برای برخی فروشگاه‌های این منطقه هم وجود دارد علاوه بر اینکه خیلی از فروشنده‌ها معتقدند سود کمتر، مشتری بیشتری به همراه دارد و با این اتفاق می‌توانید از فرصت به خوبی استفاده کنید.
 
5 نقطه طلایی تهران برای خریدهای زمستانی

از انواع پالتو و کاپشن رسمی‌ و اسپورت زنانه و مردانه تا کت و شلوارهای تک و رسمی‌ در این بازار موجود است. برای خرید انواع لباس‌های زمستانی، خانگی در هر سن و سایزی در این بازار با محدودیت روبه‌رو نمی‌شوید. خرید یک دست لباس مردانه یا زنانه زمستانی را در این منطقه می‌توانید با مبلغی کمتر از 100 هزار تومان انجام دهید. لباس‌های سایز بزرگ را هم می‌توانید در چندین و چند فروشگاه این منطقه پیدا کنید. برای خرید کیف و کفش زنانه و مردانه آن هم مناسب فصل می‌توانيد انتخاب‌های زیادی را در این منطقه داشته باشید. با توجه به طراحی و کیفیت هزینه‌ها نیز متفاوت است.  


خیابان گیشا

در غرب تهران مرکز خریدهای زیادی وجود دارد که در کمترین فاصله از هم قرار دارند اما مناسب بودن یا نبودن آنها نسبت به تعداد مشتری‌ها مشخص می‌شود. خیابان گیشا و مرکز خرید نصر یک بازارچه مناسب برای غرب نشین‌های تهرانی است که می‌توانند با قیمت‌هایی مناسب‌تر از قیمت‌های منطقه خریدشان را انجام دهند. شاید بیشترین خرید جین، پالتو و کاپشن در این خیابان انجام ‌شود آن هم به دلیل تنوع طراحی و عرضه تقریبا بدون واسطه که باعث می‌شود لباس‌ها قیمت‌های مناسب‌تری داشته باشند. کپی‌برداری از طراحی برندهای معروف برای بیشتر کفش و لباس‌ها آن هم با قیمت پایین‌تر یکی از دلایلی است که باعث محبوبیت کالاهای این محدوده شده.
 
5 نقطه طلایی تهران برای خریدهای زمستانی

خیلی از افراد از آنجا که نمی‌توانند هزینه زیادی را برای خرید برندهای معتبر پرداخت کنند با هزینه کمتر یک نمونه مشابه آن را تهیه می‌کنند. اسم خیلی از برندها روی جین‌ها، کیف و کفش‌های این فروشگاه‌ها به چشم می‌خورد که تمام آنها کپی از طرح اصلی است با هزینه مناسب‌تر. در فروشگاه‌های خیابان گیشا و مرکز خرید نصر می‌توانید انواع لباس‌های زنانه و مردانه مخصوص فصل را با قیمت‌های مناسب‌تر از منطقه خریداری کنید.
انتشار یافته: 55
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
08:19 - 1391/09/16
اینجاهایی که گفتین اصلا به درد خرید زمستونی نمیخوره من همه رو تو این دو هفته سر زدم چیزی که ارزش پوشیدن داشته باشه نبود
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1391/09/16
بله این قیمتی شاید داشته باشه ولی کی میخره؟
Iran, Islamic Republic of
09:21 - 1391/09/18
من همیشه گیشا را برای خرید ترجیح میدم تنوع خیلی زیاده
پاسخ ها
ابراهیم مطر
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
شما آغوشی یا بغل؟
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1391/09/20
هیچ کدوم از اینجاها ارزش خرید نداره(البته جرزگیشا که اخیراسر نزدم)بهترین جا برای کیف وکفش با قیمتهای عالی بخصوص حالا که حراج کرده اند:یک پاساژ بزرگ است.در بهارستان،وقتی از مترو بهارستان پیاده شدید به سمت میدان.دقیقا داخل میدان است.اما دیدش کم استومعمولا پشت اتوبوسها مخفی شده.برای لباس زمستانه:بازارقدیم نه بازار رضا از در اصلی که وارد شدید کمی داخل بریدو بپیچید سمت چپ ازانجا بورس زنانه وبچه
انه شروع میشود.هرچه داخلتر بریدقیمتها بهتر میشود.دراین دوماه هم اکثر کلی فروشیها تک هم میدهند(به شرطیکه به ظاهرمغازه ها نگاه نکنید،به اجناس نگاه کنید)برای مردانه هم هماه ورودی را وارد شوید اما نپیچید تا آخرش(نزدیک بازار مریم )برید+پاساژتهران،روبروی مدرسه عبدالله خان(البته بیشترش زنانه است.اما باغ قیمتهای متحیر کننده)
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1392/02/30
قربون خودمون تو مشهد پاسازهای خوبی داره قیمتها یکی هست خرید که کردی نرسیده به خونه حساب میکنی میبینی هم از جنس و قیمت واقعا سرت کلاه رفته به این میگن..................
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1392/09/27
سلام بچه ها من امروز میخوام برم کاپشن بخرم میخوام قیمتشم مناسب باشه جمهوری و مهران رفتم اما دریغ از یه دونه کاپشن میدونید باید کجا برم که بورسش باشه.ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ ها
عليا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
بورس كاپشن بازار بزرگ هست سمت سراي ملي ميري رو به روش دو پاساژ هست كه كاپشن عمده اي ميفروشن و تك هم ميدن و قيمت هم حدود ١٥٠ يا كمتر و تنوع خيلي زياد اما اگر جنس شمعي ميخواي امسال شمعي كسي نزده يعني ضد آب نيست،من ديروز رفتم قيمتا رو ديدم
Iran, Islamic Republic of
18:28 - 1392/10/26
سلام تو تهران کجا کاپشنای قشنگ پسرانه که ارزش پوشیدن داشته باشه هست؟!لطفا اگه کسی میدونه لطفا جواب بده(قیمت مناسب هرجا میرم زیره 120 نیست)
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1392/11/24
پاساژ گيشا خوبه ولى بقيه نه، اقايون براى خريد به پاساژ پلاسكو بريد چون همه عمده فروش هستن تك فروشى هم ميكنن، قيمتاش هم نسبت به بيرون خيلى خوبه•==
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۹
مثل اینکه خبر نداری پلاسکو ریخت پایین خخخ
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1393/07/12
سسلام من میخوام برم مشهد پاساژ الماس شرق چه جوریه واسه لباس کودک
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1393/07/22
یه سر به پاساژ زیست خاور تومشهد بزن،نسبت به پولی که میدی جنسای واقعا خوبی میگیری
Germany
17:25 - 1393/08/01
7 حوضه نارمک تنها جایی هست که برای هر قشری با هر بودجه ای هر چی بخوای هست
Iran, Islamic Republic of
07:23 - 1393/08/11
یه سفری به شهر اراک بیایین بعدش بازار سرپوشیده برین برای خرید از شیر مرغ تا چون آدمیزاد با قیمت های مفت
United States
10:25 - 1393/08/12
سلام
خرید فقط شهر شیراز شما فقط کافی که یه سر بزنید تو بازار مراکز خرید انوقت یاد او مثال شنیدن کی بود مانند دیدن براتون کاملا قابل لمس خواهد بود
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1393/09/28
سلام

کسی هست که منو راهنمایی کنه، میخوام واسه خرید پالتو و کفش و بوت و اینجور لباسای زمستانه تو تهران جای مناسبی رو معرفی کنید. قیمت مناسب باشه. ممنون.
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1393/09/29
سلام

کسی هست که منو راهنمایی کنه، میخوام واسه خرید پالتو و کفش و بوت و اینجور لباسای زمستانه تو تهران جای مناسبی رو معرفی کنید. قیمت مناسب باشه. ممنون.
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1393/09/30
سلام

کسی هست که منو راهنمایی کنه، میخوام واسه خرید پالتو و کفش و بوت و اینجور لباسای زمستانه تو تهران جای مناسبی رو معرفی کنید. قیمت مناسب باشه. ممنون.
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1393/10/15
پیروزی چاراکوکا ونیرو هوایییم شیکه همه چی هم داره
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1393/11/16
چرا نظر من نذاشتین!!!!!!!!!!ها
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1394/08/22
برای خرید بافتهای زمستانی شیک کجا ی بازار بزرگ سربزنم
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1394/10/15
میشه یه ادرس بدین که بتونم اسیز بزیرگ تهیه کنم
اگه ادرس اینترنتی که باشه خیلی ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1394/10/17
پاساژ پلاسکو کجای تهرانه? ممنون میشم جواب بدین
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۸
پاساژ پلاسکو آتیش گرفته داداش کجا میخایی بری
شیوا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
مثل اینکه این کامنتو سال 94گذاشته *محمد
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1394/11/10
سلام ما شهرستانی هستیم یه جای خوب برای خرید پالتوی نوجوانونه می خوام که بتونم با قیمت پایین پالتو بخرم
کمک کنید اخه نمیشه از راه دور بیا م هیچی نخرم
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1395/05/25
سلام دوستان برای خرید لباس زمستانی‌ از نوزاد به دنیا امده گرفته تا پیرمرد پیرمرد ۱۰۰ ساله فقط به بازار بزرگ صفوی در خیابان جمهوری مراجعه کنید ادرسش بعد از ۴ راه ظهیر الاسلام جنب سینما اروپا هست تو این پاساژ کلیه مراحل تولید لباس بافتنی رو میبینید یعنی از تولید کننده مستقیم لباس بافتنی با قیمت بسیار ارزان خرید میکنید
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1395/06/16
سلام من آخر هفته ميخوام بيام تهران خرید پالتو
به نظرتون الان مغازه ها پالتو آوردن یا نه؟
کجاها برم قیمتا ارزون تره
ممنون از راهنماییتون
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1395/07/02
سلام منم ميخوام بافت پاييزه بخرم كجاي تهران هست؟؟؟؟ميخوام خيلي شيك باسه و متنوع
Netherlands
12:05 - 1395/09/05
هرچیزی رو باید به فصل حراجش بخری
تومهر ماه از پلاسکو تیشرت خریدم ۱۰ هزار ولی تابستون همونو میگفت ۳۰
لباس زمستونیم باس تو فروردین بخری
ارزون میخوای بخری از بازار های روز مثل یکشنبه بازار کنار فرهنگسرای خاوران بخر
من چند ساله شب عید واسه خرید لباس نمیرم چون هم شولوغه هم نمیتونی خوب ویترینارو ببینی قیمتاشونم چون شب عید بازارشون داغه پرت میگن
موقعی که میرم تو حراجی ها یه دفعه ۳تا تیشرت ۴تا شلوار ۵تا بافت میخرم همشونم ارزون مفت
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1395/09/07
سلام من میخوام از تهران کاپشن دخترونه بخرم ولی نمیدونم کجا کار خوب و قیمت مناسب میدن لطفا راهنمایی کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۹
برای خرید کت چرم پسرانه کجای تهران بروم
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1395/10/15
سلام ازتهرانیهای عزیز کی میدونه الان فصل حراج پالتوهست یانه وکجاهاست ممنون میشم راهنماییم کنین حراج زمستانه ازکی تاکیه؟
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1395/11/09
آخی پلاسکو دیگه سوخت
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1395/11/09
من دیروز ۸بهمن رفتم تجریش پالتو های زنانه و فوق ابعاده شیک تو پاساژتندیس باقیمتهای زیر دویستم میفروشن که تو حالت عادی حدود پانصدتومن فروش میرن بد نیست یه سری به انجا بزنید تا ۱۴ بهمن فقط حراج داره
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1396/10/25
برای خرید لباس بهترین جا آبادانا
فقط آبادان.فقط خوزستان
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1397/05/22
هرکی میدونه پالتو حراجی چه قسمتی از تهران هست بگه
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1397/06/07
کسی میدونه تولیدی شال بافت کجاست
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1397/08/20
من شهریارم نزدیک ترین جایی که بتونم برای زمستون خرید کنم و کمتر هزینه کنم کجاست
Canada
16:58 - 1397/09/03
سلام میشه راهنمایی کنید از کجای تهران کاپشن چرم شیک میتونم پیدا کنم ممنون میشم
Canada
16:58 - 1397/09/03
سلام میشه راهنمایی کنید از کجای تهران کاپشن چرم شیک میتونم پیدا کنم ممنون میشم
Canada
16:58 - 1397/09/03
سلام میشه راهنمایی کنید از کجای تهران کاپشن چرم شیک میتونم پیدا کنم ممنون میشم
Canada
16:58 - 1397/09/03
سلام میشه راهنمایی کنید از کجای تهران کاپشن چرم شیک میتونم پیدا کنم ممنون میشم
Canada
16:58 - 1397/09/03
سلام میشه راهنمایی کنید از کجای تهران کاپشن چرم شیک میتونم پیدا کنم ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1397/11/29
وا اینا که مال عهد بوقه این برترینها میزاره
لطفا جدید بزار نطرات مال ۵ سال پیشه
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1397/11/29
برای لباس بچگانه بهتره به خیابان بهار سر بزنید مخصوصا پاساژ چهلستون که هم قیمتاش مناسبتره هم تنوع و کیفیتش بهتره
Iran, Islamic Republic of
09:34 - 1397/11/30
وووووووااااااااااااا عکس بازار دوم که عکس بازار رو گذاشتین
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1397/12/15
سلام برای خرید لباس فقط باید رفت زاهدان چهاراه رسولی
Iran, Islamic Republic of
19:18 - 1398/01/30
مشهد دنیای بازار داره فوق العاده هستش بازارهای هفده شهریور _پروما و اطرافش _احمد آباد آلتون و خیابون دانشگاه_ قسطنطنیه_ پاساژ خورشید_ خیابون راهنمایی _بلوار سجاد _پدیده برج سلمان _الماس شرق سپاد _جنت _خیابان خسروی _آزادشهر_ معلم_ عبدالمطلب_ بازار رضا _اطراف حرم_ زیست خاور_ هاشمیه _خیابان امام رضای طرقبه _آرمیتاژ_بازار زمرد صیاد_
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1398/02/02
سلام داداشام .کاپشن چرمی پلیسها رو یادتونه . چند تا زیپ میخورد بند بهش اویزون بود. کسی تو تهرون ندیده بفروشن.جنسش خوب چرمی باشه نه ازاین الکی ملکیها. اگر کسی میدونه لوتی گری کنه بگه.دم همتون گرم . یا علی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج