درخواست شمارش چپ دست ها در سرشماری
۳۷۶۱۶۴
۰۳ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۹
۲۶۷۹
انجمن چپ دست‌های ایران با ارسال نامه به رئیس مرکز آمار ایران خواستار سرشماری و گردآوری اطلاعات افراد چپ‌دست هرخانوار شد.
خبرگزاری تسنیم: دبیر انجمن چپ دست‌های ایران با ارسال نامه به رئیس مرکز آمار ایران خواستار سرشماری و گردآوری اطلاعات افراد چپ دست هر خانوار به‌منظور برنامه‌ریزی بهتر برای پیشرفت کشور و آموزش‌های خاص به این قشر از جامعه شد.

در این نامه آمده است:

اطلاع از ترکیب جمعیتی در کشورهای رو به پیشرفت به دقیق‌تر شدن هدف‌گذاری در برنامه‌های توسعه‌ای و نیز برنامه‌ریزی برای آموزش و پیشرفت جامعه کمک شایانی می‌کند؛ امروزه ثابت شده که افراد چپ‌دست از متوسط هوشی بالاتری نسبت به معدل هوشی جامعه برخوردارند و در میان آنان با ترکیب تقریبا 10 درصدی از کل جمعیت کشور‌، متخصصان، پزشکان، مهندسان، هنرمندان و ورزشکاران زیادی وجود دارند.

با این مقدمه به عنوان تنها نهاد مردمی تاریخ کشور که برای پیگیری نیازهای جامعه چپ دست‌های ایران تشکیل شده و نخبه‌پروری، کشف و پرورش استعداد و در نهایت پیشرفت جامعه ایران عزیز اسلامی را هدف اصلی خود میداند از حضورتان خواهشمندیم دستور فر‌مایید ترتیبی اتخاذ شود تا در پرسشنامه امسال سرشماری سراسری نفوس و مسکن کشور، تعداد افراد چپ دست خانوار نیز لحاظ شود تا با شناخت تعداد دقیق این افراد‌، برنامه‌ریزی بهتری برای تهیه وسایل مورد نیاز آنان بخصوص در حوزه تحصیل، ورزش، هنر و ... فراهم شود.
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Netherlands
20:27 - 1395/06/03
من چپ دستم...به خدا راست میگم
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1395/06/03
گیر دادین به چپ دست‌ها
Iran, Islamic Republic of
00:34 - 1395/06/04
برای انجام تحقیقات لطفا در امار چپ دستی،شغل و سطح تحصیلات را استخراج کنید.به درد محقیقن می خورد.
Iran, Islamic Republic of
07:39 - 1395/06/04
گفتند در صد بیکاری بالا هست امافکر میکردیم از بیکاری یه همچی حرفایی در بیاد!!!!خب که چی بشه بعدش مثلا.
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1395/06/19
واقعا کار خوبیه چون چپ دستها خیلی باهوش ترن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج