اخراج عبرت انگیز یک فرانسوی
۳۷۶۲۴
۱۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۰
۴۹۷۰
راننده‌ای در فرانسه به علت خوردن دو عدد بیسکویت در محل کارش از کار بیکار شد.
واحد مرکزی خبر: راننده‌ای در فرانسه به علت خوردن دو عدد بیسکویت در محل کارش از کار بیکار شد.

ژوئل مایو، راننده کامیون شرکت اینترمارشه فرانسه است که به علت خوردن دو عدد بیسکویتی که قرار بود به سطل زباله انداخته شود از محل کارش اخراج شد.

این راننده که ساعت چهار صبح یکی از روزهای اوایل نوامبر به علت دل ضعفه در محل کارش دو عدد بیسکویت خورده بود می‌گوید: بدبختی من این است از جعبه بیسکویتی که قرار بود به زباله انداخته شود دو عدد بیسکویت برداشتم و خوردم.

گزارش می‌افزاید: چند ساعت پس از خوردن این بیسکویت‌ها، حکم اخراج ژئول مایو را به دستش دادند. اعتصاب همکاران این راننده باعث شد وی بتواند 20 هزار یورو از صاحب کارش بگیرد. اما او اکنون پس از 30 سال کار، بیکار است.

ژئول می افزاید: صاحب کارم بدون اینکه از قبل به من هشداری دهد اخراجم کرد.

اریک کورپه از فعالان کارگری این شرکت می گوید: بر اساس مقررات داخلی شرکت، مصرف کالاها مشابه سرقت است و مجازات این تخلف حتی اخراج نیز می تواند باشد. اما الزامی وجود ندارد که شدیدترین مجازات یعنی اخراج از محل کار برای فرد خاطی در نظر گرفته شود.

مسئولان شرکت اینترمارشه مدعی اند که نافرمانی این راننده به صورتی است که نمی تواند به مجازات در نظر گرفته شده برای آن اعتراض کند.

این راننده ارتکاب هر گونه اشتباهی غیر از خوردن این بیسکویت ها را که از بابت آن نیز متاسف است رد می کند. وی قصد دارد به علت اخراج شدن از محل کار به دادگاه شکایت کند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1391/09/18
بعد وزیر آموزش و پرورش ایران که این همه تو نقاط مختلف ایران با جون بچه ها بازی شده وقتی اسم استعفاءش میاد خبرنگارا رو مسخره می کنه . متاسفم واقعاً اینقدر عصبانی میشم که ................
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج