ملاقات دو اسطوره در برزیل +عکس
۳۷۹۶۴
۲۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۷:۲۵
۳۵۵۸
راجر فدرر اسطوره تنیس جهان و پله اسطوره فوتبال جهان شب گذشته در برزیل با یکدیگر را ملاقات کرده و پیراهن‌های خود را با هم عوض کردند.
خبرگزاری مهر: راجر فدرر اسطوره تنیس جهان و پله اسطوره فوتبال جهان شب گذشته در برزیل با یکدیگر را ملاقات کرده و پیراهن‌های خود را با هم عوض کردند.

این ملاقات در خانه پله انجام شد و این دو اسطوره جوایز و یادگاری‌هایی را نیز با هم رد و بدل کردند.

پله پیراهن تیم ملی فوتبال برزیل را که با آن در فینال جام جهانی 1958 در سوئد بازی کرده بود را برای فدرر امضا کرد و به او تقدیم کرد.فدرر و پله پیراهن‌های امضا شده را به یکدیگر تقدیم کردند

راجر فدرر تنیسور سوئیسی هم در عوض یک راکت تنیس که برای روز ملاقات با اسطوره خود کنار گذاشته بود را امضا و به پله تقدیم کرد.

پله در صفحه توئیتر خود نوشت: "عاشق تنیس هستم و امروز یکی از بزرگترین تنیسورهای جهان پیش من آمد و با او ملاقات کردم. راجر فدرر تو یک قهرمانی، هم در دنیای تنیس و هم در زندگی."فدرر هم در این خصوص گفت: ملاقات پله از نزدیک برایم یک رویا بود که به حقیقت تبدیل شد. افتخار بزرگی برایم بود که با مهمترین و مشهورترین شخصیت فوتبالی جهان ملاقات کنم.فدرر با توپ تنیس بزرگ تکنیک فوتبالی خود را در رقابتهای نمایشی ژیلت به نمایش گذاشت

فدرر هم اکنون برای حضور در رقابتهای تنیس نمایشی ژیلت در آمریکای جنوبی حضور دارد. در این رقابتها ماریا شاراپووا، کارولین ووزنیاکی، سرنا ویلیامز و ژو ویلفرد سونگا هم حضور دارند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج