نقشه شوم پلیس قلابی برای دختر 18 ساله
۳۸۲۳۲۸
۱۵ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۹
۴۱۶۹ 
چند وقت پیش مادر و دختری به اداره پلیس رفتند و اعلام کردند که در دام مرد شیطان صفتی گرفتار شده‌اند.
همشهری: چند وقت پیش مادر و دختری به اداره پلیس رفتند و اعلام کردند که در دام مرد شیطان صفتی گرفتار شده‌اند.

اسلحه‌ای را نشان داد و رفتارش طوری بود که من باور کردم او مأمور نیروی انتظامی است. آن روز شماره موبایلم را گرفت و وقتی شنید از همسرم جدا شده‌ام، گاهی با من تماس می‌گرفت و به خانه‌ام می‌آمد. من هم به خیال اینکه پلیس است و چنانچه خطری تهدیدم کنم، از من و دخترم حمایت می‌کند به او اعتماد کردم. وی ادامه داد: او گاهی به خانه‌ام می‌آمد تا اینکه چند روز پیش با دخترم تماس گرفت و به بهانه اینکه می‌خواهد موضوع مهمی را برایش تعریف کند او را به خانه‌اش کشاند. وی ادامه داد: دخترم به خانه‌اش رفت غافل از اینکه او نقشه‌ای شوم در سر داشت.

دختر ۱۸ساله این زن ادامه ماجرا را چنین تعریف کرد: وقتی به خانه مرد جوان رفتم، او مشغول بازی با پلی استیشن بود. پس از آن با تهدید اسلحه مرا قربانی نقشه شیطانی خود کرد و تهدید کرد که اگر به کسی حرفی بزنم برایم گران تمام می‌شود اما من که به‌شدت ترسیده بودم موضوع را برای مادرم تعریف کردم.

 دستگیری

با ثبت این شکایت، تحقیقات با دستور قاضی ایلخانی بازپرس دادسرای جنایی تهران شروع شد. بررسی‌ها حکایت از این داشت که دخترجوان پیش از این نیز در دام مرد متجاوز دیگری گرفتار شده و پرونده‌اش در دادسرای جنایی در حال رسیدگی بود. درچنین شرایطی مأموران با انجام پیگیری‌ها، متهم را دستگیر کردند و در بررسی‌ها مشخص شد او به دروغ خودش را پلیس جازده است.

وی دیروز در دادسرای جنایی تهران به قاضی ایلخانی گفت: اینکه خودم را پلیس جا زدم و دروغ گفتم را قبول دارم، چون از بچگی آرزو داشتم روزی پلیس شوم اما هرگز اتهام تجاوز و آدم ربایی را قبول ندارم. وی ادامه داد: من با مادر و دختر رابطه دوستانه داشتم و نمی‌دانم چرا از من شکایت کرده‌اند تا آبرویم را ببرند. در این مدت هم هیچ مشکل و اختلافی نداشتیم و سعی کردم هرچه می‌خواستند برایشان فراهم کنم. هم‌اکنون متهم با قرار قانونی در اختیار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفته است و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
United States
02:19 - 1395/06/15
هر سه مورد دارین تقصیر خودتونه مد شده کارشون رو با رضایت میکنند بعد داستان میسازند
Iran, Islamic Republic of
02:40 - 1395/06/15
خاک بر سر هرچی مادر ودختر این جوریه ....

اینا آبروی هرچی زن نجیبه ،میبرن ....

باید مادر ودختر رو تو ملاء عام شلاقشون زد ،،،
تا بقیه زنهای فاسد ،حساب کار دستشون بیاد ،،،
Iran, Islamic Republic of
02:42 - 1395/06/15
باور کنید اگر هم حرفهای زنه درست باشه ، مقصر اصلی خود این زنه و دخترش هست که چنین حماقت زنانه ای انجام داده و دخترشو به خانه یک مرد غریبه فرستاده من نمیگم مرده مقصر نیست قطعا اونم مقصره ولی وقتیکه آدم اینقدر ساده و احمق باشه که دختره نوجوانشو بفرسته خونه یک مرد نا محرم و غریبه دیگه انتظار این اتفاق نیوفته خوب معلوما که بعضی از مردا در کنترل شهوت خویش ضعیف هستند و منتظرن تا قربانیشون رو به دام بندازن خوب اینجا زنا و دخترا هم باید مراقب خودشون باشن ، این اتفاق مثل این میمونه که مثلا من برم دستمو بزارن روی نیش عقرب و انتظار داشته باشم نیشم نزنه خوب معلومه غیر ممکنه پس در واقع حماقت از این زنه و دخترشه حالا هرچی .
Iran, Islamic Republic of
08:10 - 1395/06/15
آخه احمقا این دوره زمونه چرا این کارهای خلاف میکنید وخودتون رو بیچاره وبدبخت برید دنبال خانمی که خودش میخواد باتون دوست باشه زوری که نمیشه با یه نفر دوست باشی و....
Iran, Islamic Republic of
16:28 - 1395/06/15
جرم اون مردک تجاوز به عنف و سنگسار است

کوتاهی اون مادر و دختر اعتماد بیجا است
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1395/06/27
حالا دیگه چون مجبور ش ابروش برده باش ازدواج کنه قال قضیه بکنه این بهترین پیشنهاده
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1395/06/30
دختر جان پیش ما هم بیا دیگه
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1395/07/27
چرا این قدر خشنی سینا یزد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج