فال روزانه 1395/06/26
۳۸۸۷۳۶
۲۵ شهريور ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۵
۲۶۷۴ 
فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه جمعه 26 شهریور 1395

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 26 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اکنون که دارید وارد سال جدیدی از زندگی خود می شوید زمان مناسبی است تا نگاهی به زندگی خود تا به این لحظه بیندازید و ببینید کجا قرار دارید و وضعیت خود را مورد ارزیابی قرار دهید. بد نیست از کسانی که تا به امروز به هر نحوی به شما کمک کرده و شما را مورد حمایت قرار داده اند قدردانی کنید. نگاه کردن به تجربه های گذشته شما را در یافتن آنچه برایتان از اهمیت بیشتری برخوردار است هدایت خواهد کرد. در طول مهر ماه تجربه های قبلیتان را به عنوان راهنمایی برای برداشتن قدم های بعدی در زندگیتان مورد استفاده قرار دهید تا زندگی بهتر و با معناتری برای خود بسازید. طی چند ماه آینده عشق تازه ای وارد زندگیتان خواهد شد. این عشق در همان نگاه اول به وجود نخواهد آمد و شاید خودتان هم متوجه آن نباشید، اما تا چند ماه دیگر احساستان به مرحله ای خواهد رسید که خودتان نیز به عمق آنها پی خواهید برد و از حضور این احساس در قلب خود خوشحال و راضی خواهید بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

اصلا تحمل آن که محدودتان کنند را ندارید و دلتان می خواهد آزادانه حرکت کنید و فضای کافی داشته باشید تا به راحتی نفس بکشید و به دنبال علایق و خواسته هایتان بروید. برای این که به آزادی مورد نظرتان برسید باید یاد بگیرید به صورت موقتی هم که شده کلمه «نه» را با خیال راحت به کار بگیرید. البته این را به یاد داشته باشید که هرچقدر هم تلاش کنید نمی توانید به همه چیزهایی که می خواهید برسید و وقت کافی برای انجام همه کارهای مورد علاقه تان و رسیدن به همه آرزوهایتان را نخواهید داشت. این قانون برای همه یکسان است، همه ما همیشه و تحت هر شرایطی کمبودهایی در زندگی خود داریم، پس از داشته ها و توانایی هایتان لذت ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
گاهی انسان آنقدر درگیر جاه طلبی های خود می شود که فراموش می کند گاهی استراحتی به خود داده و به روح خود نیز رسیدگی کند. خوشبختانه امروز زمان خوبی است برای این که بدون داشتن هیچ احساس گناهی به خودتان کمی استراحت بدهید و خودتان را از استرس و فشار کاری روزمره دور کنید و قبل از آنکه خیلی دیر شود به خودتان زمان هدیه کنید. اگر قصد دارید کاری کنید بی گدار به آب نزنید و قبل از هر کاری برای قدم هایی که می خواهید بردارید برنامه ریزی کنید. شما دلتان می خواهد خوش باشید و از روز تعطیلتان لذت ببرید، اما اطرافیانتان خیلی جدی و بی حوصله هستند. تسلیم این حال آنها نشوید و سعی کنید با این همه انرژی که دارید حال و هوایشان را تغییر دهید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به صورت غیر منتظره با فرشته ای دیدار خواهید داشت که به صورتی معجزه آسا یکی از آرزوهایتان را برآورده می کند. شاید یکی از دوستان و یا همکارانتان شما را با کاری که فکرش را هم نمی کنید غافلگیر کند. یا یک نفر شما را به ریسک کردن و انجام کاری که مدتی است دارید به آن فکر می کنید ولی جسارت انجامش را ندارید تشویق کند. این اتفاقات نشانه هایی هستند با این پیام که باید از لاک خودتان بیرون بیایید و زنجیرهایی که دست و پایتان را بسته و مانع پیشرفتتان می شوند را بشکنید. یا کاری را انجام ندهید، یا بعد از انجام دادن آن خودتان را سرزنش نکنید و با پشیمانی و عذاب وجدان لذتی که برده اید را بر خود حرام نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

این که جای خود را در رابطه عاطفی، خانواده و یا اجتماع بدانید به شما کمک می کند تا آمادگی لازم برای محاسبه قدم های بعدی خود را داشته باشید. ذهن شما این روزها سرشار از ایده های خوب است، ولی در این که کدام یک از آنها را باید انتخاب کرده و وقت و انرژی خود را صرف آن کنید دچار تردید هستید. تحلیل های منطقی در حال حاضر به شما در مشخص کردن اولویت هایتان و پیدا کردن استراتژی مناسب برای رسیدن به اهدافتان کمکی نخواهند کرد. اگر دلتان می خواهد تمام روز را روی کاناپه لم بدهید هیچ اشکالی ندارد. در خانه بمانید و از تماشای یک فیلم خوب در کنار اعضای خانواده تان لذت ببرید و خودتان را برای هفته آینده آماده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
ذهنتان آزاد و رها است و می توانید به راحتی روی کارهایی که باید انجام دهید تمرکز کنید و در انجام آنها بسیار موفق باشید. وقتی مطمئن هستید که همه چیز به نفع شما دارد پیش می رود اعتماد کردن به سرنوشت کار ساده ای است. اگر به تازگی پا از حد خود فراتر گذاشته اید امروز زمان مناسبی است برای این که رفتارهای خود را جبران کنید و از دل طرف مقابلتان در بیاورید. شما خیلی راحت خواهید توانست با رفتارهای احساسی خود دیگران را به خود جذب کنید و دل آنها را به دست بیاورید. پس نیازی نیست برای راضی کردن آنها وعده و وعیدهایی بدهید که در حد توانتان نیستند. کافی است صداقت داشته باشید تا دیگران شما را همانطور که هستید قبول داشته باشند.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
هفته گذشته برایتان خیلی شلوغ و پرکار بود ولی امروز زمان بیشتری برای استراحت خواهید داشت و می توانید نفس راحتی بکشید. امروز مسئولیت های کمتری به عهده شما هستند و می توانید از روز خود لذت ببرید. روح خود را با تجربه های خوشایندی که لبخند را به لبانتان می آورند تغذیه کنید تا انرژی خود را بازیافته و سرحال شوید. در انجام کارهایتان بیش از اندازه عجله به خرج ندهید و به خودتان برای فکر کردن و در نظر گرفتن همه جوانب وقت بدهید. امروز نسبت به احوال و احساسات دیگران حساسیت بیشتری نشان می دهید و همین باعث شده است که به نظر اطرافیانتان جذاب تر و دوست داشتنی تر از همیشه باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز به طرز غریبی احساس آزادی می کنید. شاید این چند وقت در رابطه عاطفی خود احساس محدودیت بسیار زیادی داشته اید و فکر می کرده اید که انگار دست و بالتان را بسته اند، ولی ناگهان حس می کنید این محدودیت ها از بین رفته اند و آزاد شده اید. شاید مسائل و مشکلات به طور کامل حل نشده باشند و این احساس شما مقطعی و زودگذر باشد، ولی احساس امیدی که در شما زنده شده است به شما اجازه می دهد تلاش بیشتری برای پیشرفت رابطه خود داشته باشید. شما دارید احساسات خود را مخفی می کنید، اما بهترین راه این است که آنچه در دلتان می گذرد را به زبان بیاورید تا ذهنتان آزاد شود.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
این که در میان تمام کارهای امروزتان بتوانید وقتی هم برای تفریح و خوشگذرانی خالی کنید خوش شانسی خیلی بزرگی خواهد بود که باید برای آن شکرگزار باشید. ولی شما به جای این که فرصت به دست آمده را غنیمت بشمارید ترجیح می دهید کارهای نیمه کاره خود را به اتمام رسانده و یا حتی اضافه کاری کنید. در انجام کارهایتان هم از هیچ کسی کمک نمی خواهید و از نتیجه کارتان هم راضی هستید و فکر می کنید که خودتان به تنهایی می توانید از پس آن بربیایید. مهم این است که خودتان از شرایط خود راضی باشید، ولی کمی استراحت در روز تعطیل حق مسلم هر کسی است، پس حق خودتان را نخورید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز کارهایتان به خوبی پیش خواهند رفت و به طور کلی روز خوبی خواهید داشت. شما درک بسیار بالایی از احساسات اطرافیانتان دارید و همین شانه شما را به محلی امن برای گریستن و تکیه دادن تبدیل می کند. پس سعی کنید امروز به احساسات و شرایط روحی اطرافیانتان توجه بیشتری داشته باشید، یکی از عزیزانتان به کمکتان نیز دارد. نگرش شما به زندگی همچون یک کودک است و این موضوع کسانی که می خواهند وقت خوبی را بگذرانند به دنبال شما می کشاند. شادی و بازیگوشی شما بیش از همیشه است و با شوخ طبعی خود همه را به وجد می آورید. دلیلی ندارد که جلوی این همه خوشحالی خود را بگیرید. بخندید تا دنیا به رویتان بخندد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز قدرت تخیل شما هیچ حد و مرزی نمی شناسد و رویاهایتان ممکن است شما را به یک فرار غیر منتظره تشویق کنند. نیازی نیست که دیگران این انفجار خلاقیت در شما را ببینند و یا حس کنند، می توانید آن را در چارچوب ذهن خودتان حفظ کنید. برای این که این استعدادهای هنری که در وجودتان فعال شده اند را به کار بگیرید بد نیست در خانه تان کمی تغییر دکوراسیون ایجاد کنید و یا به هر روش دیگری که خودتان دوست دارید به آن اجازه بروز بدهید. رفتارهای همراه با تردید و دودلی دیگران شما را کلافه کرده است، لزومی ندارد حتما منتظر آنها بمانید، شما راه خودتان را ادامه بدهید، آنها هم هروقت حاضر بودند خودشان را به شما خواهند رساند.

فـال روزانـه - Daily Omen

ای کاش می شد این همه شور و هیجانی که امروز دارید را یک جایی برای روز مبادا ذخیره کنید. شما می خواهید امروز یکی از آن روزهای وق العاده باشد که در آن با موفقیت هایتان رکوردشکنی می کنید، ولی مواظب باشید باری سنگین تر از توانتان بلند نکنید و لقمه های بزرگتر از دهانتان برندارید. اگر نمی خواهید فردا از لحاظ فیزیکی و روانی احساس خستگی کنید باید امروز این همه انرژی که در خود حس می کنید را تا حدودی مهار کنید. امروز بیان کردن احساساتتان برای شما بسیار راحت تر از همیشه است، اگر چیزی هست که مدت هاست ذهنتان را درگیر کرده و دلتان می خواهد آن را به زبان بیاورید اکنون بهترین زمان برای گفتن این حرف است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اگر امکانش را دارید گوشی تلفن همراهتان را خاموش کنید و بیخیال ایمیل ها و پیام ها و شبکه های اجتماعی مختلف شوید. این دقیقا همان چیزی است که شما برای رسیدن به آرامش و کنار گذاشتن نگرانی ها و استرس به آن نیاز دارید. با این روش دیگران نمی توانند مزاحم شما شوند و می توانید با خیال راحت ذهنتان را روی برنامه هایی که برای روز تعطیلتان داشته اید تمرکز کنید. اگر هم هیچ کاری برای انجام دادن نداشته باشید به چنان آرامشی خواهید رسید که فکرش را هم نمی توانید بکنید. اطرافیانتان به نظر بیش از اندازه حساس شده اند و با رفتارهایی که به نظر خودتان کاملا مودبانه هستند نیز ناراحت می شوند، کمی از آنها فاصله بگیرید تا اوضاع روبراه شود.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1395/06/26
خیلی عالی مرسی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج