قرار دادن قطار در خط مترو
۳۸۹۸۷۴
۲۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰
۱۸۷۲ 
مترو وسیله ایست که توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می گیرد و نقش مهمی در حمل و نقل شهری ایفا می کند. این شبکه عظیم قادر است روزانه چند میلیون نفر را جا به جا کند و بار مهمی از ترافیک را به دوش بکشد. راحتی، سرعت در جا به جایی و عدم وجود ترافیک را می توان از مهم ترین ویژگی های این سامانه دانست.
وب سایت روزیاتو - حامد آل محمد: مترو وسیله ایست که توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می گیرد و نقش مهمی در حمل و نقل شهری ایفا می کند. این شبکه عظیم قادر است روزانه چند میلیون نفر را جا به جا کند و بار مهمی از ترافیک را به دوش بکشد. راحتی، سرعت در جا به جایی و عدم وجود ترافیک را می توان از مهم ترین ویژگی های این سامانه دانست.

حتما برای شما هم پیش آمده که در ایستگاه های مختلف برای رسیدن قطار انتظار بکشید، اما پشت سر رفت آمدهای سریع قطارها نکات جالبی نهفته است. چگونگی قرار گرفتن قطارها در خطوط مختلف و نحوه ساخته شدن آن ها به آن آسانی که تصور می شود نیست و زحمات زیادی برای آن کشیده می شود.

این کار همانند ساخت خانه با استفاده از لِگو به نظر می رسد و هر هفته بیش از ۵۰۰ نفر با همکاری یکدیگر آن را انجام می دهند. تماشای چنین عملی همراه با کار تیمی فوق العاده آن می تواند هیجان انگیز باشد، بنابراین از شما دعوت می کنیم ویدیوی زیر که به همین موضوع می پردازد را تماشا کنید.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
قرار دادن قطار در خط مترو 
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج