قوچان‌نژاد: حضورم در فوتبال عاشقانه است
۳۸۹۹۱۳
۲۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۴
۹۴۴ 
ملی‌پوش ایرانی تیم هیرنوین هلند ضمن عاشقانه خواندن حضورش در فوتبال از بازی در زمین چمن‌های مصنوعی هلند انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم: تیم هیرنوین بامداد امروز (یکشنبه) در هفته ششم اردویژه هلند با نتیجه 3 بر صفر در زمین تیم رودا به پیروزی رسید و رضا قوچان‌نژاد همانند دیدارهای پیشین تیمش، حضور 90 دقیقه‌ای در میدان داشت.

این بازی در زمین چمن مصنوعی باشگاه رودا برگزار شد و این مسئله انتقاد بسیاری از بازیکنان تیم هیرنوین را به همراه داشت. رضا قوچان‌نژاد نیز پس از پیروزی مقابل رودا در مصاحبه با رادیو فریزلان هلند پیرامون بازی در چمن مصنوعی گفت: شخصاً فکر می‌کنم این آن چیزی نیست که بازیکنان فوتبال بخواهند.

ملی‌پوش ایرانی تیم هیرنوین هلند در ادامه اظهار داشت: این واقعیت را هم باید در نظر بگیریم که نمی‌توانیم چیزی را عوض کنیم. شاید من و دیگر بازیکنان بتوانیم مدت‌های طولانی از بازی در چمن مصنوعی بنالیم، اما در شرایط فعلی چیزی قابل تغییر نیست. بنابراین ما به جای تمرکز به بازی روی چمن مصنوعی، فوتبال خودمان را برابر تیم رودا ارائه دادیم و سه امتیاز را به دست آوردیم. فقط این مسئله را تأکید می‌کنم بازی روی چمن مصنوعی را دوست ندارم.

قوچان‌نژاد افزود: زمین چمن طبیعی قسمتی از فوتبال است و بازیکنان اینگونه قادر به درک احساس  این بازی هستند. همیشه طرفدار فوتبال در چمن طبیعی بودم و حضورم در این ورزش عاشقانه است. به هر حال گاهی پیش می‌آید که باید در چنین شرایطی همانند بازی با تیم رودا قرار بگیرم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج