مرفاوی: در همه بازی ها مستحق برد بودیم
۳۸۹۹۲۵
۲۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۴
۱۰۱۳ 
سرمربی تیم صبا گفت: تیم ما بعد از تعطیلات عملکرد خوبی داشته و شما می بینید در همه بازی ها مستحق کسب پیروزی هستیم.
کاپ: عبدالصمد مرفاوی در خصوص دیدار تیمش مقابل سیاه جامگان اظهار داشت: بازی خوبی را انجام دادیم. واقعا مستحق برد بودیم. حتی یک گل هم به ثمر رساندیم که نمیدانم چرا داور آن را مردود اعلام کرد.

وی ادامه داد: تیم ما بعد از تعطیلات عملکرد خوبی داشته و شما می بینید در همه بازی ها مستحق کسب پیروزی هستیم.

مرفاوی درباره اینکه این روزها انتقاداتی به تساوی های صبا وارد شده است تصریح کرد: مگر تیم های دیگر همگی چند برد دارند که دوستان روی نتایج صبا زوم کرده اند. اگر جدول را نگاه کنید همه تیم هایی که بالای ما هستند نهایتا دو یا سه برد دارند. البته ما قبول داریم در ابتدای فصل آن هم به دلیل اینکه هماهنگ نبودیم نتایج خوبی کسب نکردیم اما در هفته های اخیر عملکرد صبا بهتر شده و در ادامه نیز نتایج خوبی را به دست خواهیم آورد.

سرمربی صبا درباره دیدار این هفته تیمش مقابل سایپا خاطرنشان کرد: سایپا بازیکنان جوان و خوبی دارد. از مربی بادانشی چون حسین فرکی سود می برد اما ما در این بازی به دنبال برد هستیم و با توجه به اینکه بازی در زمین خودمان است سه امتیاز را کسب خواهیم کرد.

سرمربی اسبق استقلال در خصوص دربی 83 بیان داشت: من دربی را تماشا کردم.این را باید بگویم دو تیم با توجه به شرایط جدول با استرس بازی کردند.البته در نیمه اول کمی شرایط بهتر بود. اما در نیمه دوم موقعیت های آنچنانی روی دروازه های دو تیم به وجود نیامد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج