طنز؛ FATF چیست؟
۳۸۹۹۷۴
۲۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸
۴۰۵۵ 
پوریا عالمی در روزنامه شرق نوشت:

ببینید «ف ئه ت ف» چیز عجیبی نیست. منتها چون شکل نوشتنش طوری است که آدم را یاد کلمات F‌دار می‌اندازد، بعضی‌ها یک طوری تیتر می‌زنند انگار خارجی‌ها دارند به ما حرف نامربوط می‌زنند. بعد هم اصلا FATF، حرف نادرست. این را چند سال پیش و در دوره آقای احمدی‌نژاد دادند. رفتار منتقدان برجام هم ما را دقیقا یاد معلم پرورشی‌مان می‌اندازد که هروقت ما یک سؤالی می‌کردیم که بلد نبود، یک کلمه غریب و ناشناخته عربی به کار می‌برد تا ما زبانمان بند بیاید.
 
همین بابای سوفیا؛ هروقت توی خواستگاری من از سوفیا کم می‌آورد، یکهو می‌گوید پسر تو منطقت مطلقا مفاصاحساب نشنال جئو گرافیک و شیمی و حسابات به‌خصوص در حالت وریدی است، لذا بهتر است که من به تو دختر ندهم. ما تا مدت‌ها نمی‌فهمیدیم بابای سوفیا به ما چی می‌گوید و قانع می‌شدیم، تا چندوقت پیش که فهمیدیم خود بابای سوفیا هم نمی‌داند دقیقا چه می‌گوید، به‌همین‌دلیل خودش قانع شده و سعی دارد ما را هم این‌طوری قانع کند.

وصیت

حالا سوفیا، بابات فردا اگر نگفت به من مرتیکه FATF، تو خجالت نمی‌کشی در وضعیت ف ئه ت ف دنبال زن‌گرفتنی؟ درحالی‌که ما اصلا به برجام رضایت دادیم که این FATF بازی‌ها را در جامعه درنیاوریم. حالا ببین.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1395/06/29
خیلی با حال بود ...واقعا ما به برجام رای دادیم که این ف ت ف ا بازی ها رو در نیاریم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج