مهاجری: حقیقی آماده شود، قرارداد می‌بندد
۳۸۹۹۸۷
۲۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷
۱۱۰۸ 
سرمربی تیم پدیده مشهد تاکید کرد نزدیکی تیم های لیگ برتر به یکدیگر کار تیم ها سخت می کند.
ورزش سه: رضا مهاجری درباره شرایط تیمش در 6 هفته ابتدایی لیگ برتر می‌گوید: ما در بازی های گذشته عملکرد بدی نداشتیم و کمی اسیر بدشانسی شدیم. در همین بازی با فولاد در زدن ضربات نهایی دچار مشکل شدیم و روی اشتباهات تمرکزمان را از دست دادیم. فکر می کنم فولاد بعد از اینکه ما موقعیت هایمان را به گل تبدیل نکردیم، تنبیه مان کرد. ضمن اینکه داوری هم مشکلاتی داشت. با این حال فولاد تیم شایسته ای است. فرصت برای جبران وجود دارد و انشاءالله در آینده شرایط فرق می کند.

وی درباره بازی با صنعت نفت آبادان تاکید می کند: رقابت ها در لیگ برتر بسیار نزدیک است. شما می بینید فولاد با یک برد از ته جدول به رتبه دهم رسید. اکنون تیم ها فاصله امتیازی زیادی از هم ندارند و فشردگی بازی ها نیز مزید برعلت شده تا این شرایط رقم بخورد. بازی کردن در چنین شرایطی راحت نیست. تیم نفت آبادان هم تیم شایسته ای است اما می خواهیم جبران کنیم و باید بتوانیم نتیجه خوبی مقابل این تیم بگیریم.

مهاجری درباره آخرین وضعیت رضا حقیقی می افزاید: رضا تمرین می کند تا به شرایط خوب برسد. او بازیکن کوچکی نیست و باانگیزه کارش را دنبال می کند. امیددارم که او با قدرت برگردد. انشاءالله به زودی آماده می شود و قراردادش را امضا می کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج