اولین تصاویر از خودرو جدید مینی کانتری‌من
۳۹۰۵۱۰
۲۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۷
۱۳۵۰ 
در حالی که تمامی محصولات کمپانی مینی از نظر اندازه در حال بزرگ‌تر شدن هستند، آخرین تصاویر جاسوسی ما از مدل آینده مینی کانتری‌من در حال تست در آلمان نشان می‌دهد که بزرگ‌ترین خودروی این برند هم از این روند پیروی می‌کند.
وب سایت پدال - آرش نهندیان فرد: در حالی که تمامی محصولات کمپانی مینی از نظر اندازه در حال بزرگ‌تر شدن هستند، آخرین تصاویر جاسوسی ما از مدل آینده مینی کانتری‌من در حال تست در آلمان نشان می‌دهد که بزرگ‌ترین خودروی این برند هم از این روند پیروی می‌کند.

 تصاویر جاسوسی مینی کانتری‌من جدید

این نمونه اولیه برخی از پوشش‌ها و کاورهای خود را در مقایسه با آخرین مدلی که در زمستان شکار عکاس‌ها شده بود از دست داده است. بر خلاف آخرین نمونه تستی که دیده بودیم، این خودرو از یک جلوپنجره شش ضلعی بهره می‌برد که از طراحی مدل فعلی آن با ترکیبی سنتی‌تر الهام گرفته است. این نمونه اولیه همچنین رینگ‌های اسپرت چند پره مدل قبلی را از دست داده و رینگ‌هایی زشت و پلاستیک مانند دارد.

 تصاویر جاسوسی مینی کانتری‌من جدید

بخش‌های کناری و عقب خودرو به شدت پوشانده شده‌اند و طراحی آن بخش‌ها را از چشمان ما پنهان نموده‌اند. ولی چراغ‌های عقب نمادین مینی هنوز هم کاملاً مشخص است. از دیگر تغییرات در این مدل وجود یک سراگزوز می‌باشد که در نمونه قبلی دو عدد وجود داشت.

 تصاویر جاسوسی مینی کانتری‌من جدید

همان گونه که انتظار می‌رفت، نسل آینده کانتری‌من از نظر طول و عرض بزرگ‌تر شده است. در نتیجه این افزایش سایز، خودرو از پلت فرم UKL۲ ب‌ام‌و استفاده خواهد کرد. ما همچنین انتظار داریم که کانتری‌من همان موتورهای توربو سه و چهار سیلندر را که در سایر خودروهای این پلت فرم وجود دارند را داشته باشد. دو خودرویی که در حال حاضر از این پلت فرم استفاده می‌کنند مینی کلاب من و ب‌ام‌و X۱ هستند. این نمونه اولیه، با رینگ‌های زشت و یک سراگزوز ما را به این فکر انداخت که مینی در حال آزمایش یکی از مدل‌های با مصرف سوخت بسیار کم خود است.
 
 تصاویر جاسوسی مینی کانتری‌من جدید

پس از معرفی رسمی کانتری‌من، که به احتمال زیاد در نمایشگاه ماه آینده خودرو پاریس اتفاق خواهد افتاد، یک مدل قدرتمند جان کوپر و همچنین یک نسخه پلاگین هیبریدی از آن نیز در ماه‌های بعد رونمایی خواهند شد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج