خوراکچی: برای فوتسال خون دل‌ها خورده شده
۳۹۵۱۳۲
۰۶ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۴
۱۰۲۴ 
کارشناس فوتسال کشورمان گفت: بازیکنان و کادرفنی تیم ملی آبروداری کرده‌اند و با کمترین امکانات بهترین نتیجه را رقم زدند و این موفقیت اتفاقی نیست.
خبرگزاری تسنیم: محمود خوراکچی در خصوص پیروزی تیم ملی فوتسال ایران مقابل پاراگوئه عنوان کرد: اتفاقات خیلی خوبی برای فوتسال در حال رقم خوردن است و تصادفی نیست. برای موفقیت این تیم خون دل‌ها خورده شده است. بازیکنان و کادرفنی تیم ملی آبروداری کرده‌اند و با کمترین امکانات بهترین نتیجه را گرفته‌اند.

وی افزود: در نیمه اول این دیدار به دلیل حساسیت بازی دو تیم کیفیت خوبی را به نمایش نگذاشتند و از نوع بازی پاراگوئه هم معلوم بود ترسی از ایران دارد. تیم ایران هم سعی می‌کرد بازی را کنترل کند ولی متأسفانه برخلاف جریان بازی دروازه ما باز شد. در نیمه دوم و همچنین وقت‌های اضافه پاراگوئه دیگر حرفی برای گفتن نداشت، اگر توپ‌های ایران تبدیل به گل می‌شد می‌توانستیم با اختلاف بالا این تیم را شکست دهیم.

کارشناس فوتسال کشورمان در مورد بازی بامداد چهارشنبه تیم ملی مقابل روسیه گفت: در مورد پیروزی روسیه مقابل اسپانیا باید بگویم این برد کاملاً اتفاقی بود و اختلاف دو تیم به هیچ عنوان چهار گل نبود و این هم ربطی ندارد که بگوییم چون روسیه، اسپانیا برده پس مقابل تیم ایران هم پیروز می‌شود. دو تیم ایران و روسیه بیشترین تعداد دیدار دوستانه را با هم انجام داده‌اند و کاملاً از یکدیگر شناخت دارند. این تعداد زیاد بازی‌های دوستانه می‌تواند کمک بسیاری به ما کند.

خوراکچی با بیان اینکه بهترین بازیکن تیم روسیه  از این دیدار محروم شده و این به نفع تیم ما است، خاطرنشان کرد: مطمئن باشید بازیکنان ما چیزی که سخت به دست آوردند را راحت از دست نمی‌دهند. تیم ایران اگر مانند دیدار‌های گذشته خود بازی کند یقین داشته باشید که می‌توانیم به فینال جام جهانی صعود کنیم. اگر بخواهیم شانس دو تیم را بررسی کنیم به نظر من کفه‌ ترازو به نفع ایران سنگین‌تر است اما تیم ما باید مراقب ضربات ایستگاهی حریف باشد، زیرا روسیه روی این ضربات بسیار خوب کار می‌کند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج