«رویای یک شب نیمه تابستان» با امیرمهدی ژوله
۴۱۳۲۶۱
۰۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰
۱۴۴۲ 
نمایش «رویای یک شب نیمه تابستان» از 16 آبان‌ماه بار دیگر روی صحنه می‌رود.
خبرگزاری ایسنا: نمایش «رویای یک شب نیمه تابستان» از 16 آبان‌ماه بار دیگر روی صحنه می‌رود.
 
اجرای تازه‌ «رویای یک شب نیمه تابستان» با امیرمهدی ژوله

مصطفی کوشکی ـکارگردان این نمایش ـ با اعلام این خبر به ما گفت: «رویای یک شب نیمه تابستان» که تابستان امسال هم در تئاتر مستقل تهران اجرا شده بود، قرار است آبان و آذرماه امسال با تغییری در ترکیب بازیگران و میزانسن به صحنه برود.

به گفته‌ی وی این نمایش با اضافه شدن امیرمهدی ژوله، آذین نظری، صبا ایزدیار و مصطفی کوشکی به بازیگران دیگر این اثر از جمله شهروز دل‌افکار، نازآفرین کاظمی، علیرضا کی‌منش، غزل شجاعی و محمد صادق ملک اجرا خواهد شد.

کوشکی با اشاره به اینکه با توجه به حضور بازیگران جدید، شکل تازه‌ای از میزانسن در این اجرا درنظر گرفته‌ شده است، درباره‌ی اجرای مجدد «رویای یک شب نیمه تابستان» گفت: در تابستان استقبال خوبی از این نمایش صورت گرفت و قصد داشتیم آن را ادامه دهیم اما با توجه به تعهدی که تئاتر مستقل تهران برای اجرای نمایش «دوشس ملفی» داشت، امکان ادامه‌ی آن وجود نداشت. با این حال در فرصتی که اکنون پیش آمده در دو ماه آینده «رویای یک شب نیمه تابستان» را به صحنه می‌بریم.

وی اضافه کرد: همچنین با صحبتی که با دبیر جشنواره تئاتر فجر داشتیم، تلاش می‌کنیم این نمایش را در بخش بین‌الملل جشنواره امسال هم به صحنه ببریم.

 مصطفی کوشکی (طراحی صحنه)، شیما میرحمیدی (طراحی لباس و آکسسوار)، علی کوزه‌گر (طراح نور)، سارا اسکندری (طراحی گریم)، بهرنگ عباسپور (ساخت موسیقی) از دیگر عوامل تولید نمایش «رویای یک شب نیمه تابستان» هستند که از 16 آبان‌ماه هر شب ساعت 20 در تئاتر مستقل تهران اجرا می‌شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج