کارتون: این هم جدیدترین رکورد زنان ایرانی!
۴۱۴۶۰۳
۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۹
۲۹۳۴
هر ایرانی در سال۱۳۰هزارتومان برای فرهنگ خرج می‌کند و ۴۲۰هزارتومان برای لوازم آرایش...در واقع زنان ایرانی حدود ٣ برابر بیشتر از همتایان اروپایی خود برای آرایش کردن هزینه می‌کنند!
خبرآنلاین: هر ایرانی در سال۱۳۰هزارتومان برای فرهنگ خرج می‌کند و ۴۲۰هزارتومان برای لوازم آرایش...در واقع زنان ایرانی حدود ٣ برابر بیشتر از همتایان اروپایی خود برای آرایش کردن هزینه می‌کنند!

کارتون: این هم جدیدترین رکورد زنان ایرانی!
برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1395/08/10
میزان آرایش هر زن بستگی به احساس منزلتی است که جامعه برای خود او قائل میشه لطفا بجای اینکه ما رو از این نظر با زنان اروپایی مقایسه کنید از لحاظ مقام های دولتی رده بالا. داشتن آزادی و حق انتخاب. آزادی در طلاق. حق مساوی در ارثیه. حق فرزند بعد از طلاق و مواردی از این قبیل مقایسه کنید
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1395/08/10
اره بهانتون شد اینا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مثلن حق طلاق رو بدن به شما تا آرایش نکنید؟؟؟؟؟؟؟ هااااااااا
-
10:59 - 1395/08/10
وقتی مردهای جامعه دنبال زیبایی ظاهری زنان هستن و اگر با ظاهری بدون آرایش و صورت واقعی خودت بدون هیچ عمل زیبایی و لباسی مناسب وارد محیط کار و جامعه بشی مورد تمسخر مردها قرار میگیری توقع دارین من در مقام یک زن چی کار کنم ؟ تا کی میتونم متلکها و مزخرفات مردها رو بشنوم و هیچی نگم . وقتی هنوز یاد نگرفتن که صورت ظاهری هر فردی به انتخاب خودش نیست و ما حق نداریم راجع به ظاهر افراد اظهار نظر کنیم .... زن جامعه دنبال زیبایی ظاهری میره و از فرهنگ و باطنش دور میشه .پس خوبه که اول فرهنگ احترام به انسان ها رو یاد بگیریم بعد دنبال آمار و اظهار نظر بریم.
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1395/08/10
شما چرا برات مهمه که مردا تورو با آرایش دوست داشته باشن ویا تحویل بگیرن ؟ ... خانم محترم اگه نمیدونی اینو بدون زیبایی یه خانم به آرایش کردن و خودشو لولو کردن نیست بلکه به "اعتما به نفسشه""
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
من کی گفتم که واسم مهمه که مردا منو دوست داشته باشن یا نه ؟ برای من مهم همسرم هست که منو با ظاهر ساده خودم دوست داره .در ضمن من میدونم که زیبایی یک شخص به ظاهرش نیست .منظور من این بود که مردها هم در تغییر ظاهر زنان جامعه بی تاثیر نیستن و اگه قراره فرهنگی بوجود بیاد یا بازسازی بشه نیاز به مشارکت هر دو جنس جامعه هست.وقتی ملاک انتخاب همسر زیبایی باشه
ناشناس
-
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
زیبایی یک فرد به اخلاق و رفتارش هست نه اعتماد به نفسش
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1395/08/10
شما نمیتونید زنان اروپایی رو با ما مقایسه کنید ، اونا به طور خدادادی پوستی سفید و چشمان رنگی و بینی متناسب دارن ، ولی بیشتر زنان ایرانی اینطور نیستن و برای پوشاندن این تفاوتها رو به ارایش و جراحی زیبایی میارن .
پاسخ ها
خودم
Germany
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۲
اونوقت این فکر تنهایی به ذهنت رسید یا مشورت هم کردی؟
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1395/08/10
یه زن واقعی بدون آرایش تو کشور نیست....
خیلی عجیبه
وقتی دختر دوساله آرایش میکنه توقعی از زن 80 ساله نباید داشت ، اینم از فرهنگ پرافتخار کشور هست که زن ارزان شده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج