حمله تروریست ها به دفتر سازمان ملل در حلب
۴۱۵۸۴۴
۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۵
۱۳۷۳
تروریست های حاضر در محله های شرقی شهرحلب، دفتر سازمان ملل در محله المیردیان را با سه موشک هدف قراردادند.
خبرگزاری ایرنا: تروریست های حاضر در محله های شرقی شهرحلب، دفتر سازمان ملل در محله المیردیان را با سه موشک هدف قراردادند.
 
به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه(سانا) تروریست های حاضر در محله بستان القصر حلب با سه موشک هتل شهباء که دفتر و محل اقامت کارکنان سازمان ملل است هدف قراردادند.
یکی از موشک ها مستقیم به ساختمان هتل و دو موشک دیگر به ساختمان های همجوار هتل برخورد کرد.

کارکنان سازمان ملل دراین حمله تروریستی آسیب ندیدند اما به ساختمان هتل آسیب جدی وارد شد.

نماینده مقیم سازمان ملل در سوریه در بیانیه ای اعلام کرد: دفتر سازمان ملل در غرب حلب با سه گلوله تانک مورد حمله قرارگرفت و طبقه های بالای آن آسیب دید.

علی الزعتری افزود: این یک حادثه تکان دهنده است که ساختمان سازمان ملل مورد حمله مستقیم قرارگیرد.

دراین بیانیه آمده است که بیش از 40 شهروند در حمله موشکی تروریست ها به محله های غربی حلب کشته و بسیاری دیگر زخمی شده اند.

فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه نیز روز دوشنبه اعلام کرد که در سه روز گذشته بیش از 84 شهروند در حمله موشکی و خمپاره ای تروریست ها به محله های غربی حلب کشته و 280 تن دیگر زخمی شدند.

فرماندهی ارتش سوریه اضافه کرد: تروریست ها در طول سه روز بیش از 100 خمپاره، 50 موشک گراد و 20 موشک ساخته شده از کپسول گاز را نیز به مناطق مسکونی شهر حلب شلیک کردند.

در حمله شیمیایی روز یکشنبه تروریست ها به پروژه هزار و 70 واحدی و محله الحمدانیه حلب نیز بر اثر شلیک سلاح های حاوی گاز کلر 48 شهروند مصدوم شدند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج