صدور 750 هزار روادید برای زائران اربعین
۴۱۶۷۶۲
۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۰
۱۵۳۵ 
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی از صدور ۷۵۰ هزار روادید برای متقاضیان سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم: حمید رضا گودرزی؛ سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی درباره آخرین جزییات برنامه‌های متقاضیان سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی اظهار کرد: ثبت‌نام برای سفر اربعین حسینی ادامه دارد اما انتظار داریم مردم برنامه‌های خود برای نام‌نویسی و دریافت روادید را به روزهای آخر موکول نکنند.

وی ادامه داد: 16 مرکز کنسولی و دفاتر صدور ویزا در کشور فعال هستند و تاکنون بیش از 750 هزار ویزای اربعین حسینی صادر شده است؛ البته به همین میزان بیمه نیز انجام گرفته است.

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی تصریح کرد: تمامی زائران باید مدارک لازم اعم از ویزای اربعین، گذرنامه و بیمه سفر را همراه داشته باشند و هیچ‌کس بدون داشتن مدارک موثق اجازه خروج از مرزها و سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی را نخواهد داشت.

گودرزی عنوان کرد: بازرسیهای انتظامی برای جلوگیری از خروج افراد غیر مجاز افزایش می‌یابد و لایه‌هایی قبل از نقطه صفر مرزی تدارک دیده خواهد شد تا مدارک زائران را به طور کامل مورد بررسی قرار دهد.

وی افزود:این لایه‌های انتطامی از چند کیلومتر قبل از نقطه صفر مرزی تعبیه خواهد شد و برای کنترل بیشتر تردد زائران و توجه به مدارک قانونی آنها است تا هیچ‌کس نتواند بدون مدارک از مرزها خروج پیدا کند.

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی از کسانی که قصد سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی را دارند خواست تا عزیمت خود را به روزهای پرتردد موکول نکنند و در فرصت مناسب به عتبات عالیات رهسپار شوند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج