خانه کدوتنبل در کنووا
۴۱۸۳۵۹
۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲
۲۵۱۰ 
خانه ویکتوریایی اواخر قرن نوزدهم که در خیابان ساحلی 748 در کنووا در ایالت ویرجینیای غربی قرار دارد، در تاریکی با نور آتشینی که از بیش از 3000 کدوتنبل حکاکی شده بیرون می آید، به شکلی شیطانی می درخشد.
برترین ها: خانه ویکتوریایی اواخر قرن نوزدهم که در خیابان ساحلی 748 در کنووا در ایالت ویرجینیای غربی قرار دارد، در تاریکی با نور آتشینی که از بیش از 3000 کدوتنبل حکاکی شده بیرون می آید، به شکلی شیطانی می درخشد و منظره ای تماشایی ایجاد می کند که هرسال هالوین بیش از 30 هزار نفر برای دیدن آن می آیند.
 
این سنت از سال 1978 با تنها پنج کدوتنبل تزئین شده آغاز شد که صاحب فعلی خانه «ریک گریفیث» که شهردار سابق هم بود در ایوان خانه اش قرار داد. بعد از آن هرسال گریفیث کدوتنبل های بیشتری برای نمایش اضافه کرد، تا اینکه از ده ها کدوتنبل به صدها و هزاران کدو تنبل تبدیل شد. کدوتنبل ها در ایوان چیده شده اند، و لبه ها و بیشتر بام را پر کرده اند. گالری های طولانی و قفسه های چوبی جلوی حیاط و دور ملک با کدوتنبل هایی که با تم های مختلف ورزشی، موسیقی، کارتونی و ... کنده کاری شده اند پوشیده شده است. گریفیث این کار را ابتدا با خانواده و دوستان خود آغاز کرد، اما هرچه مقیاس پروژه بزرگ تر شد، همسایگان و سایر داوطلبان هم به او پیوستند. امروزه صدها داوطلب در کنده کاری و چیدن کدوها به او کمک می کنند.

 خانه کدوتنبل در کنووا
 
خانه کدوتنبل در کنووا 
 
خانه کدوتنبل در کنووا 
 
خانه کدوتنبل در کنووا 
 
خانه کدوتنبل در کنووا 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج