ورشتپن: روی خودم تمرکز می کنم
۴۲۶۲۰۶
۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۰۲:۱۷
۱۱۸۱ 
به مقایسه با سنا و شوماخر بی تفاوت هستم؛
ورشتپن می گوید مقایسه ها با شوماخر و سنا او را تحت تاثیر قرار نخواهند داد. راننده جوان همچنین نصیحت هایی برای راننده جدید ویلیامز دارد.
طرفداری: مکس ورشتپن می گوید پس از عملکردش در گرندپری برزیل، توجهی به مقایسه ها با مایکل شوماخر و آیرتون سنا ندارد. 

به گزارش یورو اسپورت، کریستین هورنر، رئیس ردبول عملکرد ورشتپن در پیست خیس اینترلاگوس را با مسابقه های معروف سنا و شوماخر در موناکو و اسپانیا مقایسه کرده بود. 

در پرسش و پاسخی فیس بوکی از طرف اسپانسر راننده هلندی، ردبول، وی اعلام کرد مقایسه با این بزرگان نباید وی را تحت تاثیر قرار بدهند:

 خوب است که مردم چنین چیزهایی می گویند، اما برای من مهم آن است که روی خودم تمرکز کنم و نسبت به این صحبت ها بی تفاوت باشم. همیشه سعی کنید پیشرفت کنید و بلندپرواز باشید. مهم است که در خودرو آرامش خود را حفظ کنید؛ و نه فقط این که برای آن تلاش کنید، بلکه واقعا این کار را انجام دهید. 

ورشتپن: به مقایسه با سنا و شوماخر بی تفاوت هستم

ورشتپن می گوید در دوران کودکی هیچ کس در فرمول یک برای او اسطوره نبوده است:

 من احترام زیادی برای پدرم و کاری که او انجام داد و در نهایت کاری که برای من انجام داد قائلم، اما فقط همین است.  

ورشتپن 19 ساله سال آینده عنوان جوان ترین راننده فرمول یک را به لانس استرول، راننده 18 ساله ویلیامز واگذار می کند. پیشنهاد وی برای راننده فصل 2017 ویلیامز این است که تحت تاثیر جو رسانه ای که با آن مواجه خواهد شد قرار نگیرد:

 مهم ترین چیز تمرکز کردن روی خود و حفظ آرامش است. نباید نسبت به چیزهایی که اطراف شما رخ می دهد مضطرب شوید. فقط در خودرو بشین و شروع کن به یاد گرفتن و فهمیدن. فقط این نیست که به خود بگویید باید با بیشترین سرعت ممکن رانندگی کنید. باید خود را به ماشین عادت دهید و در آن احساس راحتی کنید. 
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج