کونته: بازی در برابر تاتنهام آزمون بزرگی بود
۴۳۰۷۲۲
۰۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۹
۹۱۴ 
سرمربی ایتالیایی چلسی، از پیروزی شاگردانش در برابر تاتنهام گفت.
طرفداری: آنتونیو کنته پس از پیروزی شاگردانش در برابر چلسی، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:

به گزارش BBC، آنتونیو کونته در مورد این بازی، گفت:

این بازی‌ها سخت هستند و این بازی نیز بسیار سخت با تنش زیاد بود. هنوز زود است که بخواهیم در مورد قهرمان لیگ صحبت کنیم. این لیگ بسیار سخت است، تاتنهام نشان داد که در این لیگ، شش یا هفت تیم می‌توانند مدعی عنوان قهرمانی باشند. اما مهم‌ترین نکته برای ما، ادامه این روند و تقویت اعتماد به نفس تیمی است. 

کونته: بازی در برابر تاتنهام آزمون بزرگی بود

به طور کلی اما این بازی قطعاً برای ما آزمون بزرگی بود، چراکه تاتنهام تیم قدرتمندی است.امروز آن‌ها شروع بهتری نسبت به ما داشتند و سپس ما واکنش خوبی نشان دادیم. این‌طور واکنش دادن اصلاً آسان نبود. در نیمه دوم ما شرایط را دگرگون کردیم و از فرصت‌های‌مان استفاده کردیم، کاری که در نیمه اول موفق به انجام آن نشدیم.  

  زمانی که شما در چنین بازی‌هایی مانند این دربی به‌خصوص پیروز می‌شوید، باید خوش‌حال باشید. اما از فردا نکته مهم این است که به بازی بعدی فکر کنیم. بسیار برای بازیکنان خوشحالم. ما یک کار تیمی فوق‌العاده خوب را انجام دادیم و از این نوع فوتبال لذت می‌برم. امروز در ورزشگاه، جو بسیار خوبی بود که من عاشق آن هستم.  

 ما باید پیشرفت کنیم و راه درازی برای موفقیت در پیش داریم. گذشته از همه این‌ها، پس از این نوع بازی، این بسیار مهم است که دچار غرور نشویم. ما در برابر تیم واقعاً قدرتمندی پیروز شدیم، اما فراموش نمی‌کنیم که در برابر لیورپول و آرسنال شکست خوردیم.  

کونته در ادامه صحبت‌های خود، در مورد زننده گل دوم چلسی، افزود:

ویکتور بازیکن خوبی است. من می‌خواهم او را حفظ کنم چراکه بسیار فوق‌العاده بازی می‌کند و  در تیم ما نقشی کلیدی دارد. در عین‌حال گل پدرو نیز ضربه بی‌نظیری بود که به ما قدرت بازگشت به بازی را داد. 
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج