راهکار جلوگیری از سریال فرونشست‌ ها
۴۴۵۴۸۸
۰۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۸
۱۰۰۴
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس بازنگری مستمر در طرح جامع و تفصیلی شهری و شناسایی کامل مناطق شهری را زمینه‌ساز جلوگیری از فرونشست‌های زمین در پایتخت دانست.
روزنامه دنیای اقتصاد: رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس بازنگری مستمر در طرح جامع و تفصیلی شهری و شناسایی کامل مناطق شهری را زمینه‌ساز جلوگیری از فرونشست‌های زمین در پایتخت دانست.
 
محمدجواد کولیوند نماینده مردم کرج در مجلس دهم شورای اسلامی درخصوص فرونشست‌های اخیر در تهران گفت: مطالعات مسوولان وزارت راه و شهرسازی و شهرداری‌ها درباره فرسایش زمین، طرح‌های جامع و تفصیلی و بافت فرسوده باید مستمر باشد، بازنگری مدام در این مطالعات می‌تواند از راهکارهای جلوگیری از فرونشست زمین باشد.
 
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهردار نیز موظف به نگهداری شهر است، تصریح کرد: در شرایطی که شهردار، اختیار تمام امور شهر را ندارد باید با انجام مطالعات، حوادث را پیش‌بینی و به دستگاه ‌مربوطه چون وزارت راه و شهرسازی، وزارت نیرو، مخابرات و ... هشدار دهد.وی با بیان اینکه مدیران اجرایی و مسوولان شهرداری باید نقاط ضعف شهر را شناسایی کنند، افزود: شهرداران مناطق باید به تمامی مشکلات منطقه واقف بوده و بر اشکالات آن اشراف داشته باشند، در حقیقت شهرداری باید به مشکلات هر منطقه خود مسلط بوده تا از این طریق بتواند به دستگاه‌های ذی‌ربط اخطار دهد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج