دیدن این فیلم ها شگفت زده تان می کند
۴۴۸۹۰۴
۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۵
۶۹۴۶ 
در این لیست فیلم می خواهیم کارهایی را به شما معرفی کنیم که دیدنشان باعث می شود دنیا را از زاویه ای جدید نگاه کنید و دیگر هم نخواهید تغییر کنید. بعد از دیدن این فیلم ها حس می کنید دوباره شارژ شده اید و مجددا به دنیا متصل اید.
وب سایت بدونیم: در این لیست فیلم می خواهیم کارهایی را به شما معرفی کنیم که دیدنشان باعث می شود دنیا را از زاویه ای جدید نگاه کنید و دیگر هم نخواهید تغییر کنید. بعد از دیدن این فیلم ها حس می کنید دوباره شارژ شده اید و مجددا به دنیا متصل اید.

The Theory Of Everything

دیدن این فیلم ها شگفت زده تان می کند

The Theory Of Everything داستانی است بزرگ از مردی بزرگ. این فیلم تنها با چند تغییر زیبا داستان زندگی دانشمند بزرگ انگلیسی استیون هاوکینگ را تبدیل به بحث درباره ارتباط بین هنر و علم، عشق حقیقی و بی نهایتی اراده و ذهن انسان است.Waking Life
 
دیدن این فیلم ها شگفت زده تان می کند

تمثیلی فسلفی با سوالات پایان ناپذیری درباره زندگی و جواب هایی دور از انتظار. هر گام در این فیلم شروع معمایی تازه است. این فیلم کلکسیونی است از افکار تپنده که مستقیم به ذهن شما نشانه رفته است. فیلم انیمیشن شده است و همین بر جذابیتش می افزاید. یکی از فیلم های این لیست که به شدت دیدنش توصیه می شود همین مورد است.The City of Lost Children
 
دیدن این فیلم ها شگفت زده تان می کند

اگر سعی کنم خلاصه ای از این یکی را به شما بگویم، هیچ درکی از آن پیدا نخواهید کرد و حرف هایم کاملا برایتان بی معنا است. بنابراین فقط از زیبایی های بصری آن برایتان می گویم که بسیار زیبا است. گفتن خلاصه این فیلم تلاش بیهوده ای است برای تعریف چیزی وصف ناپذیر در قالب کلمات. پس خودتان بروید و این فیلم را ببینید مطمئن هستم پیشمان نخواهید شد.Cloud Atlas
 
دیدن این فیلم ها شگفت زده تان می کند

Cloud Atlas نشان می دهد که هیچ مرزی وجود ندارد و مرزها فقط درون ذهن ما هستند. قرن ها فقط در حال گرفتن تصمیمات عجولانه غلتیدن در مشکلاتمان بودیم. انتخاب بین آزادی و اسارات، ما باید عواقبش را در نظر بگیریم. با تغییر یکی دیگری را هم تغییر می دهیم، همه چیز با هم در ارتباط است.I Origins
 
 دیدن این فیلم ها شگفت زده تان می کند

این فیلم یک چیز بسیار مهم به ما می آموزد – قابلیت دیدن فرای دنیای خود، برای تغییر و دادن فرصتی به چیزهایی که ظاهرا غیر واقعی هستند، چیز های غیر ممکن. این فیلم مخصوص کسانی است که عمیقا حس می کنند و گاهی عدم اطمینان را تجربه می کنند.
 


The Danish Girl

دیدن این فیلم ها شگفت زده تان می کند

در این فیلم یکی از جالب ترین تغییرات یک بازیگر مرد به زن اتفاق افتاده. داستان در کپنهاگ ۱۹۲۰ اتفاق می افتد. ادی ردماین در این فیلم نقش همسر بازیگر زن جوانی را بازی می کند که از او می خواهد یک روز در نقش زن بماند. بعد از این او متوجه می شود دوست دارد مانند زن ها لباس بپوشد و زندگی کند. داستان این فیلم با اولین جراحی تغییر جنسیت به پایان می رسد.
 


Donnie Darko

دیدن این فیلم ها شگفت زده تان می کند

Donnie Darko به یک مشکل فلسفی بزرگ اشاره دارد: ایده سرنوشت و توان تغییر آن، ایده قربانی کردن خود برای خوبی دیگران و ایده اینکه هر چیزی به دلیلی رخ می دهد. این سوالات دائما در فیلم خود را نشان می دهند و ممکن است کمی گیجتان کند اما مطمئنا شیفته آن خواهید شد.
 


Dolls

دیدن این فیلم ها شگفت زده تان می کند

شخصیت های این فیلم به ندرت صحبت می کنند. حدس زدن احساساتشان کار ساده ای نیست. باید فرای چهره ها را ببینید. آهنگ زیادی در فیلم نیست، اما آهنگ فیلم سرشار است از سکوت، تنفس، باد، زمزمه امواج و صدای پرندگان. معنای همه اینها به خوبی پنهان شده و هر کسی باید تفسیر خودش را از آن دریافت کند.
 


Magnolia

دیدن این فیلم ها شگفت زده تان می کند

گاهی باید تا مرز چیزی پیش رفت تا متوجه شد مشکل چیست و راه حلش چیست. گاهی این شناخت زمانی پیش می آید که می توانی از تخت بیرون بیایی و تلفن را برداری و گاهی هم خیر. این فیلم درباره این است که چگونه، چرا و چه زمانی ما تصمیم می گیریم.
 


Cube

دیدن این فیلم ها شگفت زده تان می کند

جدای ژانر عجیب و غریبش، Cube چیزهای زیادی را به ذهن می آورد: شرایطی که موقعیت از ما قوی تر است، شکنندگی چیزهایی که ما فکر می کردیم روی سنگ نوشتیم، دشواری نجات روح و جسم و اینکه چگونه همیشه راه خروجی هست حتی وقتی آن را نمی بینی. این فیلم سوالات زیادی را برای بیننده مطرح می کند. اینکه چه کسی دنیای ما را خلق کرده؟ آیا این اصلا مهم است؟
 


Birdman

دیدن این فیلم ها شگفت زده تان می کند

این فیلم با کمی طنز صنعت سرگرمی را مورد هدف قرار داده. الخاندرو گونزالو ایناریتو کارگردان فیلم داستان برادوی پروداکشن را تبدیل به فیلم هیجان انگیز و کمدی سیاه و سفیدی درباره روحی که بر فراز نا امیدی در حال پرواز است. نه تنها دنیای درون سینما و ساخت تئاتر را می بینید، بلکه داخل افکار و روش بازیگرانی که ترسی از گام برداشتن به سمت پرتگاه ندارند نیز خواهید دید.
 


Pan’s Labyrinth

دیدن این فیلم ها شگفت زده تان می کند

این فیلم فانتزی الهی و بی رحمانه است درباره جنگ و صلح، خیلی زود بزرگ شدن و فرار به یک افسانه. تنها مشکل این است که بخش فانتزی چندش آور است، و بخش حقیقی؟ بیشتر چندش آور است. این داستانی ترسناک است یا یک واقعیت تلخ؟ خودتان باید تصمیم بگیرید.
 


Twelve Monkeys

دیدن این فیلم ها شگفت زده تان می کند

این فیلم موضوع مهم دیوانگی، پایان دنیا، عشق و درام روزمره زندگی مان. داستان جیمز کول سوالات حل نشده زیادی را به ذهن می آورد – و حتیمی توان گفت غیر قابل حل – مشکل انسانی که به صورت بالقوه می تواند از دنیایمان یک خرابه بسازد.
 


What Dreams May Come

دیدن این فیلم ها شگفت زده تان می کند

این فیلم سعی ندارد قوانین زندگی و مرگ و یا معجزه عشق را توضیح دهد. با این حال باز هم درس های بزرگی از آن می آموزید. What Dreams May Come بیننده را با طعنی عجیب که از خود به جای گذاشته رها می کند، باعث می شود درباره هر آنچه از مرگ می دانستید دوباره فکر کنید. آیا تا به حال فکر کرده اید بهش شخصی تان چگونه خواهد بود؟
 


Interstate 60

دیدن این فیلم ها شگفت زده تان می کند

هر مناسبتی اجتناب ناپذیر است – اگر نبود، اتفاق نمی افتاد. این فیلم تصاویر چشم گیر ، شخصیت های جذاب و عشقی غیر زمینی دارد و مهمتر از همه چیز معنایی عمیق. بیشتر ما گاهی دوست داریم شخصی ماوراء الطبیعی را ببینیم که می تواند هرآنچه دلمان می خواهد را به حقیقت تبدیل کند. اما این واقعا آن چیزی است که ما می خواهیم؟ اگر درباره اش فکر کنید هر کسی می تواند جادوگر خودش باشد و رویاهایش را تبدیل به واقعیت کند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج