موسیقی «خفه گی» به «همایون فر» رسید
۴۶۲۳۱۴
۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۴
۳۱۴۴ 
جیرانی درخصوص ساخت موسیقی این اثر تصریح کرد: ساخت موسیقی این توسط "کارن همایون فر" از دو یا سه روز دیگر آغاز خواهد شد.
خبرگزاری میزان: جیرانی درخصوص ساخت موسیقی این اثر تصریح کرد: ساخت موسیقی این توسط "کارن همایون فر" از دو یا سه روز دیگر آغاز خواهد شد.
 
ساخت موسیقی «خفه گی» به «کارن همایون فر» رسید 

کارگردان فیلم "خفه گی" گفت: در حال حاضر فیلم مراحل نهایی پس از تولید را پشت سر می گذارد و ما هم برخی پلان های لایی (میانی) خیلی کوتاه را که جا مانده طی امشب و فردا فیلمبرداری می کنیم و فیلم به زودی به اتمام می رسد.

فریدون جیرانی از انجام همزمان مراحل پایانی پس از تولید "خفه گی" خبر داد و گفت: فیلمبرداری این فیلم به پایان رسیده و مراحل تدوین از جمله "فاین کات" آن نیز انجام شده است.

وی ادامه داد: "خفه گی" در حال حاضر به مراحل پایانی صداگذاری رسیده و صداگذاری توسط "حسین ابوالصدق" روبه پایان است.

کارگردان فیلم "پارک وی" درخصوص ساخت موسیقی این اثر تصریح کرد: ساخت موسیقی این توسط "کارن همایون فر" از دو یا سه روز دیگر آغاز خواهد شد.

فریدون جیرانی از فیلمبرداری برخی پلان های میانی خبر داد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر فیلم مراحل نهایی پس از تولید را پشت سر می گذارد و ما هم برخی پلان های لایی (میانی) خیلی کوتاه را که جا مانده طی امشب و فردا فیلمبرداری می کنیم و فیلم به زودی به اتمام می رسد.

گفته می شود فیلم سینمایی "خفه گی" با مضمونی اجتماعی با حضور بازیگرانی همچون الناز شاکردوست، نوید محمدزاده، ماهیا پطروسیان، پولاد کیمیایی، پردیس احمدیه، غلامحسین لطفی و رها حاجی زینل در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر اکران خواهد شد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج