حریق ساختمان نیمه کاره در خیابان ظفر
۴۶۲۷۵۳
۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۷
۸۷۰۱ 
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق در یک ساختمان نیمه‌کاره در تقاطع بزرگراه مدرس و خیابان ظفر خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق در یک ساختمان نیمه‌کاره در تقاطع بزرگراه مدرس و خیابان ظفر خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگویی در این‌باره گفت: ساعاتی پیش وقوع حادثه حریق در یک ساختمان نیمه‌کاره به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان یک ایستگاه را به همراه تانکر آب به محل حادثه واقع در بزرگراه شهید مدرس نرسیده به خیابان ظفر اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه افزود: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک ساختمان نیمه‌کاره که از حدود چند سال قبل عملیات عمرانی آن متوقف شده بود رخ داده است.
 
حریق ساختمان نیمه کاره در خیابان ظفر

ملکی با بیان اینکه کانون این حریق در طبقه دوم این ساختمان بود گفت: تعدادی ضایعات در این محل انباشت شده بود که آتش‌نشانان اقدام به اطفای حریق کرده و مدتی بعد نیز پس از ایمن‌سازی کامل محل به عملیات خود خاتمه دادند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اظهار کرد: این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشته است.
 
حریق ساختمان نیمه کاره در خیابان ظفر

وی با اشاره به ساختمان‌های متروکه اظهار کرد:‌ براساس قانون مسئولیت ایمنی این ساختمان‌ها بر عهده مالکان بوده و در صورت وقوع هر نوع حادثه‌ای مالک در قبال آن مسئول است. از این رو توصیه می‌شود که نسبت به ایمن‌سازی این اماکن اقدام شود.

این در حالیست که یکی از شهروندان در محل وقوع حادثه، اعلام کرد زمان آغاز آتش‌سوزی حدود ساعت ۷ غروب بوده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج