طنز؛ بزن اون شیفت‌دیلیت رِ!
۴۶۲۹۸۳
۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵
۲۲۲۹ 
فریور خراباتی در روزنامه آرمان امروز نوشت:

خبرگزاری‌ها واقعا روز به روز دارند برگ‌های زرین جدیدی را در تاریخ رسانه‌های مکتوب و مجازی رقم می‌زنند.از تغییر در مصاحبه‌ها گرفته تا حذف اطلاعات ذکرشده در اخبار، مانند موم در دستان پرتوان این بزرگواران است.به عنوان نمونه یک مسئولی اشاره کرده که دولت فلان قدر به بانک مرکزی بدهکار است. این خبر را تیتر می‌کنند اما آنجایی که آن مسئول توضیح داده که این بدهی‌ها از چه زمانی و بنا به چه دلایلی به وجود آمده‌اند در متن خبر مشاهده نمی‌شود.در نظر بگیرید تیتر خبر این است: «دولت ۷۰۰ میلیارد تومان به بانک مرکزی بدهکار است!» شما روی این خبر کلیک می‌کنید و وارد صفحه می‌شوید.
 
هیچ توضیحی نوشته نشده، نهایتا مدیر سایت نوشته: «دنبال توضیح هم می‌گردی؟ برو حقت رو از دولت بگیر داداش من!».تازه این خبر بخش «ادامه مطلب» هم دارد، اگر روی آن کلیک کنید، پیغامی روی صفحه با این عنوان می‌آید: «هموطن گرامی، این همه اصرار شما برای خواندن متن خبر واقعا شرم آور است!». خلاصه اینگونه به ما اطلاع رسانی می‌کنند.در عین حال مدیرمسئول یکی از روزنامه‌های دلواپس هم اعلام کرده: «آیا دولت از توافق هسته‌ای غیر از تورم، گرانی و بیکاری دستاورد دیگری هم داشته است؟»
 
این درحالی است که ما همه اینها را «نمره یک و درجه یک» در دولت سابق داشتیم، حداقل دولت یازدهم یک چیز جدیدتر می‌آورد، تورم داشتیم درجه یک، چهل و پنج درصد، نرخ بیکاری که واقعا ستودنی بود، گرانی که حرفش را نزنیم بهتر است، با اعضا و جوارح‌مان لمسش کردیم، آن وقت نتیجه برجام باید همین‌هایی باشد که خودمان بهترین آن را داشتیم؟ بنده از شما سوال می‌کنم! تازه دولت نتوانسته در برجام، رکورد و افزایش نقدینگی و تحریم و اینها را بیاورد که این واقعا بیانگر نقطه ضعف ماست.از دولت تقاضا می‌کنیم که دفعه بعد با دست ‌‌پرتر پیش ما بیاید. این موارد را حداقل ۱۰ سال است خودمان داریم.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج