طنز؛ شهروندی که به جای سلفی گرفتن، مجبور به کمک کردن شد!
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۶۶۹۷۰
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۶
۳۷۶۸
سخنگوی فاجعه پلاسکو، پس از چهل سال که از این رخداد غم‌انگیز می‌گذرد، در جمع خبرنگاران، به شدت تکذیب کرد. نامبرده در پاسخ سوال یکی از خبرنگاران که پرسید: «ولی جناب سخنگو، ما که هنوز چیزی نپرسیدیم!»
علی زراندوز در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

سخنگوی فاجعه پلاسکو، پس از چهل سال که از این رخداد غم‌انگیز می‌گذرد، در جمع خبرنگاران، به شدت تکذیب کرد. نامبرده در پاسخ سوال یکی از خبرنگاران که پرسید: «ولی جناب سخنگو، ما که هنوز چیزی نپرسیدیم!» گفت: «همین اول کاری تکذیب کردم که برای شروع کنفرانس خبری، حساب کار دست‌تان بیاد!»

شهروندی که به دلیل تمام شدن شارژ باتری تلفن همراهش نتوانسته بود با شهروند دیگری که شنا بلد نبود و داشت در استخر عمیق یکی از پارک‌های پایتخت غرق می‌شد سلفی بگیرد، به دلیل افت قند و فشار خون، به بیمارستان منتقل شد! این شهروند در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: «ژستم عالی بود... اون شهروند هم خیلی طبیعی و خوب دست و پا می‌زد و مرتب فریاد می‌کشید کمک... جدا سلفی بی‌نظیری می‌شد! ولی متاسفانه باتری گوشی‌ام بی‌موقع تمام شد و من مجبور شدم به جای سلفی گرفتن، شهروند گرفتار در آب را نجات بدهم!» خبرنگار ما ضمن گفت‌وگو با شهروند در آب افتاده متوجه شد ایشان هم سرگرم سلفی گرفتن از خودش بوده، استخر به آن بزرگی را ندیده و در آب افتاده! پس از چند ساعت مداوا، حال هر دو شهروند مساعد گزارش شد و هر دو، پس از گرفتن ده‌ها سلفی با کادر درمانی بیمارستان، دربان، کمپوت فروش، بیمارِ در حالِ عملِ کلیه و لوزالمعده و راننده آمبولانس‌شان، از بیمارستان مرخص شدند!

پس از حاضر شدن مسئولان در محل، موجی از نگرانی در میان اقشار مختلفِ مردمِ آن محل، به وجود آمد. یکی از حاضران در محل، که حاضر شدن مسئولان در محل را دیده بود، به خبرنگار ما گفت: «چی کار کنیم آقای خبرنگار... از چهل سال قبل عادت کردیم که تا جایی، طوری نشه، مسئولی هم در محل حاضر نمیشه! خود شما جای ما بودی و یهویی می‌دیدی یه مسئول در محل‌تون حاضر شده، چهارستون بدن‌تون نمی‌لرزید؟» خبرنگار ما سراغ این مقام مسئول رفت و جویای علت حاضر شدن ایشان در محل شد و در پاسخ شنید: «آقا یعنی ما یه روز هم بخوایم بیایم محل قدیمی‌مون و به یاد روزهایی که اینجا، گل کوچیک بازی می‌کردیم، یه دوری تو محل بزنیم، باید از شما اجازه بگیریم؟!»

کمپین «ما به همه چیز مشکوکیم، حتی خودمون!» در بیانیه‌ای اعلام کرد به مدارک تازه‌ای دست یافته که می‌تواند ثابت کند آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو که چهل سال قبل رخ داده، کار آدم فضایی‌ها بوده! یکی از اعضای این کمپین، در گفت‌وگوی تلفنی با خبرنگار ما، از او پرسید: «باورت نمیشه؟» خبرنگار ما جواب داد: «نه!» عضو کمپین گفت: «پس این فیلمی که الان برات تلگرام می‌کنم و چند لحظه قبل از فرو ریختن ساختمون گرفته شده رو ببین!» خبرنگار ما فایل مورد نظر را دید. عضو کمپین پرسید: «شما به جز دود و دم و آتش، چیز دیگه‌ای دیدی؟ مثلا یه آدم فضایی سبز رنگ؟» خبرنگار ما جواب داد: «نه!» عضو کمپین از پشت تلفن لبخندی پیروزمندانه زد و گفت: «همین دیگه... چون آدم فضایی‌ها از اشعه نامريی‌کننده استفاده کرده بودن تا دیده نشن!»
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر