طنز؛ شهروندی که به جای سلفی گرفتن، مجبور به کمک کردن شد!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۶۶۹۷۰
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۶
۳۷۶۰
سخنگوی فاجعه پلاسکو، پس از چهل سال که از این رخداد غم‌انگیز می‌گذرد، در جمع خبرنگاران، به شدت تکذیب کرد. نامبرده در پاسخ سوال یکی از خبرنگاران که پرسید: «ولی جناب سخنگو، ما که هنوز چیزی نپرسیدیم!»
علی زراندوز در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

سخنگوی فاجعه پلاسکو، پس از چهل سال که از این رخداد غم‌انگیز می‌گذرد، در جمع خبرنگاران، به شدت تکذیب کرد. نامبرده در پاسخ سوال یکی از خبرنگاران که پرسید: «ولی جناب سخنگو، ما که هنوز چیزی نپرسیدیم!» گفت: «همین اول کاری تکذیب کردم که برای شروع کنفرانس خبری، حساب کار دست‌تان بیاد!»

شهروندی که به دلیل تمام شدن شارژ باتری تلفن همراهش نتوانسته بود با شهروند دیگری که شنا بلد نبود و داشت در استخر عمیق یکی از پارک‌های پایتخت غرق می‌شد سلفی بگیرد، به دلیل افت قند و فشار خون، به بیمارستان منتقل شد! این شهروند در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: «ژستم عالی بود... اون شهروند هم خیلی طبیعی و خوب دست و پا می‌زد و مرتب فریاد می‌کشید کمک... جدا سلفی بی‌نظیری می‌شد! ولی متاسفانه باتری گوشی‌ام بی‌موقع تمام شد و من مجبور شدم به جای سلفی گرفتن، شهروند گرفتار در آب را نجات بدهم!» خبرنگار ما ضمن گفت‌وگو با شهروند در آب افتاده متوجه شد ایشان هم سرگرم سلفی گرفتن از خودش بوده، استخر به آن بزرگی را ندیده و در آب افتاده! پس از چند ساعت مداوا، حال هر دو شهروند مساعد گزارش شد و هر دو، پس از گرفتن ده‌ها سلفی با کادر درمانی بیمارستان، دربان، کمپوت فروش، بیمارِ در حالِ عملِ کلیه و لوزالمعده و راننده آمبولانس‌شان، از بیمارستان مرخص شدند!

پس از حاضر شدن مسئولان در محل، موجی از نگرانی در میان اقشار مختلفِ مردمِ آن محل، به وجود آمد. یکی از حاضران در محل، که حاضر شدن مسئولان در محل را دیده بود، به خبرنگار ما گفت: «چی کار کنیم آقای خبرنگار... از چهل سال قبل عادت کردیم که تا جایی، طوری نشه، مسئولی هم در محل حاضر نمیشه! خود شما جای ما بودی و یهویی می‌دیدی یه مسئول در محل‌تون حاضر شده، چهارستون بدن‌تون نمی‌لرزید؟» خبرنگار ما سراغ این مقام مسئول رفت و جویای علت حاضر شدن ایشان در محل شد و در پاسخ شنید: «آقا یعنی ما یه روز هم بخوایم بیایم محل قدیمی‌مون و به یاد روزهایی که اینجا، گل کوچیک بازی می‌کردیم، یه دوری تو محل بزنیم، باید از شما اجازه بگیریم؟!»

کمپین «ما به همه چیز مشکوکیم، حتی خودمون!» در بیانیه‌ای اعلام کرد به مدارک تازه‌ای دست یافته که می‌تواند ثابت کند آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو که چهل سال قبل رخ داده، کار آدم فضایی‌ها بوده! یکی از اعضای این کمپین، در گفت‌وگوی تلفنی با خبرنگار ما، از او پرسید: «باورت نمیشه؟» خبرنگار ما جواب داد: «نه!» عضو کمپین گفت: «پس این فیلمی که الان برات تلگرام می‌کنم و چند لحظه قبل از فرو ریختن ساختمون گرفته شده رو ببین!» خبرنگار ما فایل مورد نظر را دید. عضو کمپین پرسید: «شما به جز دود و دم و آتش، چیز دیگه‌ای دیدی؟ مثلا یه آدم فضایی سبز رنگ؟» خبرنگار ما جواب داد: «نه!» عضو کمپین از پشت تلفن لبخندی پیروزمندانه زد و گفت: «همین دیگه... چون آدم فضایی‌ها از اشعه نامريی‌کننده استفاده کرده بودن تا دیده نشن!»
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر