اپل نسخه iOS 10.2.1 را عرضه کرد
۴۶۷۵۴۹
۰۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
۴۷۵۹
اپل امروز iOS 10.2.1 ، بروزرسانی کوچکی که پیش از عرضه چهار نسخه بتا را پشت سر گذاشت، را عرضه کرد. حالا کاربران پس از نصب این فایل 72.2 مگابایتی انتظار چه تغییراتی را می توانند داشته باشند؟ با توجه به آنچه اپل در خصوص این بروزرسانی ذکر کرده، iOS 10.2.1 "تعدادی باگ را رفع می کند و امنیت آیفون و آیپد را ارتقا می بخشد".
وب سایت تک شات: اپل امروز iOS 10.2.1 ، بروزرسانی کوچکی که پیش از عرضه چهار نسخه بتا را پشت سر گذاشت، را عرضه کرد. حالا کاربران پس از نصب این فایل 72.2 مگابایتی انتظار چه تغییراتی را می توانند داشته باشند؟ با توجه به آنچه اپل در خصوص این بروزرسانی ذکر کرده، iOS 10.2.1 "تعدادی باگ را رفع می کند و امنیت آیفون و آیپد را ارتقا می بخشد".
 
 اپل نسخه iOS 10.2.1 را عرضه کرد
 
بنابراین، در این بروزرسانی هیچ پچی که بتواند سایرین را از ارسال پیام متنی حاوی اموجی رنگین کمان برای شما منع کند وجود ندارد. همانطور که پیشتر در تک شات خواندید، به محض دریافت این پیام، آیفون شما به مدت 3 تا 5 دقیقه تا پیشش از امکان ری استارت فریز می شود.

این بروزرسانی جدید همچون گذشته به زودی برای تمامی کاربران و از طریق یک بروزرسانی OTA ارسال خواهد شد. برای اطلاع از دریافت این بروزرسانی به بخش Settings و سپس Software update مراجعه کنید.

همانطور که گفتیم این بروزرسانی ویژگی های جدیدی را به همراه ندارد. گفته می شود ویژگی های جدید همراه با بروزرسانی بعدی یعنی نخستین بتای iOS 10.3 ،که بر اساس شایعات Theater Mode را به همراه دارد، عرضه می شوند.

این قابلیت می تواند تمامی تنظیمات روی آیفون را طوری تغییر دهد که ویژگی هایی که می تواند در سالن سینما برای سایرین مزاحمت ایجاد کند را غیرفعال کند. مثلاً، تماس های تلفنی و پیام ها بلاک می شوند، میزان روشنایی نمایشگر کاهش می یابد و صدای زنگ نوتیفیکیشن ها و یادآوری ها هم قطع می شوند. قرار بود بتای اول iOS 10.3 از دهم ژانویه در دسترس باشد که بنابراین اپل در عرضه آن تاخیر داشته است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج