نشست استویچف با داورزنی
۴۶۷۸۱۷
۰۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۹
۴۸۶۱ 
حضور در خانه والیبال و تماشای دو دیدار هفته بیستم لیگ برتر والیبال از جمله برنامه‌های رادوستین استویچف در مدت اقامت در تهران است.
خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دو نشست با مسئولین فدراسیون والیبال، بازدید از کمپ تیم‌های ملی، حضور در باشگاه‌های پیکان و سایپا، حضور در تمرین تیم ملی نوجوانان و بانک سرمایه، حضور در خانه والیبال و تماشای دو دیدار هفته بیستم لیگ برتر والیبال از جمله برنامه‌های استویچف در مدت اقامت در تهران است.

رادوستین استویچف گزینه بلغاری هدایت تیم ملی والیبال ایران که عصر روز یکشنبه وارد تهران شده است، ظهر روز دوشنبه از امکانات سالن بدنسازی، تمرینی و خوابگاه تیم‌های ملی والیبال در کمپ تیم‌های ملی بازدید کرد، وی در تمرین تیم والیبال بانک سرمایه حضور یافت و نشستی نیز با محمدرضا داورزنی، رئیس و محمود افشاردوست، دبیر کل  فدراسیون والیبال داشت.

این مربی عصر روز دوشنبه برای آشنایی بیشتر با ظرفیت والیبال ایران از دو باشگاه سایپا و پیکان تهران نیز بازدید کرد که در این برنامه‌ها محمود افشاردوست  و امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی نیز استویچف را همراهی کردند.

این مربی با محمود شیعی مدیرعامل باشگاه ایران خودرو، سرمربی پیکان تهران، مسعود آرمات سرمربی سایپا و مسئولین باشگاه نارنجی‌پوشان نیز در این بازدید گفت وگو کرد.

رادوستین استویچف عصر امروز سه شنبه نیز در تمرین تیم والیبال نوجوانان که اردوی هفتم خود را از 25 دی ماه آغاز کردند، حضور خواهد یافت تا از نزدیک نظاره‌گر تمرینات این تیم با هدایت محمد وکیلی باشد.

وی صبح فردا چهارشنبه نشست دیگری با رئیس فدراسیون والیبال و دیگر مسئولین این فدراسیون خواهد داشت تا ضمن آشنایی بیشتر با ظرفیت واقعی والیبال ایران درباره اهداف فدراسیون والیبال در چهار سال آینده، بررسی راهکارهای رسیدن به این اهداف و برنامه‌هایش در صورت پذیرش مسئولیت تیم ملی والیبال ایران گفت‌وگو کند.

هفته بیستم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان ایران جام «شهدای منا» فردا (چهارشنبه) با شش دیدار در شهرهای تهران (دو مسابقه)، گنبد، اردکان، ارومیه و آمل پیگیری می‌شود. استویچف نیز تماشاگر دو دیدار خانه والیبال تهران در این هفته خواهد بود.

تیم‌های بانک سرمایه و شهرداری ساری از ساعت 15 و تیم‌های پارسه و سایپا از ساعت 17 در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج