بفرماييد شام ايراني
۴۷۲۱
۱۹ تير ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۹
۱۴۶۷۹۲ 
تمام حواشی برنامه "بیژن بیرنگ"
چند وقتي مي‌شود تب برنامه‌اي با نام «بفرماييد شام» بين ايراني‌ها بالا گرفته است. با وجودي كه سال‌هاست اين برنامه در كشورهاي مختلف جهان ضبط و پخش مي‌شود و برنامه‌اي بين‌المللي به حساب مي‌آيد.
برترین مجله اینترنتی ایران
سلام... بفرماييد شام...

 بله، درست حدس زديد. من امروز حامل پيام ويژه‌اي براي شما هموطنان عزيز هستم. مي‌خواهم خبر از برنامه‌اي بدهم كه اكثر شما با نامش آشنا هستيد. برنامه‌اي كه در قالب يك مسابقه آشپزي و ميزباني در بسياري از تلويزيون‌هاي كشورهاي مختلف دنيا، با درنظر گرفتن شرايط اجتماعي و فرهنگي كشورها ساخته و پخش مي‌شود و مورد توجه اكثر بينندگان قرار مي‌گيرد.

آنچه باعث جذابيت اين برنامه شده، توجه به نكات فردي، روان‌شناسانه و جامعه‌شناسانه‌اي است كه در ساختار آن رعايت شده؛ نكاتي كه آن را از يك مسابقه صرفا سرگر‌م‌كننده، به يك برنامه تامل‌برانگيز تبديل كرده است؛ مسابقه‌اي‌ كه شركت‌كنندگان براي ديگر شركت‌كنندگان آشپزي، ميزآرايي و در نهايت از آنها پذيرايي مي‌كنند؛ مسابقه‌اي كه مهارت‌هاي زندگي شركت‌كنندگانش را به چالش مي‌كشاند؛ مهارت‌هايي مثل صداقت، انصاف، مردم‌داري و عدالت آن‌ها در زندگي .

اما بفرماييد شام ما... يعني بفرماييد شام ايراني ما... ما براي سري اول‌مان، از  بازيگران هنرمند ميهن عزيزمان دعوت كرده‌ايم، در اين مسابقه‌ شاد، هيجان‌انگيز و عبرت‌آموز شركت كنند، براي هم آشپزي كنند، از هم پذيرايي كنند و در نهايت برنده شوند. ما به خانه‌هاي محترم‌شان مي‌رويم. در آشپزخانه‌هاي محترم‌شان شاهد آشپزي‌شان مي‌شويم و در اتاق محترم پذيرايي‌شان، مي‌بينيم كه چطور اين رقيبان عزيز و دوست‌داشتني چگونه از يكديگر پذيرايي مي‌كنند و چطور شبي دل‌نشين براي هم به‌وجود مي‌آورند. اگر فكر مي‌كنيد مي‌توانيد حدس بزنيد شاهد چه اتفاقاتي بين آنها خواهيد بود يا چه لحظاتي را با آنها خواهيد گذراند، بايد منصفانه بگويم، ممكن است حدس‌تان زياد با واقعيت منطبق نباشد!

آخرين حرفي كه مي‌خواهم بزنم اين است كه بفرماييد شام ما يك برنامه تلويزيوني نيست بلكه يكسري ويدئوهاي خانگي است كه اگرچه نمايش نيستند اما عين نمايش‌اند؛ نمايشي از لحظات واقعي زندگي و زندگي كساني كه براي‌تان غريبه نيستند و شما دوست‌شان داريد. يك يادگاري بارها ديدني و تكرارنشدني.

و آخرين حرف بعد نخستين آخرين حرفم اين است كه «براي شما هم نقشه‌هاي خوبي كشيده شده است.


ايـــده‌آل و هنرمندان دور يك ميز شام

چند وقتي مي‌شود تب برنامه‌اي با نام «بفرماييد شام» بين ايراني‌ها بالا گرفته است. با وجودي كه سال‌هاست اين برنامه در كشورهاي مختلف جهان ضبط و پخش مي‌شود و برنامه‌اي بين‌المللي به حساب مي‌آيد.

اين‌بار اما قضيه 180 درجه فرق مي‌كند؛ قرار است كارگرداني به نام «بيژن بيرنگ» كه در كارنامه‌اش آثاري همچون «خانه سبز»، «همسران»، «باز هم زندگي»، «چاق و لاغر» و... مي‌درخشند و اهالي سينما و تلويزيون به خوبي با كارهايش آشنا هستند، «بفرماييد شام» تمام ايراني را با يك تفاوت عمده بسازد؛ اين‌كه اين برنامه براي اولين‌بار در ايران و با حضور چهره‌هاي مشهور دنياي سينما، ورزش و موسيقي جلوي دوربين خواهد رفت و كافي است چند روزي صبر كنيد تا پكيج «بفرماييد شام» توسط پخش خانگي موسسه هنر اول به دست‌تان برسد و بتوانيد در خانه‌هاي‌تان تمــام اتفاقــات، حــرف‌ها، خنده‌ها، كري‌خواندن‌ها، رقابت‌ها، شكست‌ها و پيروزي‌هاي چهره‌هاي محبوب‌تان را ببينيد و چون تمام برنامه‌ها در خانه‌ خود اين افراد ضبط مي‌شود، به قول خودشان به اين قضيه اطمينان پيدا كنيد كه آن‌ها هم مانند همه ما زندگي‌هايي بسيار معمولي دارند و از يك سياره ديگر نيامده‌اند!

اگر دوست داريد بدانيد در شب‌هايي كه اين برنامه جلوي دوربين مي‌رود چه اتفاقاتي مي‌افتد يا بازيگران و چهره‌هاي محبوب‌تان چه نظري راجع به اين برنامه دارند، زندگي ايده‌آل به عنوان تنها رسانه‌اي كه پوشش خبري اين برنامه را به صورت اختصاصي و براي اولين بار در ايران برعهده دارد، شما را راهنمايي خواهد كرد. اين پرونده، اولين گزارش اختصاصي زندگي ايده‌آل است از تمام اتفاقات ريز و درشتي كه حين ضبط اين برنامه افتاده و حرف‌هايي كه شايد تا به حال هيچ‌جاي ديگر از زبان ستاره‌هاي‌تان نشنيده‌ايد. زندگي ايده‌آل شما را به خواندن اين پرونده دعوت مي‌كند... .

سحر زکریا :

مگر يك خانم حتما بايد ازدواج كند تا تصميم بگيرد آشپزي ياد بگيرد؟! به‌نظرم هر خانمي، چه ازدواج كرده باشد، چه در شرفش باشد و چه اصلا قصد ازدواج نداشته باشد، بايد آشپزي كردن را بلد باشدشقایق دهقان :

يكي از خصوصيات من، تعصب شديد روي دست‌پختم است، تا آن‌جا كه محراب جرات ندارد از آن ايرادي بگيرد. خودش هم اين موضوع را مي‌داند، چون با هم رودربايستي نداريم، به همين دليل خودش هيچ‌وقت چنين ريسكي نمي‌كند! اما اگر كسي از دست‌پختم ايراد بگيرد و رويم نشود حرفي به او  بزنم، بدجور از دستش دلخور مي‌شومبهاره رهنما :

اتفاق بامزه‌اي كه در خانه شقايق دهقان افتاد، اين بود كه مي‌خواستم به او از 100 نمره، 80 بدهم اما گفتم 5 نمره نيز به خاطر فاميل بودن‌مان اضافه كنم. از طرفي صبح روزي كه قرار بود به خانه شقايق برويم، در تئاتر اجرا داشتم و چون قبلا 15 هزار تومان به او بدهكار بودم و ‌چك‌پول 100 هزار توماني همراهم بود و‌ پول خرد نداشتم، به او گفتم 15 هزارتومانت را نمي‌دهم، به جايش 15 امتياز بيشتر به شقايق دادم تا حساب بي‌حساب شويم!لادن طباطبایی :

ازدواج مي‌تواند يكي از عوامل ايجاد انگيزه در خانم‌ها براي يادگيري باشد اما اگر ازدواجي هم در كار نباشد، مي‌تواند تمرين و سرگرمي خيلي خوبي براي خانم‌ها باشد. البته بعد از ازدواج، يك مقدار از آشپزي‌ خانم‌ها به دليل علاقه‌شان به اين كار است و يك مقدارش هم از روي اجبار است كه مجبورشان مي‌كند يك كار را هر روز انجام دهند!

اعتراض، خواهش، سرزنش، پارتي‌بازي، كري‌خواني و تمام گفته‌ها و عكس‌العمل‌هاي ستاره‌هاي "بفرماييد شام"

اين دست‌پخت واقعي ستاره‌ها بود

اين‌كه بداني روحيات بازيگران يا چهره‌هاي مشهوري كه سال‌هاست در قاب تلويزيون يا پرده سينما ديده‌اي در زندگي معمولي‌شان چگونه است و آن‌ها وقتي در يك جمع دورهم مي‌نشينند، چه حرف‌هايي مي‌زنند، چه دغدغه‌هايي دارند و از همه مهم‌تر چه چيزهايي در زندگي براي‌شان مهم است، هميشه براي همه جالب بوده است. اين‌بار اما مي‌خواهيم خيلي نزديك‌تر تمام اين اتفاقات را به واسطه برنامه «بفرماييد شام» ايراني به طور كاملا اختصاصي در مجله خودتان «زندگي ايده‌آل» به نمايش بگذاريم تا يكسري مسائل بيشتر براي مخاطبان روشن شود؛ اين‌كه خانه آدم‌معروف‌ها چه شكلي است، در مهماني‌هاي‌شان چه لباس‌هايي مي‌پوشند، حرف‌هاي دورهمي‌شان حول چه مسائلي مي‌چرخد و... . .

براي همين هم هست كه جذابيت برنامه‌اي كه بيژن بيرنگ كارگرداني آن را برعهده دارد به نام «بفرماييد شام»دو چندان شده است، اين كه يك برنامه كاملا جهاني و مشهور است اما يك تفاوت اساسي با برنامه‌هاي مشابه‌اش در اكثر كشورهاي جهان دارد، آن‌هم اين‌كه قرار است اين‌بار به جاي آدم‌هاي معمولي، يكسري ‌بازيگران، ورزشكاران، موسيقي‌دانان و... مشهور كشور با يكديگر به رقابت بپردازند كه مي‌تواند حساسيت‌ها، هيجان‌ها، اتفاق‌ها و هزاران هزار «ها»ي ديگر را پديد بياورد. اين گزارش، شرح گوشه‌اي از اتفاقات پشت صحنه‌اولين گروه خانم‌هاي برنامه «بفرماييد شام» است كه شركت‌كنندگان نام‌آشنايي در آن حضور داشتند؛ بهاره رهنما، شقايق دهقان، سحر زكريا و لادن طباطبايي.پرده اول

چهارشنبه شب، منزل بهاره رهنما

اين‌جا بلوار ارتش است؛ قرار است نخستين شب فيلمبرداري نخستين گروه «بفرماييد شام» در خانه يكي از بازيگران محبوب ايران برگزار شود. «بهاره رهنما»، نخستين فردي است كه مي‌خواهد ميزباني‌اش را به رخ حريفانش بكشد‌. با اين‌كه ساعت از 12 شب گذشته، از بيرون ساختمان، صداي خنده عوامل و بازيگران به گوش مي‌رسد؛ معلوم است با يكسري آدم پرانرژي طرف هستيم! وارد آسانسور ‌مي‌شويم و دكمه طبقه 4 را فشار مي‌دهيم. كمتر از 20 ثانيه بعد به طبقه چهارم ساختمان مي‌رسيم. به محض اين‌كه پاي‌مان را از آسانسور بيرون مي‌گذاريم، «شقايق دهقان» را روبه‌روي‌مان مي‌بينيم كه مي‌خواهد وارد خانه بهاره رهنما شود و يكسري آدم كه روي زمين با دستگاه و ابزار صدا و تصويربرداري نشسته‌اند! ناگهان يك نفر با صداي بلند مي‌گويد «كات!» بيژن بيرنگ كارگردان برنامه، با عصبانيت به سمت ما مي‌آيد و از اين‌كه آن سكانس را خراب كرده‌ايم، سخت ناراحت به‌نظر مي‌رسد! البته ناراحتي بيرنگ بيشتر به اين دليل بود كه ما ديرتر از بقيه گروه به جمع‌شان ملحق شديم.مادر، جاي دختر

بالاخره وارد خانه بهاره رهنما مي‌شويم. معلوم نيست اين‌جا چه خبر است! كلي آدم از اين‌ور به آن‌ور در حال بدوبدو و تكاپو هستند. در گوشه‌اي از خانه، شقايق دهقان روي كاناپه نشسته و در حال خواندن مجله«سيب سبز» است. لادن طباطبايي و سحر زكريا هم در تراس نشسته‌اند! بيژن بيرنگ در حال بحث با دستيارانش است. «پروين قائم‌مقامي»، مادر بهاره رهنما كه چند سالي مي‌شود در سريال‌هاي شبانه تلويزيون بازي مي‌كند و به تازگي هم در «ساختمان پزشكان» نقش مادر دكتر «نيما افشار» را ايفا كرد، سخت استرس دارد! بهاره رهنما مي‌گويد هميشه زحمت مهمانان خانه او، بر دوش مادرش بوده است. چرا؟ چون خود بهاره رهنما به دليل اجراهاي پشت‌سر هم در تئاتر و فشار كار زياد، درِ اتاق خوابش را بسته و همه سعي مي‌كنند تا آن‌جا كه امكان دارد ساكت باشند تا خواب خانم بازيگر بهم نخورد! بهاره رهنما مي‌گويد هميشه زحمت مهمانان خانه او، بر دوش مادرش بوده است. چرا؟ چون خود بهاره رهنما به دليل اجراهاي پشت‌سر هم در تئاتر و فشار كار زياد، درِ اتاق خوابش را بسته و همه سعي مي‌كنند تا آن‌جا كه امكان دارد ساكت باشند تا خواب خانم بازيگر بهم نخورد!

وسواس آقاي كارگردان

درباره برنامه «بفرماييد شام» بيژن بيرنگ، همين بس بدانيد اين برنامه مانند يك فيلم سينمايي، سختي‌هاي زيادي دارد و آنگونه نيست كه هر كس هر چه دلش بخواهد بگويد و هر تصويري گرفته شود، به راحتي از آن بگذرند! آن‌هايي كه با بيژن بيرنگ كار كرده‌اند، مي‌دانند چقدر در كارش وسواس دارد و هر چيزي را قبول نمي‌كند! با وجودي كه تمام اتفاقات اين برنامه و حرف‌هاي شركت‌كنندگانش في‌البداهه و واقعي است اما بيژن بيرنگ به اين راحتي‌ها هم كه فكر مي‌كنيد ‌از يك صحنه نمي‌گذرد!ما از اتفاقاتي كه شب اول افتاد چيزي نمي‌گوييم و مي‌رويم سراغ اتفاقات شب دوم...شام را زودتر بياوريد

از وقتي بهاره رهنما به جمع اضافه شد، همه چيز تغيير كرد. با اين‌كه خيلي خسته به‌نظر مي‌رسيد اما مثل هميشه آن‌قدر پر انرژي و شاد بود كه با شوخي‌ها و خنده‌هايش همه را ذوق‌زده مي‌كرد.  بهاره رهنما براي پذيرايي از مهمانانش كباب چوبي درست كرده كه از ظاهرش برمي‌آيد بايد خيلي خوشمزه باشد، يك سالاد و يك مدل دسر ايراني هم درست كرده كه شقايق دهقان و لادن طباطبايي از بهاره رهنما خواهش مي‌كنند زودتر شام‌را سرميز بياورد تا زود بروند سراغ دسر. گويا لادن طباطبايي عاشق شيريني است كه با ديدن دسر رهنما اينگونه دهانش آب افتاده!

3 خانم مهمان امشب گروه اول «بفرماييد شام»، ‌زنگ اول ساختمان سفيد رنگ را ‌مي‌فشارند و سحر زكريا با برداشتن آيفون تصويري‌اش، در را روي مهمانانش باز مي‌كند و با آمدن جلوي درِ ورودي خانه‌اش، به گرمي از آن‌ها استقبال مي‌كند.مثل هميشه، اين بهاره رهنماست كه از همه شلوغ‌تر است و هر از چندگاهي با خنده‌هايش (آن هم ساعت يك و نيم شب و جلوي درِ ورودي خانه سحر زكريا)، سكوت حاكم را برهم مي‌زند! نكته جالب اين‌كه هر كدام از اين 3 نفر، به سليقه خودشان هدايايي براي سحر زكريا‌آورده‌اند و به رسم احترام مي‌خواهند تقديمش كنند. بهاره رهنما هم در اين ميان براي كادويش كه كتابي است با قلم خودش، حسابي تبليغ مي‌كندپرده دوم

جمعه شب، منزل سحر زكريا

ساعت 11 شب است و بايد در خيابان زعفرانيه، دنبال خانه «سحر زكريا» بگرديم. ميزبان امشب بفرماييد شام، لعبت‌الملوك سريال قهوه تلخ است. به سر كوچه خانه سحر زكريا كه مي‌رسيم، مي‌بينيم يك نور بسيار زياد از كوچه ساطع مي‌شود و يك عده با صداي بلند در حال صحبت و خنديدن هستند.  از دور 3 خانم سر كوچه ايستاده‌اند و دارند به سمت خانه ميزبان امشب كه سحر زكرياست مي‌روند؛ هر كدام از مهمانان كادويي براي ميزبان تدارك ديده‌اند و مي‌خواهند به اين شيوه غافلگيرش كنند.ستاره‌ها از چي حرف مي‌زنند

بهاره رهنما، شقايق دهقان و لادن طباطبايي از درِ اصلي ساختمان وارد و با ديده‌بوسي سحر زكريا وارد خانه‌اش مي‌شوند. اين 3 خانم بازيگر هر لحظه راجع‌به موضوعاتي حرف مي‌زنند؛

مثل هميشه، اين بهاره رهنماست كه از همه شلوغ‌تر است و هر از چندگاهي با خنده‌هايش (آن هم ساعت يك و نيم شب و جلوي درِ ورودي خانه سحر زكريا)، سكوت حاكم را برهم مي‌زند! نكته جالب اين‌كه هر كدام از اين 3 نفر، به سليقه خودشان هدايايي براي سحر زكريا‌آورده‌اند و به رسم احترام مي‌خواهند تقديمش كنند. بهاره رهنما هم در اين ميان براي كادويش كه كتابي است با قلم خودش، حسابي تبليغ مي‌كند. اين 3 بازيگر با هم قرار مي‌گذارند با پيش‌ كشيدن بحث عشق و عاشقي، دلايل ازدواج نكردن سحر زكريا را پيدا كنند! هر كدام از اين افراد عقايد خاص خودشان را دارند؛

مثلا متوجه مي‌شويم ‌شقايق دهقان علاقه بسيار زيادي به همسرش دارد و به موضوع عشق و عاشقي، اعتقاد شديدي دارد. موضوع بسيار جذابي كه به تازگي بهاره رهنما متوجه‌اش شده، بحث خانمي است در عربستان كه خواستار آزاد شدن حق رانندگي براي خانم‌هاي عرب شده و براي پيشبرد اهدافش تصميم گرفته در خيابان‌هاي عربستان با اين‌كه ممنوع است با سرعت زياد رانندگي كند. بهاره رهنما هم از اين موضوع كه يك زن در برابر قانون ناحق عرب‌ها ايستاده و خواستار گرفتن حقوق شهروندي بانوان است، بسيار خوشحال به‌نظر مي‌رسد!رابطه سحر زكريا با دستكش و دستمال گردگيري!

سحر زكريا به‌شدت در حال تميز كردن خانه‌و ميز شامش است. با اين‌كه بيژن بيرنگ از عقب بودن كار بالا و پايين مي‌پرد، سحر زكريا كه خودش هم دست‌كمي از او ندارد، دستكش دستش كرده و با دستمال، در حال گردگيري ميز و صندلي‌هاي ميز شامش است. يكي از ويژگي‌هاي خانه خانم زكريا اين است كه با وجود اين‌كه خيلي كوچك و نقلي است، نورپردازي رمانتيكي دارد كه باعث شده فضاي دلنشيني را پديد بياورد. البته بيژن بيرنگ هنگام فيلمبرداري تمام نورپردازي را به‌هم مي‌ريزد و پروژكتورها و نورهاي مخصوصش را روشن مي‌كند تا ديگر خبري از فضاي رمانتيك و اين حرف‌ها نباشد!مگر قرار نبود پارتي‌بازي نكنيد؟!

بهاره رهنما سخت مشغول خواندن ديالوگ‌هايش است. گويا به خاطر شلوغ بودن بيش از حدش در طول روز، مجبور است ديالوگ‌هاي تئاترش را اينجا حفظ كند. آن‌طرف قضيه شقايق دهقان طبق معمول در حال خواندن مجله است و سحر زكريا هم كه بوي برنجش تمام ساختمان را برداشته، سخت مشغول تدارك شام است. به راحتي مي‌تواني استرس را در چهره سحر زكريا ببيني! البته سحر زكريا از آن‌جا كه مجرد است، از يكي از دوستان صميمي‌اش درخواست كرده در برنامه امشب كمكش كند كه همين، باعث مي‌شود بهاره رهنما، شقايق دهقان و لادن طباطبايي به اين موضوع اعتراض كنند كه «آقاي بيرنگ، مگر قرار نبود همه كارها را فقط يك نفر انجام بدهد؟ پس چرا پارتي‌بازي مي‌كنيد؟»

دوستي كه چهره شد

اگر يادتان نرفته باشد، گفتيم يكي از دوستان صميمي سحر زكريا از صبح روز برنامه به خانه او آمده بود تا كمك‌حال رفيق شفيقش باشد. البته نقش او در اين قسمت بسيار پررنگ است، زيرا در مراحل ضبط برنامه هم جلوي دوربين رفت و در مراسم شب سحر زكريا، يكي از نفرات اصلي برنامه بود.  در كل اتفاقات بسيار جالب و شادي در خانه سحر زكريا افتاد كه پيشنهاد مي‌كنيم در سي‌دي برنامه حتما نظاره‌گر آن باشيد و ببينيد بازيگران محبوب‌تان در زندگي شخصي‌شان، چه شخصيت‌ها و برخوردهايي دارند.

فكر مي‌كنيد اين دو نفر كه با هم جاري هستند  در حال خواندن چه پيامكي هستند؟ شايد هم در حال غيبت  همسرانشان هستندپرده سوم

جمعه شب، منزل لادن طباطبايي

امشب، حساس‌ترين شب برگزاري برنامه گروه اول است؛ بالاخره قرار است امشب برنده اين گروه مشخص شود و علاوه بر تمام استرس‌هاي معمولي كه همه عوامل دارند، استرس اين‌كه نخستين برنده اين برنامه كدام‌يك از 4 نفر خانم بازيگر شركت‌كننده خواهد بود، ‌همه را به نوعي درگير كرده است. ميزبان آخرين شب برنامه، كسي نيست جز لادن طباطبايي كه در شب‌هاي گذشته به‌ترتيب مهمان بهاره رهنما، شقايق دهقان و سحر زكريا بوده و با آگاهي كامل از قدرت حريفانش، قصد دارد هر طور شده 3 نفر ديگر اين گروه را مجاب كند بيشترين امتياز را به او بدهند.

خانه لادن طباطبايي، در خيابان آفريقا قرار دارد و وقتي به طبقه سوم ساختمانش مي‌رسي و درِ خانه را باز مي‌كني، با خانه‌اي فوق‌العاده زيبا، با همان نورپردازي مدرن و رمانتيك خانه سحر زكريا روبه‌رو مي‌شوي و البته وسايل متفاوتي همچون پيانو كه فضاي ‌خانه را بسيار زيبا كرده است. در آشپزخانه لادن طباطبايي غوغايي برپاست؛ از طرفي بهاره رهنما و شقايق دهقان مثل هميشه در حال بلند خنديدن هستند و از طرف ديگر، لادن طباطبايي كه انگار سرگيجه گرفته و نمي‌داند با اين وضعيت چه كار كند! در گوشه ديگري از خانه، قلكي خوش‌رنگ وجود داشت كه بدجوري چشمك مي‌زد. نمي‌توانيم بگوييم جايزه اين برنامه چقدر است و چه كسي برنده اين جايزه شده، فقط همين بس كه بدانيد جوايزي كه در اين برنامه به افراد داده مي‌شود، آنقدر نفيس هست كه همه را ميخكوب كند!نان داغ، كباب داغ، ريحون چاق!

قرار است مراسم شام در حياط دلباز خانه لادن طباطبايي برگزار شود. بنده خدا لادن طباطبايي خودش كم سرش شلوغ است، دخترش هم گويا بدخواب شده و با گريه‌هايش بدجور اعصاب مادر را بهم ريخته؛ به همين دليل همسر لادن طباطبايي (سعيد تهراني) با وجود اين‌كه تازه از سركار آمده، وظيفه خواباندن بچه را برعهده مي‌گيرد و پدر و دختر با هم به اتاق خواب مي‌روند. بوي برنج در فضاي خانه لادن طباطبايي پيچيده و او سخت مشغول به سيخ كشيدن كباب است. امشب مي‌خواهد با كباب كوبيده آن هم از نوع منقلي‌اش از مهمانان پذيرايي كند؛ به همين دليل هم هست كه هر از چندگاهي به حياط مي‌رود و زغال‌هاي باربيكيو را جابه‌جا مي‌كند تا بگيرند و كبابي كاملا ايراني را براي مهمانانش سرو كند. همه آماده‌اند تا بيژن بيرنگ دستور حركت و ضبط برنامه را بدهد. لادن طباطبايي دوان دوان به سمت آشپزخانه مي‌آيد و مي‌گويد: «شقايق... بهاره... سحر... بدويد... بدويد... بيايد كمك من تو آشپزخونه!» نفر اولي هم كه حاضر به كمك مي‌شود، مثل هميشه شقايق دهقان است كه از همه مظلوم‌تر به‌نظر مي‌رسد!

 اتفاقات جالبي هم در اين ميان افتاد كه يكي از آن‌ها، زماني بود كه لادن طباطبايي با سيخ كباب‌ها آمد سر ميز و بهاره رهنما  هم،   بنده‌خدا از بس سيخ كباب‌ها داغ بود، بدجوري دستش سوخت!

براي اين‌كه بدانيد در اين ماراتن زيبا و پرهيجان آشپزي بين 4 بازيگر خانم سينماي ايران چه اتفاقاتي افتاد و از همه مهم‌تر چه كسي عنوان اول و جايزه ويژه اين مسابقه را از آن خود كرد، سي‌دي اين برنامه در راه است. شك نكنيد اتفاقاتي كه در اين برنامه خواهيد ديد را هيچ‌جاي ديگر نديده‌ايد و نخواهيد ديدلادن طباطبايي با بادبزن، بالاي سر كباب‌ها ايستاده و سخت مشغول درست كردن آن‌هاست. حرف‌هايي كه اين ميان ردوبدل مي‌شود آنقدر خنده‌دار و جالب است كه براي آن‌كه مزه‌شان را از دست ندهند، پيشنهاد مي‌كنيم در سي‌دي توليدي برنامه شنونده و بيننده‌شان باشيد
انتشار یافته: 490
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:42 - 1390/04/19
بد نبود ولي اگه با عكس بود بهتر بود
پاسخ ها
محمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۵
آره چون نوشته مطلب مورد نظرو نمیرسونه
امید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
یعنی چه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۲
اه هرکاری که خارجی هامی کنن مانبایدتکرارکنیم خیلیییییییییییییییییییییییییییی مسخره بود اتنا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:35 - 1390/04/20
تقليد كار خوبي نيست چرا داخلي ها نمي تونن يه ايده واسه خودشون داشته باشن همش تقليد مي كنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۰
be nazare man age be in migan taghlid
dame harchi taghlide garm
az on barname shabekeye manoto khealiy
behtare
faghat toghrolesh kame
غزاله
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۰
من هم با تینا موافقم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
vaghean ke baraye bazi ha moteasefam ke hame ye barname hashoono az rooye baghiye ye keshvar ha dorost mikonan age deghat konid too mahvare vasilei hast be name total kor hala irani ha daran hamoono ba hamoon sheklo hamoon rang be esme tan tak mifrooshan jaee tasof dare
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۲
یه بزرگی گفته : تقلید خوب بهتر از ابتکار بد است .
ما فقط بلدیم اول درباره برنامه ای که اونور ابی ها میسازند انتقاد کنیم بعد خودمون ازش تقلید کنیم. البته برنامه بفرمائید شام در کشور خارج از ایران به نظرم اصلا شام ایرانی نیست . کجا ما ایرانی های مسلمون گیلاس به هم میزنیم و به سلامتی مینوشیم ؟
بدون نام
AUSTRALIA
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۹
ما میزنیم ، شما فکر میکنی فقط خودت ایرانی هستی.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:50 - 1390/04/20
ای بابا این دیگه چه وضعیه همش تقلید
پاسخ ها
افشین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۳
یادت باشه که این برنامه ایده ی شبکه ی من و تو نیست بلکه مال یک شبکه ی انگلیسی زبانه اما اونا از اطلاعات کم ما دارند سو استفاده می کنند و اونا به نام خودشون تموم می کنند گناه این کارگردان چیه که می خواد خنده روی لبای همه ی مردم عزیزمون باشه؟؟؟؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
in kar gardane aziz ke mikhad khande roo labe mardom bashe behtare yekam khalaghiat az khodesh be kharg bede
Maryam Ronaldo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
befarmaeed sham sale 2005 az alman ravaj peyda kard
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:58 - 1390/04/20
تقلیده اما بازم ایده جالبیه می تونه کلی بیننده جلب کنه اگه از تلویزیون پخش بشه بهتر از بعضی برنامه های لوسه
پاسخ ها
بدون نام
NETHERLANDS
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
این اصلا تقلید نیست چون بیشتر کشور ها این برنامه رو دارن و برای پخش باید حق امتیازشو از کسی که اولین بار این ایده رو داد که البته نمی دونم کیه خرید
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
nashenase aziz har adame agheli agar baghiye ye shabake haro negeh kone mifahme tamam barname haye iran az rooye shabake haye kharegi sakhte shode ey kash baraye yek baram ke shode iran khodesh ide bede
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:42 - 1390/04/20
واقعا که...تا یکی با CDفیلمشو میفروشه دیگه همه میخوان همون کارو بکنن!
چیزی ازتون کم میشه از تلویزیون پخش بشه؟؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!
پاسخ ها
Maryam Ronaldo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
++++++++++
hamid71
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
اونا فقط پول میخوان پووول $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:06 - 1390/04/20
سلام
خسته نباشی تقلیده درسته اما بگین چه ساعتی و شبکه چند پخش میشه .
ممنون میشم پاسخ رو به ایمیلم بدین .
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سلام
این برنامه از سیما پخش نخواهد شد، بلکه قرار است مثل سریال های شبکه خانگی، هفتگی فروخته شود.
zizi
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۵
مریم خانوم شما اصلا کلا تو باغ نیستی نهههه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:19 - 1390/04/20
بازم تقليد . بازم تقليد .واقعاً خجالت نمي كشيد ؟ خيلي پر روييد به خدا.
پاسخ ها
م.ک
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
اولا که ادب داشته باش! دوما که ایده ی این برنامه از کشور آلمان شروع شد و بعدش خیلی از کشور ها از روی آن ساختند. شبکه ی من و تو هم از روی اون برنامه ساخته. این تقلید اشکال داره اما اون نه
kimiya
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
man vaaaaaaaaaaaaaaghen ba mehrnaz movafegham
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۸
نه مثل شما بي ادب
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۸
تو كمرويي؟
maryam Ronaldo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۱
bat movaaaaaaaaaaaaaaaaaafegham mehrnaz+++++++++++++++++++++++
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۷
+movafegham
محمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۵
man ba mehrnaz movafegham
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:32 - 1390/04/20
ميتونه قشنگ باشه ولي ديگه واقعا شورشو در اوردين مثل اينكه شما مردم رو پول دار فرض كردين البته راه خوبيه واسه پول دراوردن شماها !!
پاسخ ها
زهرا حسینی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۱
من واققا خوشم امد از اقای بیرنگ ممنونم از تمام شرکت کننده هاهم ممنون که دست به دست هم دادن تا مارا خوشحال کنند اقای بیرنگ لطفا شما هم مثل تقرل شوخی کنی تازه هرچی بشه بفرماییدشام خارجی نمیشه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه ه هه ههه هه هه هه هه هه
'good boy
رها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۸
كاش بلد بودي good bye رو اينطوري مينويسن!!!خانوم زهرا حسيني!!!
لیلا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۶
فقط میتونم بگم متاسفم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:52 - 1390/04/20
Salam. Bebakhshid in barnamei ke migin tu tv pakhsh Moshe ya Ragnar az tu mama eye ideal mishe khund ????????
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:06 - 1390/04/20
چرا می گید تقلیده مگه تو سایر کشورها همین برنامه تولید و پخش نمی شه خوب اونها هم از هم تقلید کردند اصل این برنامه آلمانیه در کل تقلید که کار بدی نیست تولید بشه یچیز میگیم نشه هم یچیز
پاسخ ها
عسل
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۵
من کاملا باهات موافقم محمد آقا.اصلا هر کی دلش خواست بره بگیره هر کی هم نخواست نره بگیره.برنامه به این قشنگی.ممنون آقای بیرنگ..........
عسل
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۵
من باهات موافقم محمد آقا
سنا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۴
منم موافقم هر کاری انجام میشه یه عده میخوان هی ایراد بگیرن ینی چی اخه یه خورده م نکات مثبتش رو ببینین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:43 - 1390/04/20
ايکاش بخاطر دل مردم ايران اين مجموعه از تلويزيون پخش ميشد. مگه ما پولداريم که ميخوايم هفتگي 3هزارتومان بديم؟ بخاطر همينه که قهوه تلخ رو فقط 4سري رو ديدم.
پاسخ ها
سارا
UNITED STATES
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
ما پولدار نیستیم ولی برای خیلی چیزای بی ارزش خوب پول خرج میکنیم پس چه اشکالی داره برای یک کار فرهنگی که از دیدنش لذت می بریم 3000 ت پول بدیم
zizi
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۵
ببخشیدا ولی شما دیگه خیلی خسیسی قهوه تلخ ارزششو داره ساخت ایران هم همین طور ولی شام ایرانی مرداش خیلی باحال تر از قسمت زناش بود بیشتر به خاطر حرف هایی که میزدن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:54 - 1390/04/20
کار تقلیدی خوب نیست به نظرم خیلی لوسه؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:52 - 1390/04/20
vaghean ke !!!!!!!!!!!!!!!!!yani sedasima nemitoone az khodesh ye ede bede va hamash az kanal haye mahvaree taghlid nakone???
پاسخ ها
مهتاب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
کامنت محمد جواب خوبی برای شماست
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۹
جواب خوبی نیست.
چون مخاطب مشترک داره (فارسی زبان ها).
شما فکر کن تو آلمان دو گروه همین برنامه مشابه رو کار بکنند... خب یکی بسه دیگه.
جواب محمد موقعی درست و بجا هست که شبکه فارسی زبان برای اولین بار تقلید کرده باشه.
در واقع این کار دوبار تقلید شده.
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
tamame karashoon taghlide moteasefam
سنا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۴
بابا انقدر ایراد نگیرین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:54 - 1390/04/20
ما که از این برنامه ها تو شبکه خارجی میبینیم حالا چی میشه از تلویزیون پخش کنین
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۴
بروبا با
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:40 - 1390/04/21
سلام .اصلا جالب نیست .اگر قرار باشه هر هفته بریم فیلم اینها را بخریم همان بهتر که از بفرمایید شام من وتو دیدن کنیم
پاسخ ها
بدون نام
UNITED KINGDOM
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۷
جدی؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:27 - 1390/04/21
دوستان نران نباشید تا وقتی که اینترنت داریم دیگه نیازی به خریدن نیست به راحتی دانلود میکنیم
پاسخ ها
setare
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۸
akhe nabeghe mage hajm traficeto nemikhari khob un jaye poolesh mishe......
اسفندیار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۵
دوست عزیز اگه قراره دانلود کنه با اینترنت معمولی که حداقل باید 7 یا 8روز منتظر باشی تا کل برنامه یک هفته رو دانلود کنه و هیچی نباشه حداقل 20 یا 30هزارتومن پول تلفنته اگه هم با adsl دانلود کنه مگه نباید پول اشتراک بدی خب چهارشب میشه چیزی حدود 3گیگ و این پول اشتراک میشه 20تا25هزارتومان پس بهتر نیست همون سی دی رو بخری؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۱
خیلی ها adlشون نامحدود آقای اسفندیار پس مشکل download ندارن
ماهک
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۱
به نظر من که اصلا ارزش دیدن نداره حتی اگه مفتی باشه.کارگردان و عوامل هم جدیدا اونقد زرنگ شدن که به همه چی به چشم بیزنس نگاه کنن نه شاد شدن و تفریح مردم!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:05 - 1390/04/21
اگر فکر کردید میتونید مثل قهوه تلخ پولدار بشید کور خوندید چون یک کار تقلید ی است و نمی تونه جاذبه اصلش رو داشته باشه و با محدودیتهایی که در انتخاب و طرحش دارید فروش چندانی نمی تونید داشته باشید
پاسخ ها
م.ک
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
کی به شما گفته که برای پولدار شدن این کارو میکنن؟ میتونه جاذبه داشته باشه چون تقلیدیه با ایده های نو،با شرکت کننده هایی که اونقدر تازه به دوران رسیده نیستن که خودشون مجبور باشن مسخره شون کنن.کامنت محمد رو هم بخونید
اسفندیار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۵
اولا سلام اعظم خانم.دوما خانم عزیز درسته تقلید ولی یه تقلید نو هست میدونی یعنی چی هم تقلید باشه هم نوع پس نتیجه میگیرم ابتکاره خانم عزیز ابتکار دوما مطمئن باش هرکسی که اینجا میگه که نمیخریم و تقلیده و نگاه کردن نداره صف اول خرید این مجموعه هستن سوما شما همون بهتره برید همون بفرمایید شام لخت و پتی رو ببینید یعنی هنرمندان کشورمون نمی ارزن به افرادی که نمیدونیم دین و مذهب شون و کار و کاسبی شون چیه بفرمایید شام اسلامی ببینی بهتره یا برنامه ای رو ببینی که تمام بدنشون معلومه اگه لخت نشسته بودن بهتر بود بخدا یا لباس بپوشین یا نپوشین.بعدش تو خوشت میاد بچه ات بشینه پای یه همچین برنامه ای که راجع همه جور مسایلی صحبت میکنن و لباس هم که نپوشیدن عزیز من تو ایران داره فیلم سینمایی خارجی نشون میده مادره بر میگرده به پسر و دخترش میگه نگاه نکنید لخته عیبه گناه داره یاد میگیرین حالا چی طرف فقط روسری سرش نیستا.بس کنید لطفا ما باید طرفدار تولیدات داخلی باشیم نه ضدانقلابی چرا آخه مگه شما ایران زندگی نمیکنی خب پس پاشین برین اونور آب اگه طرفدار اونا هستین
amirjalili
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۶
با سلام/ به شدت موافقم باهات اسفنديار. دمت گرم
ضمنا خانم اعظم، مگه مهران مديري هم قهوه تلخ رو ساختند كه پولدار بشن
آقاي مديري خودشون ميلياردر هستن نيازي به جمع كردن پول نيست
ولي به هر حال نميتونن زحمت بكشن بي فايده/ يك تير و چند نشان را با هم ميزنن. مطمئن باشيد كساني كه اينجا به ضد برنامه شام ايراني حرف ميزنند. چشم ديدنش رو ندارن، كه اين مسئله از يك ايراني بعيد هست/
براي همتون آرزوي موفقيت دارم
ملیسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۱
ببخشید آقای اسفندیار تقلید نو یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
نمردیمو بفرمایید شام ایرانی دیدیم
vandy
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۶:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
nazare esfandiar doroste
Maryam Ronaldo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
ب خدا میخوام برم خارج اسفندیار ولی فعلا موقعیتش نیس!
zizi
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۵
اسفندیار خان عاشقتم حرفات خیلی منطقیه اعظم خانوم شما هم هیچوقت هیچوقت قهوه تلخ رو با همچین کارای پیش پا افتاده ای مقایسه نکنید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:07 - 1390/04/21
دم آقای بیرنگ گرم.منتظر چنین ایده های قشنگ بودیم.حالا عیب نداره تقلیده.میتونه روی بفرمایید شام من و تو رو کم کنه...
پاسخ ها
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
خوب . چیطوری می خواد روشو کم کنه . با فروشش ؟ یا با تبلیغش ؟ به نظر من اینجور برنامه ها فقط تو دل مردم جا می گیرن که تو تلوزیون پخش بشه . مثل کارهای مهران مدیری در ضمن بگم قهوه تلخ بنا بود اول در تلوزیون پخش بشه . که لغو شد .
zizi
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۵
علی خان حرفت درسته ولی قهوه تلخ حتی اگه قیمتش 5000ت هم باشه من شخصا پرداخت می کنم چون ارزششو داره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:25 - 1390/04/21
اون مهران مدیری که همش ایده های تازه داره و هیج فروشی نخواهد کرد .
می دونید چرا ایرانی همیشه اینه بخاطره اینکه فقط بلده از دیگران یاد بگیره . از خودشون چیزی ندارن .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:30 - 1390/04/21
baba kare shoma mesle ine ke 2ta mashin bezaran vase entekhabe shoma va began 1kish irani vadigarish sakhte uk shoma koodooma entekhab mikonid
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:30 - 1390/04/21
تقليد تقليد تا كي آخه شورشو درآوردن
لطفا عاجزانه ازتون خواهش مي كنم كه سي دي هاشونو نخرين
پاسخ ها
سوگل
UNITED STATES
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۸
تو نخر بابا
maryam Ronaldo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۱
OMRAN age bekharam saghar jooooon
زهرا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۵
سوگل جان موافقم باهات عزیزم
ساقر جون این جوری نگو
میترشییییییییی
JoJo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
ما با تلاشهای فراوان با شعار ما میتوانیم توانستیم تقلید کنیم . این تقلید بزرگ را به همه شما ایرانیان تبریک میگویم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:39 - 1390/04/22
علت عدم پيشرفت ما ايراني ها همين تقليد هاست.آخه برنامه تقليدي ديگه فروش داره؟؟!!! چرا خجالت نمي كشين كه به خاطر چهره چند بازيگر پول مردم رو ميگيرين.اگه هدفتون شادسازي مردم ايران است حداقل اين برنامه تقليدي رو از تلويزيون پخش كنيد.متاسفم كه ايراني هايي كه ادعاي هنرشان ميشود هم فقط به فكر پول چاپيدن هستند.براي مردم عزيز ايران متاسفم.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
اولا درست حرف بزنید و به این هنرمندای بیچاره تحمت نزنید! خود برنامه ی بفرمایید شام من و تو هم تقلید از ایده ی یک برنامه ی آلمانی است که بعد از آن خیلی از کشور ها از روی آن ساختند .
setare
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۰۵ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۸
bat kamelan movafegham vali uk hagh copy roghtesho midan soal injas ke aya iran ham mide?
بدون نام
UNITED ARAB EMIRATES
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۱
به این هنرمندای بیچاره تحمت نزنید! تهمت درسته اول درست بنویس بعدش نظر بده هنرمندای بیچاره هم نیستند میلیونرند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:08 - 1390/04/22
تقلید کاری بسه یه ایده جدید بدید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:09 - 1390/04/22
بعد می گن چرا ماهواره نگاه می کنین وقتی که صدا و سیما به خودش زحمت نمی ده که این برنامه رو پخش کنه ما هم ترجیح می دیم برای دیدن این برنامه هزینه نکنیم و بفرمایید شام شبکه های ماهواره ای رو ببینیم.
پاسخ ها
شیدا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۴
باهاتون موافقم آقا محمد.
درستشم همینه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:28 - 1390/04/22
Hamash taghlid mikonin 1bar nashod 1karo khodetun bokonid vasatun moteasefam... Hala BA in hal bejaye inke Tu tv pakhsh konid gozashtid vase furush?? Vaqean poruyid
پاسخ ها
مهگل
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
چرا عادت کرده ایم همراه گفتن نظراتمان توهین کنیم؟ کامنت محمد را هم بخوانید دوست عزیز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:07 - 1390/04/22
اصل قضیه بد نیست .تقلید اگه سازنده باشه چه عیبی داره؟بده میخوان به جای اینکه برنامهای ماهوارو نگاه کنیم خودشون سرگرمون کنن؟خدای هم تو سالهای اخیر کم کم دارن خوب میشن.ولی نباید ویدوی کنن بهتر از تلوزیون پخش بشه تا همه اقشار مردم سرگرم بشن و فکر میکنم چون از هنرمندهای مورد علاقه مردم استغاده میشه از مال من و تو جذابتر بشه و ریتینگ تلوزیون بالا ببره.موقعیت خوبیه که بابد ازش استفاده کنن
پاسخ ها
hamid
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۲
اولا به این کار میگن دزدی چون امتیاز برنامرو نمیخرند
دوما هم استفاده از بازیگر ایرانی مثل این میمونه که داری فیلم نگاه میکنی نه یک مسابقه
م.ک
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
حق با شماست mary عزیز. در مورد پاسخ که اونها امتیاز برنامه ی اصلی رو خریدن اگر منظورتون خریدن امتیاز من و توئه که خودش تقلیده؟.........!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:04 - 1390/04/22
من فکر میکنم شاعری که گفته هنر نزد ایرانیان است مخش تاب برداشته بوده!
پاسخ ها
ح.ت
CANADA
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۰/۰۶/۳۰
eyvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal
farnaz
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۰/۱۰/۰۹
man ba nazare bacheha movafegham akhe ta key taghlid?????????? ta key bayad montazer bashim bebinim keshvaraye dg che barnameyi daran ma ham ono ejra konim
ملیسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۱
بابا دمت گرم
ماهک
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۱
تقلید نزد ایرانیان است و بس!!! گذشت اون زمان توت فرنگی جان که با دیدن هنرایرانی انگشت به دهن میموندن ملت....هییییییی
Maryam Ronaldo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
منم تو همین فکرم!
JoJo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
این بیت ایهام داره : 1)این شاعر این بیت رو از یک شاعر خارجی تقلید کرده.!!!  2)شاید منظورش از هنر , هنر تقلید کردنه!!!
TURKEY
13:12 - 1390/04/22
خوب اونایی که مخالف تقلیدن نگاه نکنند...به هرحال از ماست که بر ماست...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:05 - 1390/04/22
یه کار لوس و مسخره چند تا بازیگر دور هم جمع شدن خوش گذروندنند بعد مردم مگه دور از جون مخشون تاب داره که برن بخرند البته شاید یه عده کم این کارو بکنند!!!!!خداییش چقدر فروش داره این سی دی های تقلیدی؟!
پاسخ ها
غزاله
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۰
دمت گرم
بدون نام
UNITED STATES
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۸
عزیزم خوابی سری اولش که خیلی فروش داشت
maryam Ronaldo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۱
seri aval be khatere in foroosh dasht ke mardom mikhastan bebinan manzooreshoon chie az Befarmayid shame irani
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:13 - 1390/04/22
چرا به بازیگران هنرمند اطلاق میشود یعنی اینکه عده ای توسط بازیگران، فیلم شوند ، به معنی هنرمندی است؟؟
پاسخ ها
یاسمین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
به نظر منکه اشتباه متوجه شدید کسی قرار نیست شما را فیلم کند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:34 - 1390/04/22
salam , omidvar boodam age taghlidi ham dar kar bood laghal mese barnamehaye dige az tv pakhsh mishod laghal hame mididan va lezatesho mibordan na ye gorohe khas ke pole pardakhte hafte e 3000 t baraye ye cd daran.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:43 - 1390/04/22
بايد برنامه جالبي باشه ولي كاش از تلوزيون پخش بشه
پاسخ ها
بدون نام
CANADA
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
baeed midoonam kare taghlidi galeb bashe
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:06 - 1390/04/23
اگه قرارباشه بازیگرها فقط تواین برنامه باشه بهتره که بگیم سریال بفرمائید شام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:49 - 1390/04/23
اگه واقعا قراره برای سرگرمی مردم باشه باید از تلوزیون پخش بشه که همه مردم بتوانند ببینند نه اینکه هدف فقط درامد زایی باشه.
پاسخ ها
ماهک
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۱
دوست عزیز مطمئن باش که هدف فقط درآمد زایی!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:39 - 1390/04/23
این دیدن بفرمایید شام اون ها رو دیدن گفتن اگه این جوری هفتگی پخش بشه خیلی پول میزنیم به جیب
خوب نامردا این جوری که نمیشه
ولی به شجاعت گارگردانش تبریک میگم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:17 - 1390/04/24
ino bedonid ke khode befarmaid shame asli ke fekr mikonid 1 idey jadide ham khodesh 1 taghlide bozorge kolan in barname almani bode ke keshvaray digeham azouna taghlid mikonan
پاسخ ها
hamid
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۲
ربطی نداره....امتیاز برنامرو میخرند...به کار ما میگن تقلید
مهسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
راست میگویید. در مورد پاسخ بگویم که از کجا میدانید که امتیاز آن برنامه ی اصلی آلمانی را نخریده اند؟
setare
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۱۲ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۸
taghlid ke bad nist ama age hagh copy righto midan khobe vali hadaghal logo barname befarmeed sham manoto ro nemizashtan...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:44 - 1390/04/25
کاشکی حالا که دارید تقلید میکنید همش و با هم تقلیدمی کردید
همه بفرمایید شام ها از تلوزیون پخش میشه کسی براش پولی نمی ده شماها فقط یاد گرفتید که به نفع خودتون کار کنید با این کارهاتون مرتب هم می خوایند قانون رعایت بشه دنبال آدمای قانونمند می گردید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:12 - 1390/04/25
بی صبرانه منتظر شروع این نمایشم. مطمئنا دی وی دیه کپی تهیه میکنم. به دیدنش می ارزه . سوژه خوبی میشه برای خنده. واقعا که.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:58 - 1390/04/25
اون از مهران مدیری که نذاشتن فیلمش(قهوه تلخ) پخش بشه این هم از وضعیت اقای بیرنگ همین کارها رو می کنند که کار مردم به اینجا کشیده میریم همون من و تو رو میبینیم هم طغرل بامزه اس هم اینکه می دونیم حداقل خر فرضمون نکرده اند(بلانسبت دوستان دیگه)
پاسخ ها
م.ک
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
آقای بیرنگ هم شما رو خر فرض نکرده اند
مریم
UNITED STATES
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۸
طغرل با مزه است؟ پس شما هنوز پیشرفت نکردید که اسم مسخره کردن رو میذاری با مزه گی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:22 - 1390/04/26
تقلیدی که هست،احتمالا مثل بقیه سریالها یه سری محدودیت هم داره،پولی هم که هس
مسخره
UNITED STATES
02:13 - 1390/04/27
واقعا حالم از اين موضوع كه مردمو خر فرض ميكنيد بهم ميخوره ميخوام اين اطمينانو بهتون بدم كه كسي دي وي ديهاشو نميخره ملت يه بار سره قهوه تلخ گول خوردن كافيه الان كسي حاضر نميشه اين برنامه مصنوعيو تقليدي كه بيشتر عينه يه سريال ميمونه روببين نه اقا ديگه تموم شد كسي با اين حرفا خر نميشه وقته خودتونو واسه اين كاراييه مزخرف نذاريد به فكر يه ايده جديدو جالب باشيد
پاسخ ها
سحر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
ایده ی این برنامه ها از یک برنامه ی آلمانی اومده و خیلی های دیگه هم از روی اون ساختن شما اگر دوست داری فکر کنی شما خر فرض کرده ن حتما یه دلیلی داری اما ما رو به جمع خودت اضافه نکن
setare
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۸
dar inke in melat deleshon vase mardom nemisooze ke shaki nist vali bezarid bebinim movafagh mishan ya na ma ke cheshmemon ab nemikhore
سارا
UNITED STATES
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۸
ok سکته نکنی؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:34 - 1390/04/27
چرا پخش در سینمای خانوادگی
چرا در تلویزیون پخش نمیشه
باید برای دیدن این برنامه تکراری پول هم بدیم
....
خیلی مسخره است
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:32 - 1390/04/30
خيلي خوب بابا بيشتر از ان ها شما شورش را در اورديدحالا انگار چي شده بعدشم 3000 تومان پول بديد بخريد گدا كه نيستيد
پاسخ ها
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
تو این وضع گرونی دیدن نمایشی که دهن ادم آب میافته بعدشم چهار تا ایرانی داخل کشور . فکر کنم این پول صرف چیزای واجب تر بشه بهتره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:38 - 1390/04/31
باید برنامه ی بدی نباشه ولی دیگه حالم داره از برنامه های تکراری بهم می خوره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:39 - 1390/05/02
سلام
همه جای دنیا برای پخش این برنامه باید امتیازش خریداری بشه.اما اینجا همچین اتفاقی نیوفتاده
من که نمیخرم و نمیبینم همچین برنامه ای رو.
پاسخ ها
مهتاب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
از کجا میدونی نخریدن؟
setare
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۸
hala ke in ghad bahs rajebe kharidan emtiaz barnamas chera mr birang melato roshan nemikonan vali man ke fekr nemikonam kharide bashan?????
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:06 - 1390/05/03
با سلام

پس کی میاد روز مشخصی داره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:21 - 1390/05/04
واقعا که.............
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:36 - 1390/05/05
به هر حال زحمت میکشینو خسته نباشین اما با این همه بیکاری کی حال دیدن چهار تا پولدارو خونه ها و غذا و شنیدن حرفاشونو داره.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
با خسته نباشینش موافقم اما بقیش نه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:40 - 1390/05/15
بهتر نیست به جای تقلید از شبکه های دیگه یه ابتکار جدید داشته باشین یا یه کم فکرتون رو به کار بندازین؟یا حد اقل به گفته ی زندگی اول امتیازشو می خریدین.
کارتون افتضاحه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:18 - 1390/05/16
واقعاً کارتون جالبه، به همتون خسته نباشید می گم. اصلاً هم این نظر رو قبول ندارم که تقلید هستش. چون هرکسی می تونه این کارو انجام بده، حالا اونا زودتر این کار رو کردن. برنامه ی جالبی می تونه باشه، مخصوصاً به این بازیگرای خوبی که انتخاب کردن. ممنون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:43 - 1390/05/18
سلام خیلی عالی هستش ولی کی پخش میشه؟ ربطی به تقلید نداره دم کارگردان گرم چشم حسودا هم کور کور شودهر آنکه نتواند دید!
پاسخ ها
DANIAL
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۸
akhe nabeghe masalan be chie ina bayad hasoodi konim ????/
بدون نام
CANADA
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
mage barname haye taghlidi hasoodi dare? age gharar be hasoodi bashe bayad be khareji ha hasoodi konim
asal
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۴
ba danial movafegham:))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:30 - 1390/05/19
تقلیدکارا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:53 - 1390/05/20
به نظر من اگه یه اسم دیگه انتخاب میکردین بهتر بود.همه چیزش که نباید با بفرمایید شام شبکه ی منوتو یکی باشه
پاسخ ها
....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
اونجوری میتونستن بگن که تقلیده اما ادعا میکنن نیست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:56 - 1390/05/22
به نظر جالبه ولی میدونم خریدار نداره اخه مگه بیکاریم یا پول اضافه داریم بریم هر هفته 3تومن پیاده شیم تا اینجارو که تقلید کردین لااقل میتونستین از برنامه های کشورای دیگه تقلید کنینو از تلوزیون پخش کنید 13 ساله.
پاسخ ها
م.د
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۴
به نظر من هم باید از تلویزیون پخش بشه تا هم ایرانی به نظر بیاد و هم همه آن را ببینند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:20 - 1390/05/23
میشه بگین کی شروع میشه؟
پاسخ ها
م.د
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۴
هر وقت بیاد طوری نیست فقط از تلویزیون پخش بشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:27 - 1390/05/24
با سلام وخسته نباشید خدمت همه همکاران .
ای کاش ما ایرانیها بتونیم با دید منفی به مسایل نگاه نکنیم.چه اشکالی داره حتی اگه تقلید باشه؟ما که تو همه کارامون تقلید میکنیم.چیزی از کسی کم میشه اگه تو کارای مثبت هم تقلید بشه؟بجای اینکه این برنامه رو از ماهواره ببینید که فقط خوردن مشروب وبی بندوباری رو نشون میده از کانالهای خودمون وبا خیال راحت نگاه کنیم
به امید خوشحالی همه دوستان.
پاسخ ها
setare
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۸
bebin avalan ke az tv khodemon pakhsh nemishe dovoman be aghayed digaran ehteram bezarin, saniyan ey kash shoma be hame masayel kharej ba did manfi negah nakonin
یلدا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۷
سلام به همه
منم مثل همه شما بفرمائید شام رو دیدم برنامه جالبیه به جز طغرل لوس و از خود راضی.
چرا اینقدر میگین تقلید؟؟؟؟ تقلیده که باشه، چه اشکال داره؟ خیلیها هستن که بفرمایید شام من و تو رو ندیدن حالا این و میبینن. همینکه کارگردانش جرات ساخت این برنامه رو داشته باید بش تبریک گفت.
فکر میکنین چرا قهوه تلخ به این صورت پخش شد؟ چون اجازه پخش از تی وی رو بش ندادن این ایده رو پیاده کرد.
مطمئن باشین آقای بیرنگ هم اجازه پخش بهش داده نشد. موضوع پول جمع کردن نیست، اونا اینقدر پول دارن که نیازی به این پولا نیست.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:35 - 1390/05/24
سلام خسته نباشيد نميشه به جاي اين كه از بازيگران استفاده كنيد از مردم بخواهيد در اين برنامه شركت كنند واز چه تاريخي مي توان اين برنامه ها را تهيه مرد
پاسخ ها
م.ک
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
فقط چند قسمت اولش اینجوریه بعدا خبر میدن اگه دوست داری برید ثبت نام و شرکت کنید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:31 - 1390/05/24
مونا خانم و دیگر کسایی که فکر کردن قراره از تلوزیون پخش بشه اشتباه میکنین قراره 3 تومن هفته ای پیاده بشیم و یه فیلم بیخودی نگاه کنیم همینطور که گفتمتا اینجاشو که تقلید کردید دیگه باقیشم میتونستید از کشورای دیگه تقلید کنیدو از تلوزیون پخش کنید...فهمیدید که چقدر قهوه ی تلخ پول جیب زده شما هم دلتون خواست؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:56 - 1390/05/24
salam kheili zeshte adam az baghie taghlid kone.shom akhodetun nemitoonid ye kare jadid dashte bashid??????????????????/vaghean motasefam
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:27 - 1390/05/30
ببخشیدا مگه فقط بازیگرا آدمن چرا از بقیه مردم استفاده نمیکنید. واقعا که، من نمیخرم
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
تو قسمتای بعدی خبر میدن که چجوری میتونید شرکت کنید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:24 - 1390/05/31
اصلا نخرید اگر هم میخرید کپیش رو بخرید وقعا مزخرفه
پاسخ ها
بدون نام
CANADA
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
hata arzeshe copy kardan ham nadare
بدون نام
UNITED STATES
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۸
واقعا که تو که از همه تقلید کار تر و خاین تری
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۹
من با نظر ناشناس موافقم واقعا ارزش نداره چه ربطی به خاین داره؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۹
rast mige lotfan ba adab bashid
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:18 - 1390/06/02
جالب نیست . کی حاضره پول بده هر هفته واسه یه برنامه ای که بدرد سرگرمی تلویزیونی می خوره نه پخش خانگی. کلا جاش روی آنتن تلویزیونه نه پخش خانگی
پاسخ ها
hamid
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
همون بهتر که از تلوزیون پخش نشد وگرنه تلوزیون از اینیکه هست بی مزه ترو اشغال تر میشد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:33 - 1390/06/13
توتخصص عوامل تولیداین برنامه هیچ شکی نیست همشون به گردنمون خیلی حق دارن من میخواستم به کسی که این ایده اولین باربه ذهنش رسید کمک کنم که توکارای بعدیش اگه خواست خلاقیت به خرج بده نگه حالا چون همه جا تقلیدمیکنن خب ماهم مثل همه.
تلویزیون طفلکی که خیلی وقته مخاطباش دارن روبروز کمترمیشن سینما هم که قربانی دی وی دیهای کپی غیرمجازشده اینترنت هم که سرعت نداره شبکه های ماهواره ای هم که همش دارن میگن لاغرشین فقط میمونه شبکه خانگی حالا فکرشوبکنین واسه مامخاطبای پرتوقع چقدربرنامه ساختن سخت میشه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:51 - 1390/06/14
واقعا ارزش پولدادنو داره!؟!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۹
naaaaaaaaaaa
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:59 - 1390/06/15
من نمیدونم چی میشه اگه تو تلویزیون پخش بشه خیالتون راحت کنم هیچ کس نمیاد بفرمایید شام مفتی ول کنه بیاد بفرمایید شام شما بخره من خودم دوست دارم ببینم ولی پول به این جور سی دی ها نمیدم
پاسخ ها
ساینا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۸
بهار منم باهات موافقم بخصوص که هر یک سی دی مهمونیه یک نفر رو نشون میده به نظرم اصلا نمی ارزه نخریدم تا حالا ولی فکر کنم حدود 10تومن 3 4 تا سی دی اش میشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:05 - 1390/06/16
لطفا این جور برنامه ها رو که ایرانی ها خیلی دوست دارند از تلویزیون پخش کنین.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:56 - 1390/06/16
برنامه زیادجالبی نبود حالم بهم خورد اخه اینم شدبرنامه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!هنوزم کمه!باید درشبکه های جهانی هم پخش بشه یعنی ما ادم نیستیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما بگین دیگه
SWITZERLAND
20:25 - 1390/06/18
با دنیا موافقم اما میدونم نمی شه .
موفق باشید.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:50 - 1390/06/20
به نظر من خیلی کار مسخره و بچه بازی در اوردین که ادای دیگران رو در بیارین اگه خارجی ها بد هستن و شیطان عالمیان هستن پس کاراشون هم بد است پس تقیلد مسخر شما هم بد است و این کارتون کاملا همه چی رو زیر سوال می بره. اگه ماهواره ممنوعه لابد شما که از اونجا ندیدن فکرش از آسمون افتاده تو کلتون!!!! خیلی بچه بازیه فکر نکنم کسی واسه این مسخره بازی ها 1قرونم پول بده.
FRANCE
13:03 - 1390/06/21
اگه تقلید نیست چطور بعد این همه سال یادتون اومد بسازین؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:49 - 1390/06/22
بنظرتون فروش میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدا عالمه اما من که بعید میدونم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:08 - 1390/06/23
سلام.تقلیدتون جالبه امااگر
ازتلوزیون پخش بشه خیلی بهتر استش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:36 - 1390/06/24
kheyli ham jalebe.age taghlide,taghlide mofido khubie.ama khobtar ine ke az tv pakhsh beshe.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:54 - 1390/06/24
سلام.خيلي هم عاليه وبسياربسيارجالبه.فقط اي كاش ازتلوزيون بخش ميكردين.
پاسخ ها
باران
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۰
بافرین من هم با شما موافقم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:36 - 1390/06/26
سلام ميخواستم بپرسم اين برنامه از كي وارد بازار ميشه؟؟؟ ما كه بيصبرانه منتظريم و بگم كه تقليد هست ولي دمتون گرم كه يه جذابيت براي خود ايران درست مي كنيد!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:24 - 1390/06/27
خيلي خوبه كه صدا وسيما هم به فكرساختن اين برنامه شده اينطوري جذب تلوزيون خودمون ميشيم تا شبكه maoto فقط كاشكي تمام برنامه هاي تلوزيون اين شكلي ميشد تا ديگه كسي سراغي از ماهواره نگيره!
پاسخ ها
بدون نام
CANADA
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
engar be zoor beget goftan beghin mano to nega kon
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۴
از تلویزیون که پخش نمیشه جذب چی بشیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:29 - 1390/06/28
ma ke bakhil nistim omidvarim movafagh shan vali age hagh copy rightesho nadan kheyli .....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:20 - 1390/06/28
اگه ایرانی ها زحمت میکشیدن ایده میدادن بهتر بودتا از اون ها تقلید کنن!آخه واقعا تقلید چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:37 - 1390/06/28
عالی
پاسخ ها
بدون نام
CANADA
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
مسخره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:22 - 1390/06/29
خیلی تقلید کار هستید خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:52 - 1390/06/29
وقتی باحال ترش توی من و تو می زاره چرا پول بدیم سی دی بخریم خوب که مهران مدیری یه کاری کرد که شما یاد بگیرین فکر کردین حالا که مردم قهوه تلخ خریدن اینو هم می خرن.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:59 - 1390/06/30
وقتی بلدنیستید چرا درستمیکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
UNITED KINGDOM
16:44 - 1390/07/02
خيلي بيخوده من و تو ابتكار به خرج داده ولي شما چي خيلي خيلي خيلييييييييييييييييييييي تقليد كار هستيد فكر ميكنيد پول ميديم ميريم آشغال ميخريم
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۸
عزیزم اطلاعاتت خیلی پایینه منو تو هم تقلید کرده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:25 - 1390/07/03
بابا ابتکارا! ما اگه شما ها رونداشتیم باید چی کار میکردیم!خدا میدونه!..........
پاسخ ها
افشین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۳
این ایده ی شبکه ی من وتو نست و انا هم از یک شبکه انگلیسی زبان تقلید کردند ما ایرانی ها کلا نو اوری برامون تعریف نشدست!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:43 - 1390/07/04
اخه من به شما چی بگم؟!!...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:49 - 1390/07/07
اخه كي گفته من وتوابتكاربه خرج داده اونم ازيه كشورديگه تقليدكرده.اصلامن خودم واسه اولين باراين برنامه روازتركيه ميديدم.به نظرمن كه عاليه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:49 - 1390/07/09
چقدر لوس چقدر لوس هیشکی نمیخره
پاسخ ها
ارشیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۳
فک میکنی خودت خیلی بامزه ای؟ بی ااااااااااادب
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۱
ارشیا خان کجا دوست عزیزمون بی ادبی کردن؟!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:06 - 1390/07/11
از نظر من تقليد بود -دوستاني كه ميگن تقليد نيست "اين برنامه تو اكثر كشورها ساخته شده و براي پخش برنامه امتياز اين برنامه رو خريدن من و تو هم از ITV خريده-آقاي بيرنگ بعد ديدن از من و تو 1 اين كارو كرده- اصلا فكر بدي نيست اين كار ولي گفتن ايراني به اين و خارجي به اون بفرماييد شام كار خوبي نيست چون ايني كه ايراني نام گرفته خيلي بد درست شده"آنونس" مردم هم ثبت نام نكرده رد صلاحيت شدن و بازيگراني انتخاب شدن كه دارن فيلم بازي ميكنن و خود واقعيشون نيستن- با اين كارا چيزي درست نميشه با 2 دسته كردن آدما نميشه كار پيش برد قطعا اونايي كه ماهواره دارن بفرماييد شام نگاه ميكنن اونم از نوع واقعي -
به اميد آينده اي بهتر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:07 - 1390/07/12
اولین بار این ایده رو ترکیه ای ها اوردن از اون به بعد همه تقلید کردن
پاسخ ها
نسرين
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۷
بنظر من تقليد در برنامه هاي قشنك و زيبا هيج اشكالي نداره قبلا كشورهاي ديكه هم اينكارو كردن, جالب و سركرم كننده است.
اما بهتر بود از تلويزيون بخش ميشدتا همه ببينند مشكلي هم كه نداشت بازيكرهاهم حجاب داشتند.
باميد برنامه ها و ايده هاي نو
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:19 - 1390/07/12
اتفاقا خيلي ايده جالبيه ، از آقاي بيرنگ ممنونم چون اين برنامه هم ميتونه سرگرم كننده باشه و هم جنبه اموزشي داشته باشه مطمئنم طرفداراي زيادي پيدا ميكنه و برنامه موفقي خواهد بود
دوستان لطفا از الان تضعيف روحيه نكنيد برنامه رو نگاه كنيد بعدا نظر بدين چرا برخي از دوستان اينقدر عجول و ناعادلانه قضاوت ميكنن اگه اين طور برنامه هارو تشويق كنيد تلويزيون ايران بيشتر از ماهواره مخاطب پيدا ميكنه مطمئنا با حمايت از اين افراد يعني افرادي مثل آقاي بيرنگ و همكارانشون در عرصه تلويزيون موفق تر خواهيم بود به اميد نظرات عادلانه و مثبت همه دوستان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:46 - 1390/07/12
خیلی مسخرست
پاسخ ها
سارا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۰
تو خوبی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:40 - 1390/07/13
خیلی بی مزست. ایده ی تکراری........
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:46 - 1390/07/19
واقعا کار جالبی کردید.هر چی باشه از بفرمایید شام من و تو که بهتره.اگه سریال سه در چهارو ببینید متوجه میشید که طغرل کاملا از تکیه کلامهای علی صادقی تقلید میکنه(مثل : داستان شده،تریپ و ...) در ضمن مگه ما ایرانی نیستیم.چرا انقدر طغرل ایرانی هارو مسخره میکنه؟مگه برای خندوندن مردم باید از دیگرون مایه گذاشت؟وقتی یکی یه حرف خنده دار میزنه کلی طرفو ضایع میکنه.مثل اون میکاییل بود که خیلی بامزه بود. قبلا طغرل بامزه بود ولی الان فقط هموطنامونو دست میندازه.
پاسخ ها
zahra
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۳
کاملا موافقم.........بهتره همیشه منطقی باشیم....
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۲
توکه میگی بده نگاه نکن برای چی نگاه میکنی منم میشینم من وتورو نگاه میکنم بهتره
ملیسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۹
خیلی ببخشید ولی الان هر برنامه ایرانی رو که ببینی مثل آشپزی آخر همش میگن تا درودی دیگر بدرود!!!!!!!!
اینم مال من و تو هست!!!!!
ملیسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۱
همین امروز 21 اسفند این قسمت نقطه سر خط هم کیوان به معمار گفت که تا درودی بعدی بدرود!!!!!!!!!اینم تقلید!!!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۹
ba savad ta doroodi bad bedrood yek esteahe ke hame estefade mikonan mikhayn kam nayarin be hame chi gir midin
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:01 - 1390/07/19
واقعا متاسفم تا کی تقلید اگر اونوریا بد هستند چرا تقلید میکنید خجالت داره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:10 - 1390/07/19
تقلید که اسونه خودتون چی دارید هر کی بخره به خودش ظلم کرده من وتوداره مجانی پخش میکنه اونم باحال چرا سانسور سانسوری ببینیم
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۸
تو نخر لازم نکرده شعار بدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:24 - 1390/07/24
.تقلید خوبه ولی چرا فقط تو این چیزای کوچیک.چرا چیزای خوب وبزرگتری رو نباید از کشور های دیگه تقلید کنیم؟؟؟؟!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:06 - 1390/07/28
آقاي كارگردان منظورشون از نقشه اي كه برامون كشيدن چيه؟فكر كنم همون مبلغيه كه براي هر مجموعه از اين برنامه در نظر گرفتن باشه......
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۸
آخه اون انقدر بیکاره واسه تو نقشه بکشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:08 - 1390/08/03
براتون آرزوی موفقیت میکنم

1. اینجا ایرانه اگه شرکت کننده هاتون آشنا باشن یا تبانی میکنن یا بین شون اختلاف میافته
2. اینجا ایرانه مهمان نوازی مال ماست شرکت کنندهای غریبه به غیراز خاطره خوب دوست هاشون زیاد میشه
3.خیلی باحاله اطرفیانم میگن شرکت کن. خوبه جالبه هیچکس نمیگه شرکت کنی برنده میشی
4. کارخوب و قشنگ تقلیدش از خودش قشنگ تره
5. خوش خوراک باشید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:48 - 1390/08/06
كار قشنگيه ولي خيلي3 از روي منو تو تقليد كردن ايده هاي جديد ته كشيده.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:00 - 1390/08/29
اینا که بد بختا محجبن چرا از تلوزیون بخش نمیشه حالا اگه گریه زاری بود بخش میشد...؟همینه که مردم میرن سراغ خارجیش...
پاسخ ها
الناز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۲
بی مزه
ملیسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۹
تازه کیفیت خارجیش هم بهتره!!!!!!!!کاملا حرف درستی است
maryam Ronaldo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۱
bat movafeghaaaaaaaaaaaaaaaam Eli jan...+++++++++++++++++++++++++
........
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۷
movafegham
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:57 - 1390/09/18
به نظر من صدا و سیما قافیه رو به هاتبرد باخته و حالا هم داره تلاش بیخود میکنه موسی به دین خود عیسی به کیش خود من که ماهواره رو کلا ترجیح میدم
پاسخ ها
زهره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۶
ba hamed movafegham...seda sima age vaghean be fekre sargarm kardane mardome iran bood tartibi midad ke az TV pakhsh she na inke be fekre daramade khodeshoon bashan... vaghean ke !
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۹
vaghean movafegham
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:40 - 1390/09/23
با نظرات بچه ها موافقم اما بهتر نیس انقد توهین نکنین بالاخره چه تقلید باشه یا نباشه زحمت کشیدن. فک کنم بدجور تو ذوقشون خورد بیچاره هاااااااا !
ولی خوب اینکه از تی وی ÷خش نمیشه خداییش معلومع هدف چیه !!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:49 - 1390/09/23
بچه ها منم با نظراتتون موافقم اما بهتر نیس بجای اینکه خودمونو کوچیک کنیم یه خسته نباشید بهشون بگیم؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:51 - 1390/09/28
چرا تقلید کاری انجام می دهید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:47 - 1390/10/08
بله درست میگن
اصل برنامه comedinewithme هست
که منو تو هم از روی اون ساخته این یه ایدست که به روش های مختلف پخش شده
پس تقلید نیست
ممنون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:24 - 1390/10/09
man kamelan ba nazare hameye bacheha movafegham rast migan chera hameye karaye ma bayad taghlid bashe,akhe ta key bayad montazer bemonim bebinim digaran che ideyi daran va ma ham az ona taghlid konim
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:48 - 1390/10/13
اگه فکر می کنید تقلید نیست چرا قبل از شبکه ی من و تو این برنامه رو پخش نکردید
جوابی داری؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۸
برای این که بین ایرانی ها گل نکرده بود اینم جواب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:10 - 1390/10/21
بازم تقلید........حتی اسمشم عوض نکردین اخه دیگه چی بگم......اگه راست میگین تو شبکه ها بخش کنید.......یعنی.......
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:14 - 1390/10/25
میتونه خوب باشه،میتونه خسته کننده هم باشه به نظرم از تلوزیون پخش بشه هم میتونه تبلیغ باشه هم سرکرمی برای مردم - با این برنامه های مسخره تلوزیون- بابا جون مام کم کشوری نیستیم میتونیم خودمون ابتکار داشته باشیم تا کی تقلید! تازگیا کاسبی از این طریق هم که رایج شده! دیگه دارین شورشو درمیارین انقدر خودخواهین که برای لذت بردن هم از ما پول میگیرین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:44 - 1390/11/07
خوبه اما اینکه تو تلویزیون پخش نمی شه مسخرست واقعا که
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:32 - 1390/11/08
بفرمایید شام یا (Come Dine with Me) برنامه تلوزیونیه که از سال 2005 از شبکه "Channel 4" انگلستان در حال پخشه.

تا الان در بیش از 30 تا کشور مختلف از طریق شبکه های تلوزیونی در حال پخش شدنه.
(منبع: http://en.wikipedia.org/wiki/Come_Dine_with_Me)

ولی گذشته از مبحث کپی رایت (که خیلی مطلب مهمیه)؛
تا الان بفرمایید شام از طریق شبکه های تلوزیونی غیر پولی در سراسر جهان پخش شده. بیننده هزینه اضافی پرداخت نمی کنه برای تماشای این مجموعه.
حالا باید دید توی این شرایط اقتصادی فعلی، چند درصد مردم این توانایی رو دارن که هفته ای چند هزارتومان بپردازن برای خریدن مجموعه «شام ایرانی».
پاسخ ها
بامداد
GERMANY
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۱
حرفتون صحیحه اما تو آلمان که تو شبکه‌ی پولی پخش می‌شه برنامه‌اش. و تو ایران هم حتما اجازه پخش نگرفته وگرنه پخش کردن از طریق سینمای خانگی خودش یه ریسک بزرگه. اون هم توی ایران که همه‌ دانلود می‌کنن و کپی. نظرات رو که می‌خوندم دیدم چقدر بی‌انصافی می‌کنن که فکر می‌کنن آقای بیرنگ تصمیم داره پولی به جیب بزنه. اگه تو تلویزیون پخش می‌شد خیلی بی‌دردسرتر بود براشون.
من فقط یه سوالی برام پیش اومده، وقتی مردم روزی بالای دو هزار تومن پول تاکسی می‌دن و خانوم‌ها اینهمه پول اضافی خرج (نا)زیبا کردن خودشون می‌کنن، ۳هزار تومن در هفته واقعا پول زیادیه؟؟! منظورم قشر کارگر نیست، قشر عادی و کارمند و به بالا منظورمه.
در ضمن من قسمت اول (آقایون) رو دیدم و خیلی خوب و خنده‌دار بود! مخصوصا قسمت دوم و چهارمش عالی بود.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:02 - 1390/11/13
همچين بد نيست ولى خوب چون يك كار تقليديه زياد به دل ادم نميشينه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:42 - 1390/11/13
من نميدونم چرا اين قدر بقيه حساسيت نشون ميدن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
به نظر من خيلييييييييييى هم جالبه،درسته كه كار تقليديه ولى به نظر من ايده هاى جالبى توى اين برنامه هست كه تو بفرماييد شام من و تو نيست!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:27 - 1390/11/15
خیلی هم کار قشنگیه .مرسی اقای بیرنگ.
فقط ترووووووووخدا یکی به من بگه شب دومش. (رامبد جوان) چند شنبه می یاد بیرون لظفا جواب بدیییید تروووووووووووووووخدا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:54 - 1390/11/15
ای بابا بی خیال بذارید اینا از این کارا یاد بگیرن انجام بدن اصلا تفلید کنن بازم خوبه....
دید خوب داشته باشید....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:17 - 1390/11/16
اولا تقلیده دوما بازیگرا خود واقعیشون نیستن سوما یا همه باید زن باشن یامرد همدیگرم از قبل میشناسن پس جذابیتی نداره
پاسخ ها
ملیسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۹
ما هم حرفمون همینه ولی هی میان رای منفی میدن!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:19 - 1390/11/17
چرا وقتي اين مسابقه كه همه ي كشورا دارن بايد از رسانه هاشون پخش بشه ولي توي ايران به صورت DVD اونم هر 15 روز فقط يه شب مسايقه به فروش برسه چرا نبايد از تلويزيون پخش بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
CANADA
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
chon mardom poole ziadi daran
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:27 - 1390/11/19
ایول من که حال کردم،درسته سناریوش تکراریه ولی بازیگرای سینما خیلی حرفه ای اجراش کردند امیدوارم پر توان ادامه بدین موفق باشین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:16 - 1390/11/21
خـــــــــــــــــــــــیلی عالیه
از خنده منفجر شدم
حتما بخرید واز دیدنش لـــــــــــــــذت ببرید
پاسخ ها
ملیسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۹
وقتی من و تو داره مجانی میده؟؟؟؟؟
اصلا چرا شبکه های خودمون پخش نمیکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:42 - 1390/11/23
با این تقلید کردنتون
یه ذره حلاقیت
حححححححححححححححاک
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:15 - 1390/11/23
فکر نمی کنم چیز جالبی از آب در بیاد.
لطفا خواهش می کنم از برنامه های ملت تقلید نکنید خودتون یه کم مختون رو به کار بندازید و نو آوری کنید چون هرچیزی اصلیش خوبه و با این کار فقط مضحکه این و اون می شید.
لطفا این کارو نکنید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:26 - 1390/11/27
واقعا خلاقیت خدوتون کجا رفته.
پاسخ ها
بدون نام
CANADA
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
aslan vogood nadashte ke jaee bere
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:55 - 1390/11/27
هر هفته داریم 4 نفر تقلید کننده
سر جایزه این تقلید کنندگی بگیر و ببنده
یکی کنار میاد یکی دیگه مشکل پسنده
یکی ترش می کنه از تقلید و یکی میخنده
چلو قفغاضی و اش رشته و کباب دنده
از این 4 تقلید کننده کدومشون میشن برنده؟
چهره جذاب داره و تقلید کننده هفته
حالا طغرل بی مزه هم هست که گیر بده شرمنده
بیننده نداره میلیونی این بفرمایید شام
ایولا داره کارت درسته تقلید کننده
پشت صحنه نشستی و میگی جلو نمیام
کلی هم خاطر خواه نداری از مشهد تا ایلام
پاسخ ها
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
با این طبع شعرت خیلی مذخرف بود
محمود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۱
عالی بود عالی و واقعیت رو گفتی
ملیسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۱
خواهش میکنم محمود جان
رضا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۴
جالبه
mahsa
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۷
aliiiiiiiiiiiii
maryam Ronaldo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۷
bi mazzzzzzze...az asre yakh omadi??
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
good
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:07 - 1390/11/28
سلام.به نظر من توی برنامه بفرمایید شام من و تو شرکت کننده ها فقط برای هم کلاس میذارن و اصلا با هم رفیق نیستن این خیلی خوبه که آقای بیرنگ چند تا رفیق و همکار توی یک مسابقه کنار هم قرار میدن ودر ضمن توی من وتو مردم عادی شرکت میکنن اما شام ایرانی کسانی هستن که ما آنها را میشناسیم و این اصلا تقلید نیست بلکه یک ایده جدید هسته
پاسخ ها
ملیسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۹
اصلش اینه که هم دیگرو نشناسن عزیزم
کیف برنامه به همینه
یلدا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۷
خوب اون یه جورشه اینم یه جورش کار گردان دوست داشته اینجور باشه.
تازه اگه نا شناس بودن که بیشتر میگفتین تقلیده.!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:31 - 1390/11/28
khili khob bod age az tv pakhsh mishod . bekhoda delemon geref. az in hame gham va ghose
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:48 - 1390/11/29
من قسمت آقایان را دیدم و لذت بردم اون هایی هم که می گویند چقدر تقلید...ما به خاطر خودخواهی هامونه که الآن جز جهان سومی ها هستیم.یکم بیایید حقیقت را ببینیم الآن چند کشور دیگه هم این برنامه را دارند پس باید بگوییم که آن ها هم تقلید می کنند؟بیایید از این سی دی حمایت کنیم تا زندگی واقعی ایرانی را ببینیم.
پاسخ ها
یلدا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۷
آفرین منم می خواستم بگم به خاطر غرور و خود خواهیه که یه عده مخالفن.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:08 - 1390/12/01
خیلی هم جالب ایده بسیار زیبا و سرگرم کننده است خواهشمندم زودتر پخشش کنید بی صبرانه منتظرم

با سپاس فراوان
پاسخ ها
مینا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۳۱
خیلی خوبه لطفا برنامه ها را به صورت آنلاین قرار دهید
با تشکر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:12 - 1390/12/01
خیلی با مزه است با این که کاره موازی هست اما خیلی بهتر از اونوریها هست خسته نباشید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:05 - 1390/12/04
واقعا چرا این قدر منفی نگاه میکنین؟بده تو این همه بدبختب و گرفتاری 1 ساعت دور هم بشینین و بخندین و یه غذایی همیاد بگیرین؟
نگین که برای شماها جذابیت نداره بدونین هنرپیشه ها کجا زندگی میکنن؟و چی کار میکنن و خونشون چه شکلیه؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:22 - 1390/12/04
دوستان سلام
چرا شما ها اینقدر کوته فکرید بخشید ها معذرت می خوام ولی سواد سیاسیتون کجا رفته
ساخت و فروش این گونه برنامه ها به این دلیل هست که داره خصوصی سازی در کشور اجرا می شه یواش یواش برنامه ها باید خودکفا بشن باید بتونند هزینه های خودشون رو خودشون تامین کنند بزودی قراره همه چی خصوصی بشه در انیده ای نزدیک با اجرای فاز دوم هدف مندی یارانه ها تماشای برنامه های تلویزیون هم پولی می شه مثل دوبی و .... خوب این هم یک روشش هست چرا قهوه تلخ یا قلب یخی امد به بازار به خاطر همین سیاست ها بود شام ایرانی و ..... هم بعدش هستند حالا بحث تقلید رو قبول ندارم به هر حال توی دنیا همه چیز تقلیدی هست زن ها از روی لباس های هم دیگه خرید می کنند و مد این طوری درست می شه مدل لباس ماشین خونه روسری وهمه چیز تقلید از همه حالا این بنده خدا هم خواسته یک کاری کنه شما بهش خرده نگیرین
ای لاو یو ایرانی
پاسخ ها
مینا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
سیمین جان اگه اینجوری که شما می گه همه چی قراره خصوصی بشه ما ورشکست می شیم اگه قرار باشه هر هفته واسه یه برنامه اینقدر پول بدیم که نمی شه اون از سی دی قهوه تلخ که 90 قسمته تا آخرش فکر کنم باید 200-300 هزارتومنی بدیم اگه اینجوریه چرا پول مالیات می دیم تلویزیون اینجا چیکاره است اگه شما وضعت خوبه هیچی اما یه خورده هم به فکر ماها باشید که نمی تونیم هفته 5 هزار تومن بدیم واسه یه برنامه یا سریال
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:33 - 1390/12/06
خیلی برنامه خنده داری هست
پاسخ ها
ملیسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۱
به قول طغرل هه هه هه هه هه هه اووووووووووسک!!!! کجاش خنده داره؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:19 - 1390/12/10
قبل از اینکه برنامه رو ببینم گفتم با این برنامه فقط خودشونو سبک می کنند... ولی وقتی قسمت شب مردا رو دیدم خیلی حال کردم. مخصوصا" شب خونه ی رامبد جوان. اصلا فکرشو نمی کردم که سروش صحت انقد آدم خفن و باحالی باشه :)
خلاصه کاره خیلی قشنگیه. انقد ایراد نگیرین...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:00 - 1390/12/10
همش تقلید
واقعا که
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:04 - 1390/12/11
با سلام
برنامش عالیه خدا وکیلی
بی ریا و سرشار از ذوق شرکت کننده ها
مگه برنامه ماهواره ای چیزی بجز غیبت.تمسخر و چاپلوسی رو برای مردم به نمایش میذاره؟؟!
پیشنهاد میکنم همه یه بار نگاه کنن(سری مردا) بعد خواهید دید که برنامه منو تو چه مزخرفاتی رو به خوردمون میداد...
"محمد 21 ساله"
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:37 - 1390/12/11
واقعا برنامه جنجالی و شادیه.مخصوصا شب دومش که رامبد جوان میزبانه.ضمنا اون افرادی که میگن این برنامه یک برنامه تقلیدیه بدونن که خود بفرمایید شام من و تو هم از روی یک برنامه آلمانی تقلید شده. پس الکی حرف نزنن.
پاسخ ها
ملیسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۹
خیلی ببخشید من و تو که خودش از این جور برنامه ها ایراد نمیگیره و نمیگه که مردم نگاه نکنیین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:23 - 1390/12/11
به نظرم برنامه ی جالبی است .فقط کاش هر چهار شب در یک سی دی بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:41 - 1390/12/12
خیلی قشنگه !!!!!! به نظرم از مال منوتو که خیلی بهتره !!!!!!!
فقط اینکه من مال آقایونشو دیدم مال خانوماش کی اومده؟؟؟؟
ممنون میشم اگه جوابمو بدین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:59 - 1390/12/12
خیلی زیبا است اگه این رو نگاه کنی از مال منو تو متنفر می شوی !!!
پاسخ ها
بدون نام
AUSTRALIA
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۹
من فکر میکتم مقایسه نکنیم . دو نگرش از دو زاویه ، هدف و جنس مختلفه . درسته که از یک محمل استفاده میکنن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:28 - 1390/12/12
اونایی که میگید تقلید نیست مگه آقای بیرنگ بابت حق ساخت همچین مجموعه ای به شرکت انحصاریه برنامه که میتونه شکایت کنه پول داده یا حق پخششو خریده به نظرم که نه . اما تا کی میخوایید زرنگ باشید .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:26 - 1390/12/15
تقلید هست یا نه مهم نیست برنامه قشنگیه ولی نکته تاسف برانگیز اینه که صدا و سیما از این جور برنامه ها حمایت نمیکنه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:43 - 1390/12/22
بیکارینا. برسین به زندگیتون. حالا یا تقلیده یا نیست. سرخوشینا:-D
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:28 - 1390/12/23
aallee bod khayli man va khanevadeham ro khandond,saee konid ali sadeghi ro ham daavat konid.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:16 - 1390/12/23
چراتقلیدبازی می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:56 - 1390/12/24
har che bashe behtar az mal manoto ast. oona toghroleshoon bahale ma bazigaramoon. vali jedan kheile geroone age az tv khodemoon pakhs mishod behtar bood. na?
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:18 - 1390/12/25
عالیه من که خیلی حال کردم از بفرمایین شام مسخره ی من و تو که بهتره حالا پولم بدی حداقل میدونی برنامه باحاله تازه تو تلویزیون که همش سانسور میشه اینطوری بهتره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:38 - 1390/12/25
به نظر من که خوبه تقلید هم باشه همهی دنیا از هم تقلید میکنن اما ای کاش زنونه مردونش نمیکردن
2تا خانم
2 تا آقا خیلی بهتر بود ......
UNITED STATES
18:32 - 1390/12/26
age sherkat konandeha az mardome adi bud kheili behtar bud inke ye seri bazigar ke herfashun ejra joloy durbine kheili lortfi nadare, aaz nazare man ,jaleb tar bud inke sherkat konandeha maardome adi bashan ba tafavotaye farhangi , seni ,hata tahsili ya shoghli ke tajrobeye joloye durbin budano nadashtan !!!!va inke yeki dge az elatay mahbub shodanesh beyne ye seri benazaram barmigarde be hamun khalezanak bazio fuzulie ma irania makhsusan age ye tasvire jadid az zendegio,mohite shakhsie yeseri adamai bashe ke haminjurisham saremun dard mikone vase shayeeha o harfo hadisay donyae karishun..........!!!
UNITED KINGDOM
23:04 - 1390/12/29
ما که پول نداریم CD بخریم چیکار کنیم؟ برنامه های تلویزیون هم یکی از یکی کسل کننده تر
UNITED STATES
01:35 - 1391/01/02
واقعا راهی نیست که مردم عادی هم شرکت کنن خیلی ها مثل من عاشق اشپزی هستند توروخدا اقای بیرنگ مارو ارزو بدل نگذارید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:56 - 1391/01/03
خییییییییییییلی کنجکاوم این بفرماییدشام ایرانی رونگاه کنم..مطمنن برنامه ی جالبیه..نمیشه تو سینما بخش کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جواب رو به ایمیلم بفرستید منتظرم.مرسی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:28 - 1391/01/04
واقعا عین خارج درست کردند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:59 - 1391/01/07
ایرانی بودن خودتونو اینجام نشون دادین۰۰۰ بسه دیگه۰۰ اوناییی که میگن تقلیده خب نخرن۰۰ من که میگم ادما باید به نظر همدیگه احترام بذارن۰۰۰:احترام 
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:29 - 1391/01/10
من كه نميخرم اگه كپيش را ببينم.من برا اين چيزا پول نميدم حداقل از تلويزيون پخش ميكرديد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:13 - 1391/01/13
این بفرمایید شام ایرانی بود یا بفرمایید شام،ایرانی واقعا که
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:49 - 1391/01/13
میشه این بفرماید شام رو از cdفروشی ها خرید؟؟
UNITED STATES
01:44 - 1391/01/14
من تازه دیدم به نظرم که خیلی جالب بود کی قسمت خانم ها در می آید؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:35 - 1391/01/15
جالب بود ولی نتونستم دانلود کنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:30 - 1391/01/16
با سلام کار خیلی خیلی جالب و قشنگی صورت گرفته اینکه ما با این کار بیشتر میتونیم با هنرمندان کشورمان اشنا بشیم با اخلاقیات سبک زندگی افکار و سلیقه هاشون اما ای کاش این برنامه تلویزیونی بود و هزینه ای نداشت برای دیدن.ممنونم از اقای بیرنگ و تمام پرسونل این برنامه.امیدوارم که توی این کار موفق بشن.
POLAND
19:40 - 1391/01/16
با سلام
من اولش كه درباره اين برنامه شنيدم اصلا نظر مثبتي راجع بهش نداشتم و فكر مي كردم تقليده هر چند از همون اولم ميدونستم كه بفرماييد شام من و تو هم تقليد از كانال vox آلمانه كه 100ها برابر قشنگتر از اين بفرماييد شام لوس و مسخره من و تو بود ولي بعد از ديدن بفرماييد شام ايراني واقعا لذت بردم و تازه فهميدم ايراني بودن يعني چي كه توي برنامه بفرماييد شام من و تو اصلا ايراني اي ديده نمي شد فقط يه مشت آدم غرب زده تازه به دوران رسيده بودند كه به هم 1 ميدادند تا برنده شن. واقعا دست اقاي بيرنگ درد نكنه .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:54 - 1391/01/17
سلام
کار جالبی بود.اتفاقا من با دوستام خیلی بحث چنین کاریو میکردیم.کارتون عالیه.تبریک به این سلیقه.امیدوارم همیشه موفق باشید.پرچم ایران بالا باشه همیشه.ایران دوست دارم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:25 - 1391/01/20
اصلا برنامه ی خوبی نیست مخصوصا اون رامبد جوان که شوخیهاش مسخره بود واقعا باید پولمونو هدر بدیم به خاطر این برنامه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:10 - 1391/01/21
سلام واقعا" دست آقای بیرنگ درد نكنه اگر تقلید باشه و هر چیز دیگه باز دلخوشی مردم به این برنامه هاست .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:09 - 1391/01/22
برنامش توپه !
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:29 - 1391/01/23
ايرانيها تنها چيزي كه ياد گرفتن تقليد
تقليد خيلي هم سازنده ست
اما مشكل اينه كه ايرانيها هيچ نوآوري ندارن فقط از ابتكار ديگران استفاده مي كنن، حالا با يه كم هم تغيير
SWEDEN
12:36 - 1391/01/26
من دوپرسش ازتهیه کنندگان این برنامه دارم وآن این است1- درست است این برنامه درخیلی ازکشورهای دنیا پخش می شود اما به زبان پارسی اولین با شبکه من وتو این کارراانجام داد ،آیاشمانمی توانستید زودتر اقدام به پخش این برنامه بکنید حتما باید اول یک نفر انجام دهد بعدشمابه فکربیفتید 2- تمام تلویزیونهای کشورهایی که این برنامه روپخش می کنند حق پخش آن راخریداری کرده اندیعنی پول به صاحب اثر داده اند وآن هم اجازه داده تااین برنامه برای آن تلویزیون خاص پخش شود،آیا شما، این حق راازصاحب اثر خریداری کرده اید یا نه اگر خریداری کرده اید ازنظرمن هیچ مشکلی ندارد وکار مفیدی انجام می دهید اما اگر دزدکی وبدون خریدن حق پخش این کارراکرده اید باید به شمابگویم این یک کپی برداری بیشرمانه ویک دزدی آشکار از یک اثر موفق خارجی است
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:00 - 1391/01/30
سلام. می خواستم بپرسم cd این مستندی که خانم های بازیگر باهم رقابت می کنن الآن اومده یا نه؟ جوابش رو به ایمیلم بفرستین.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:27 - 1391/01/31
انقدر صبر میکنیم تا این برنامه رایگان بیاد رو صفحه تلویزیون
مگه پولمون زیادی کرده؟
صداو سیما هم خسته نباشه به جای برنامه های قدیمی و نفتی و تکراری بره یکم از این برنامه ها بخره برامون پخش کنه
از فیلهای هندی و بلوک شرغی و سریالهای قدیمی ایرانی خسته شدیم
پاسخ ها
بدون نام
UNITED ARAB EMIRATES
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۱
بلوک شرقی نه بلوک شرغی
بیسواد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:27 - 1391/02/04
اگه از تلویزیون پخش شه من میبینم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:24 - 1391/02/05
اقا هررررکی ناراحته نخره مگه آقای بیرنگ اسلحه پشت سرتون گذاشته نگته کنید خیلیم جالب بود واقعا دستشون درد نکنه
به قول اسفندیار اونای که فتوای مفت میدن اون بفرمایید شام طغرل بد دهن به دردشون میخوره با اون زنای ووحشی با هم دعوا میکنن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:28 - 1391/02/06
واقعا اگه ميخواين مردم ماهواره نگاه نكنن توي تلويزيون پخش كنيد چرا مي فروشيدش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:04 - 1391/02/08
اصلا تقلید نیست.اصلا هم با بفرمایید شام های دیگر قابل مقایسه نیست.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:54 - 1391/02/08
من چهار قسمت شام ایرانی را دارم تازه بفرمایید شام ایرانی نه شام ایرانی ok bye
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:20 - 1391/02/11
این برنامه در کشورهای مختلف برگزار می شد اگر قرار به تقلید باشه من و تو هم تقلید کرده ولی به نظرم بعضی چیزها حتی تکرارشم جذابه انقدر بهانه گیر نباشید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:47 - 1391/02/15
سلام

دست اقای بیرنگ درد نکنه.واقعا خسته نباشن.
انصافا کار خوبی رو شروع کردن.ما تا به حال هر 4 تاشو تهیه کردیم و دیدیم...عالی بود.

ضمنا اون مزخرفی که شبکه مزخرف من و تو نشون میده شده یه جایی برای رقصیدن و مشروب خوردن و گوشت حروم خوردن...اسم خودشونم میذارن مسلمون !!

ادم پول بده برای تولید داخلی اما نره مزخرفات اونا رو ببینه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:15 - 1391/02/26
سلام. همیشه تقلید بد نیست. حداقل بفرمایید شام ایرانی رواج بی دینی و حرام خواری نمیکنه . کسانی که خودشون از فرهنگ و مدهای خارجی تقلید می کنن لطفا از تقلید و بد بودن اون صحبت نکنن....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:25 - 1391/02/30
سلام من که خریدم و راضیم از اینکه دی وی دی شده و به صورت پخش از تلوزیون نیست چون من فرصت دیدن تلوزیون رو ندارم و این کارشون باعث شده هر کسی در هر شرایطی و هر زمانی از روز بشینه و ببینه تازه به نظرم از قهوه تلخ هم جذاب تره چون یک سناریوی از پیش تعیین شده نیست و درضمن خود من ترجیح میدم که مسابقه آدمهایی رو که کمی میشناسم ببینم تا کسایی که نمیدونم که چه شغلی دارندو چقدر فرصت آموزش و تمرین رو دارند برای من که جذابه هر کی بدش میاد نخره زور که نیست یکی رو میکوبونید البته قیمت دی وی دی هاش مناسب نیست با توجه به اینکه مثل یک کار سینمایی براش خرج که نمیکنید هزینه لوکیشن و بازیگرو تدارکات و هزار چیز دیگر رو نمیدید جایزتون هم که خیلی زیاد نیست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:56 - 1391/03/03
سلام ...گروه مردها که خیلی خلی باحال بودن کلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی کیف کردیم ...... به شدت منتظر هنر نمایی گروه خانم ها هستم.....درسته این برنامه یه حالت کپی داره امااااااااااا بی نهایت بار جذاب تر و دوست داشتنی تر از بفرمائید شام ماهواره است!اینو کسی میگه که تمام بفرمائید شامای ماهواره رو دیده!...موفق باشید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:09 - 1391/03/07
من واقعامتاسفم که اینگونه به ضررخودتان کارمیکنید.شما میگید تقلیده اگه تقلیدبود پسبفرماید شام من وتو هم تقلیده ویا همه کشورها تقلید مکنندچون اکثرااین برنامه را اجرا می کنند شما ببینید از نظرهایی که ازخارج از کشور دادن از این برنامه خوششان آمده یا اینکه اون برای اینکه بخوان 2ساعت برنامه ازخودتلویزیون ببینند بادپول بدن (ازتلویزیون)بعد شما میگید اونابهتره .متاسفم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:11 - 1391/03/08
man migam taghlide.har kasi ham ke bege taghlid nist dare khodesho gool mizane
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:38 - 1391/04/01
تقلید نمیشه گیفت چون همه جای دنیا هست اتفاقا توش خلاقیتم داره ولی خوب حق پخشش رو نخریدن که بدههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:20 - 1391/04/04
یکی از جذابیت های این برنامه در این است که افراد شرکت کننده آشنایی از هم نداشته باشند. بطور مثال ترکیب یک ورزشکار ، هنرپیشه ، مجری تلویزیون ، یک نویسنده کیفیت کار را بالا می برد . در قسمت هابفرمایید شام اقایان غیر از قسمت مربوط به رامبد جوان بقیه قسمتها واقعا کسل کننده بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:33 - 1391/04/05
کسایی که میگن تقلید نیس....
ببخشیدا اگه تقلید نیس پس چیه دقیقا بعد از معروف شدن بفرمایید شام اینا دست جنبوندن؟
بعدشم از همه مهمتر اگه تقلید نیس اون قاشق چنگال و گرافیک اولش که عینا مثه من و تو بود؟

آخه یه ذره به کشمش تو مغزش آدم فشار بیاره بد نیس به خدا.
یارو دیده این برنامه گرفته گفته به به بزار ما هم باهاش کاسبی کنیم که مطمئنم هیچ احد و ناسی حاظر نیس بره هفته ای پول بده واسه این چون داریم مجانی میبینیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:11 - 1391/04/09
درسته تقلیده ولی خیلی خنده داره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:46 - 1391/04/09
اصلا هم خنده دار نیس خیلیم لوس و بی مزس من اون قسمت که رامبد جوان و سروش صحت توش بود دیدم اولا همه با هم حرف میزدن همهمه میشد معلوم نمیشد کی به کیه بعدم خنده های بی خودو بی جهت الکی شلوغ میکردن

اون فسمت که مثلا میخواسن ابتکار به خرج بدن وسطش یه مشت دکلمه احساسی بود که واقعا یه فاجعه بود
پاسخ ها
بهار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
ببخشیدا واقعا معذرت میخواهم ولی شما حتما به یک دکتر اعصاب و روان مراجعه کنید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:31 - 1391/04/23
باز به قسمت آقایونش.قسمت بهاره رهنما وقتی یه سری حرفای درگوشی و نصفه و نیمه می زنن ئاقعا هدفشون چیه؟یا وقتی می خواد با لپ تاپش پز بده؟واقن که ندید بدیدن.حتما باید آیپد و لپ تاپش همزمان کنارش باشه؟؟؟یا از تعدد انگشتر هاش نتونه دستشو ببنده؟؟؟هدف چیه آخه؟؟پند های اخلاقی آقای بیرنگ اصن جالب نیس.شاید برای بچه ها!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:57 - 1391/04/27
به نظر من هیچ کسی اینا رو نمی خره. آخه تقلید تا کی؟؟ خب یه طرحی از خودتون بدین. آخه این چه وضعیهههه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:40 - 1391/04/27
من که اصلاً خوشم نیومد خیلی بی مزه بود انگار زور الکی می زنن تا مخاطب جذب کنن آخه یکی نیست بگه مگه مجبورید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:50 - 1391/04/27
برنامه متنوع تر نتونستند درست کنن چرا پول بدیم از شبکه هاي ديگه نگاه میکنیم تازه شرکت کننده ها ایرانی اند از شهرای مختلف خودش هم مردمیه نه برا یه سری بازیگر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:57 - 1391/04/28
اگه از تلویزیون پخش بشه میشه دید-وگرنه کار تکراری ارزش پول خرج کردن نداره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:12 - 1391/04/28
اگه آدم چيزى إز كسى يا جابي ياد بگيره كه اسمش تقليد نيست بعضى وقتها علمه ، اگه شما سلام ميكنيد اسمش تقليده -درسته كه أدبه ولى ياد گرفتين و بهتره كه موقعه نظر دادن رعاىت أدب واحترام را هم بكنيم. هر كى دوست داشت ببينه هركى هم دوست نداشت بي احترامي نكنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:46 - 1391/04/28
اینا که تقلید کردنو خوب بلدن حداقل پخش از تلویزیونم ازشون تقلید میکردن نه اینکه سی دی شو بفروشن
UNITED STATES
15:39 - 1391/04/28
سلام اولا من هم اول فکر کردم تقلید اما بعد که دیدم خیلی قشنگتر از من و تو که یه مشت آدم پول پرست به هر دری میزنن واسه 1000 پوند طغرل هم مسخرشون میکنه در ضمن مجبورتون نکردن که بخرین خب نخرین تو رو خدا انقدر منفی نباشید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:59 - 1391/04/28
بابا چی می شه این برنامه رو از تلویزیون پخش کنند اینجوری همه می تونن این برنامه رو ببینند تازه کلی هم طرفدار پیدا می کنه
پاسخ ها
Maryam Ronaldo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
جیبشون خالی میشه اونوقت
bita
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۷
maryam ronaldo joooooooooooooon++++++++++++
maryam ronaldo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۵
tnx Bita jan...vagheiat hast
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:29 - 1391/04/29
کاش یکم خلاق تر بودیم که همش تو کار تقلید از تقلید نبودیم من دیدم وافعا مسخره بود وپر عقده بازی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:13 - 1391/04/30
شما انقدر ساده هستین که فکر میکنین این برنامه از اختراعات شبکه من و تو هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه این تقلیده اونم تقلیده
بعدشم به جای این که بشینیم وقتمون رو بذاریم برا کسایی که رفتن خارج و اونجا دارن مثل بدبختا زندگی میکنن با اون خونه زندگی داغونشون
وقتمون رو صرف هنرمندای خودمون میکنیم.
کسی هم شما رو مجبور نکرده سی دی هاش رو بخرین اگه بودجه تون میرسه بخرین اگه نه هم که....
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۱
شما که مایه داری بخر اوناییکه رفتن راحت شدن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:08 - 1391/04/30
اصلا تقلیدتون قشنگ نبود .تازه فکر هم میکنید برنامتون قشنگه که این خنده دارترش میکنه و...........................
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:30 - 1391/04/31
خیلی خوب و حالبه خیلی بهتر از اون آدمای لوس و بی مزه و تازه به دوران رسیده برنامه کانال من وتو هستن.مرسی آقای کارگردان عزیز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:37 - 1391/04/31
كل برنامه هاي تلوزيوني ما همش تقليد چه برسه به بفرماييد شام ايراني تازه حالا كه دارن تقليد ميكنن بهتر بود رقابت تو مرد و زن بود نه 4 تا جنس مافق بايد جنس مخالفم توش بود.
پاسخ ها
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۴:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۵
من هم با نظر شما موافقم اصلا جذابیتی نداره وقتی که 4 تا مرد یا 4 تا زن باهم باشند تازه اونم هنرمندایی که وضعشونم مسلما خوبه . تعطیلش کنن بهتره مردم رو هم مسخره خودشون نکنن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:23 - 1391/05/01
از مجری بفرمایید شام من و تو بدم میااااااااااااد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:46 - 1391/05/01
حرف كشيش كاملا درسته،
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:20 - 1391/05/02
والا این خونه هایی که میگین عادی خیلی هم شیکه . زندگی اونها خیلی هم معمولی نیست . البته معمولی از دید هر قشری فرق داره . سوال مهم اینه که این آقای کارگردان که بفرمایید شام ایرانی درست میکنند چرا با کفش روی فرش هستند ؟ فرهنگ ایرانی چی میشه ؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:44 - 1391/05/03
من کل قهوه تلخ رو می خریدم و به همه هم توصیه می کردم که کپی نکنن و اورژینال بخرن که زحمات هنرمندان نادیده گرفته نشه ولی در نهایت با اون کاری که مدیری کرد و باسه خودش رفت عشق و حال و بی تفاوت یه مدت بیخیال شد و گفت گروه خسته ان . من بعد از اون مدتی که ساخت قهوه تلخ عقب افتا دیگه ادامشو نخریدم و نخواستم بدونم اخرشم چی میشه . متاسفم که من بیننده رو الاف خودشون کردن .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:50 - 1391/05/03
الانم دیگه هر فیلمی بیاد بیرون می رم کپیشو می خرم یا اصلا نمیخرم . برای اینکه چه فایده منه بیننده فرهنگ داشته باشم ولی به فرهنگم احترام نزارن ( امثال مدیری) . یا به عنوان مثال این همه مردم هزینه کردن قهوه تلخ اورژینال خریدن اونوقت سی دی پشت صحنشونو خیلی خوشگل فروختن . نکردن به پاس تشکر از خریداران سی دی هاشون و بیننده هاشون پشت صحنه رو همراه با سی دی بدن به مردم . حتی از اونم پول زدن به جیبشون . بابا بیخیال.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:59 - 1391/05/03
من دیگه هیچ وقت پولمو صرف سی دی های اصل هیج برنامه ای نمیکنم . برای اینکه وقتی من بیننده میرم همه سی دی ها رو با عشق می خرم و امثال مدیری از سی دی پشت صحنشونم نمیگذرن و اون هم بهمون فروختن. معلوم که ارزشی برای بینندشون قائل نیستن . و هر وقت جیبشون خالی می شد یه قسمت می دادن بیرون. مگه ما مسخرشونیم . عرضه ندارن برنامه نسازن.
پاسخ ها
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۲
ميخواستي نخري
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:58 - 1391/05/04
واقعا که من بفرمایید شم ایرانی خریدم ودیگه هم نمیخرم چون واقعا بی مزه بود

ساخت ایران رو هم نمیخرم حالا اگه کسی دیده منو راهنمایی کنه بگه چه جوریه من میرم از اول تا الانشو میخرم (اگه خوبه)

حالا قهوه تلخ یه چیزی تا این جاشو دیدیم بقیه اش رو هم میبینیم

تاالان سی دی هایی که
از این مدل ها بیرون آماده این هاست:قلب یخی -قهوه تلخ-ساخت ایران-شام ایرانی)که بیشترهم میشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:12 - 1391/05/04
آقای بیرنگ،شما چرا؟بعدازاون همه فیلم قشنگ دو تاتقلید با هم ازشمابعید بود.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:00 - 1391/05/04
man nmi2nam ina ba khodshon ch fekri kardan k hamchin taqlidi kardan .ykam zahmat fk kardano sakhtan barnam jadid nakardan vaqean maskha3 hata arzsh copy kardanam nadar
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:29 - 1391/05/06
manam ba mahsa movafegham.hamishe hamin boode hich khalaghiati nadaran,hamina baes mishe ta ye keshvare aghab oftade bashim
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:27 - 1391/05/06
IRAN TO TAGHLID KARDAN HARF AVALIZANE
پاسخ ها
Maryam Ronaldo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
اینم یه نوعشه دیگه!!!تقلیدم خودش هنر میخواد!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:34 - 1391/05/06
در کنسرت یکی از خوانده های ایران امد کار کتی پری انجام داد اول کسی فرستاد اهنگ بخوانه بعد از اون ور یه دفعی بیرون امد تو کنسرتش ای نشون میده چقد ما تقلید کار هستسم برین تو گوگل بزنی کنسرت کتی پری در گرمی 2012 تورو خدا سانسور نکنید بگذارین مطلب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:22 - 1391/05/07
مطمئنم از بفرمایید شامه منو تو ای ها خیلی جالب تر و جذابتر خواهد بود تقلید بودنش اصلا مهم نیست با کار عالیتون روی من و تو رو کم میکنید مرسی از همه خصوصا بیژن عزیز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:10 - 1391/05/08
بحث تقلب نیست چرا این برنامه ها در شبکه های تلویزیونی پخش نمی شه صدا سیما چی داره پخش میکنه ؟ چند درصد از درآمد خرید این سی دی ها رو صدا سیما میگیره در واقع بودجه ی صدا سیما رو هم مردم دارن تامین میکنن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:11 - 1391/05/09
ما سي دي هاي قبلي مربوط به آقايون را خريديم كلي خانواده اونارو ديدن
چندروز همه اون خانواده هارو شاد كرد

خيلي جالب و خنده دار بود اصلا از نظر كيفيت و جالبي و شادبودن قابل مقايسه با اون بفرمائيد شام مسخره من و تو نبود

بعد از مدتي هم كه تو شبكه 20 پخش شد براي اونايي كه ناراحت پولشن كه به نظر من پولشم ارزش دادن داشت
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۱
شما با این چیزا شاد باش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:03 - 1391/05/09
من دلم برا اون ادمایی که پول میدن این سی دیارو می خرند می سوزه اینکه یه ادم چقدر باید مخش معیوب باشه که بخاد بالای این چیزا پول بده
پاسخ ها
tina
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۱
kamelan doruste azizam
Maryam Ronaldo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
poole khodeshe...mikhad berize door..toro sa nana
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:51 - 1391/05/09
اينا همش مسخره بازي عرضه ندارن روي يه فيلم وقت بذارن و خرج كنن چرت و پرت درست ميكنن ما هم از بيكاري به زور نگاه ميكنيم
پاسخ ها
کیمیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۱
کاملا موافقم
Maryam Ronaldo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
vase bikari karaye behtari am hastaaaaaaaaaaaaaaaaa???
بدون نام
UNITED ARAB EMIRATES
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۱
درسته اتفاقا ما هم از بیکاری به زور نگاه میکنیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:14 - 1391/05/09
عجب دل خوشی دارین شما !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
Maryam Ronaldo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
are be khodaaaaaaaaaaa!!he
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:49 - 1391/05/09
nazare khasi nadaram roye ham rafteh kare khobie
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:51 - 1391/05/11
نهار نخوردیم
پاسخ ها
ali
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
be ma che
Maryam Ronaldo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
gofte ke etelaat omoomit bala bere Ali
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
:)))))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:00 - 1391/05/11
ma k khar nistim biaym az in cherto perta bekharim.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:04 - 1391/05/12
همه کارهای آقای بیرنگ دیدنیه اگرچه انتخاب نفرات هم بسیار هوشمندانه است بنظر من بهاره رهنما وشقایق دهقان در هر حالت و نقشی جذاب و سرگرم کننده هستند خانم زکریا و طباطبایی هم دوست داشتنی هستند. نمیدونم چه اصراری به استفاده از کلمه تقلید داریم این برنامه در همه کشورها تهیه میشه ولی با تفاوتهایی که نشان دهنده هنر تهیه کننده و کارگردان است سعی کنیم نیمه پر لیوان را ببینیم و مشوق برنامه های جالب و سرگرم کننده باشیم.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
man mazerat mikham havasam nabood - dadam
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۱
پول بابا رو میدی میخری اکه خودت با زحمت کشی پول در بیاری خرج این چرت و پرتا منیکنی
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
thanks
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:20 - 1391/05/14
این مسخره بازی ها چیه؟از خودتون یکم خلاقیت به خرج بدین نه اینکه کار دیگرانی رو که مرتبم بهشون سرکوفت میزنین تقلید کنین.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
haminie ke hast bazy moghea ha taghlid khoobe
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:37 - 1391/05/14
هیچ استیلی جای طلا رو نمیگیره ؟! این هم همینطور . . . .؟!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:02 - 1391/05/14
بعضی از مردم انقدر کورفهمند که پول سهله حتی پول نان خانواده خودرا برای خرید سی دی برنامه انها میدهند فقط به خاطر اینکه ببینندخانه بازیگران چطوریه.درسته یک کار تقلیدیه تقلید خوبه اگه سازنده باشه نه هنرمندان ما که زندگیشون هم بازیگریه.تعجم از اقای بیرنگ اینه که چرا همش سراغ افراد مرفه میره سراغ افراد متوسط جامعه نمیره؟میدونه اونها شاید چیزی واسه پختن ندارن؟با این گرانی چرا این برنامه ها رو میسازند تا خون در دل بچه های بی پول کنند.
پاسخ ها
بدون نام
UNITED ARAB EMIRATES
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۱
اولا توهین نکن کور فهم خودتی دانشمند!!!!!
می دونیم اينا همش مسخره بازي عرضه ندارن روي يه فيلم وقت بذارن و خرج كنن چرت و پرت درست ميكنن ما هم از بيكاري به زور نگاه ميكنيم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:05 - 1391/05/16
نظری ندارم!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
علی
-
۰۵:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۹
دوست دارم
امیر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۴
عاشقتم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
afarine
Maryam Ronaldo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
in tan too kafan bia o nazar bede? melat langetan
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
:))))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:32 - 1391/05/17
بانظرماریاموافقم اگر متوانید برای ندارها شام بیارید تا به غذاهای بفرماییدشام حسرت نخورند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:17 - 1391/05/17
کلا که مسخره است،خب مثلاکه چی؟با اینکارا جیب خودشونو پرپول میکنن.ملت بیچاره هم که بس که دلیلی واسه خندیدن ندارن میرن سراغ این جور برنامه های مسخره.برین ازاونایی برنامه درست کنین که شام شب یه تیکه نون خالی تو سفره شون نیس.
-
05:35 - 1391/05/19
توسفره مرغ هم دارن؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
:d
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:06 - 1391/05/21
حالا خوبه کلی تو برنامه های طنز این بیچاره هارو مسخره میکنید.اونوقت خودتون از روی برنامه و فکر چندین نفر که ایده به خرج دادن کپی برداری میکنید؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:16 - 1391/05/21
این برنامه ها مختص خانوماس که پول شوهر یا باباشونو به باد بدن از نظرات هم معلومه
پاسخ ها
.....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
in ja ghesmate nazarate na ghesmate kal kal dokhtar va pesar
cheshmato va kon
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:45 - 1391/05/21
تو این برنامه فقط حرف میزنن اینقدر که فکرمیکنی میزگرد تشکیل دادن همش باهم کل میزنن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:57 - 1391/05/21
به نظر من تقلید نیست میخواد چهره بدی که از ایرانی ها مثل دعوا. نمره کم دادن ها پشت سر هم حرف زدن ها و ... تو اون برنامه نشون دادن رو اصلاح کنه و بگه که ما بخاطر پول یا برنده شدن تو این برنامه شرکت نکردیم بخاطر دور هم بودن شاد بودن و یک شب هم در کنار هم بودن
پاسخ ها
بهاره 2
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۸
آره خداييش! اولين فكري هم كه به ذهن من رسيد همين بود . از اين نظر خوبه
Maryam Ronaldo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
bad shoma ino az koja fahmidin? lotfan rahnama ee konid aghaye ba hoooooosh
SWITZERLAND
03:19 - 1391/05/22
مهم نیست که تقلیده یا نه. میتونه برنامۀ آموزنده و سرگرم ننده ای باشه. هدف برنامۀ بفرمائید شام اینه که به مردم کشور (کشور مربوط به برنامه) یاد بده طرز صحیح مهمون نوازی رو. مثلاً میشه بجای عادات بدی چون غیبت کردن، بازی دسته جمعی کرد...و خیلی آموزشهای خوب دیگه. من برنامۀ آقایون رو دیدم و متأسفانه زیاد خوشم نیومد، چون استاندارد نبود. عصبانیت شدید سروش صحت از پسرش به خاطر گم شدن شیر، یا نشوندن پسربجه سر میز بزرگترها و دخالت دادنش تو بحثها و بیدار موندنش تا دیروقت...این برنامه باید در عین سرگرم کنندگی آموزنده هم باشه. و اگر کسی اونقدر درگیر شغلشه که نمیتونه مهمان پذیری رو به عهده بگیره، اصلاً چرا تو مسابقه شرکت می کنه؟ بفرمائید شام ایرانی به هیچ وجه استاندارد نیست.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:21 - 1391/05/22
kare ina hamishe taghlid boode mesle film kobra 0011 baba yekam khodetoon bashed.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:40 - 1391/05/22
باید حد اکثر نوع آوری داشت البته به نظر من هیچ مشکلی نیست که واسه شادی و هیجان ... مردم جا مانده ایران هم از تجربیات دیگران استفاده کرد.اما اینو بدونین که بهتره از تلوزیون پخش بشه من هیچ موقع یا نخواستم یا نتونستم این سی دی ها رو تهیه کنم!بفکر همه باشید زیباست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:40 - 1391/05/22
عالي بود
پاسخ ها
فرزاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۵
نه بابا...............!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۸
خيلي با حال بود من حواسم نبود منفي دادم بت
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
no
Maryam Ronaldo
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
daghighan chio migi?!