تشخیص زودرس آلزایمر با کمک کره بادام زمینی
۴۷۵۱۲۲
۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶
۳۷۷۲ 
کره بادام زمینی نه تنها صبحانه و میان وعده ای لذیذ و سالم است، بلکه ثابت شده که می تواند در حوزه پزشکی نیز مورد استفاده قرار گیرد. این ماده غذایی بخصوص در تشخیص مراحل اولیه بیماری آلزایمر می تواند کمک بزرگی برای پزشکان باشد.
وب سایت تک شات: کره بادام زمینی نه تنها صبحانه و میان وعده ای لذیذ و سالم است، بلکه ثابت شده که می تواند در حوزه پزشکی نیز مورد استفاده قرار گیرد. این ماده غذایی بخصوص در تشخیص مراحل اولیه بیماری آلزایمر می تواند کمک بزرگی برای پزشکان باشد.
 
 تشخیص زودرس آلزایمر با کمک کره بادام زمینی

عصب شناسان آزمونی را تدوین کرده اند که بر این اساس قرار دارد که کورتکس اولفکتوری – ناحیه ای از مغز که فرآیند درک بو را بعهده دارد- نخستین بخشی از مغز است که در بیماری آلزایمر تحلیل می رود. در این آزمایش از ظرفی از کره بادام زمینی و یک خط کش استفاده می شود. کره بادام زمینی بر روی هر یک از سوراخ های بینی مورد آزمایش قرار می گیرد.
 
اگر سوراخ سمت چپ در تشخیص بوی کره بادام زمینی خیلی ضعیف عمل کند، بدین معنی است که بیمار نخستین نشانه های ابتلا به آلزایمر را دارا می باشد. یک فرد سالم از فاصله 20 سانتی متری قادر به درک بوی کره بادام زمینی است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج