دادگاه بازیکن معروف به اتهام تجاوز به عنف
۴۸۳۹۷۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۳
۱۶۹۰۵ 
متهم شب حادثه با وعده یک دیدار کوتاه و ملاقاتی مختصر من را به خانه خود در تهران کشید و سپس از 11 شب تا هشت صبح فردا در خانه‌اش زندانی کرد و در نهایت مرا مورد تجاوز قرار داد
تابناک: آبان ماه امسال بود که بک زن جوان با حضور در دادگاه کیفری استان تهران از یک حادثه غم انگیز پرده برداشت. این زن جوان در حضور قاضی پرونده مدعی شد یکی از فوتسالیست ‌ها با عنوان «س» وی را یک شب در خانه‌اش محبوس کرده و به وی تجاوز کرده است.

به گزارش تابناک ورزشی، این زن مدعی شد این فوتسالیست مدتهای مدید با من ارتباط تلفنی و پیامکی و تلگرامی داشت و ادعا می‌کرد که قصد ازدواج با من را دارد. متهم شب حادثه با وعده یک دیدار کوتاه و ملاقاتی مختصر من را به خانه خود در تهران کشید و سپس از 11 شب تا هشت صبح فردا در خانه‌اش زندانی کرد و در نهایت مرا مورد تجاوز قرار داد.

وکیل این زن جوان عنوان کرد: براساس اظهارات موکلم در تاریخ 4 شهریور ماه این فوتسالیست با خوراندن یک نوشیدنی موکلم را بی هوش می‌کند و بعد از آن باعث می‌شود بکارت موکلم از بین برود.
 
این وکیل گفت: متهم بارها مطالب خلاف واقعی را مطرح کرد و مدعی شد که شاکی به عقد موقت وی درآمده اما دادگاه زمانی که از این فرد صیغه نامه کتبی درخواست کرد این فرد نتوانست ادعای خود را ثابت کند.

وکیل شاکی گفت: امروز دادگاه تشکیل شد و سرانجام پس از شنیدن اظهارات موکلم و همچنین دفاعیات متهم و وکیلش از وی اخذ دفاع آخر شد. به نظر می‌رسد تا هفته دیگر باید منتظر صدور رأی باشیم.
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1395/12/02
ببین به کجا رسیدیم این شرافت ورزش از بین برد ای کاش اشد مجازات برای عامل اش در نظر گرفته شود
Iran, Islamic Republic of
17:41 - 1395/12/02
همچین حیواناتی باید رسوا شن س دیگه چیه؟اسم کاملشو باید نوشت...
Iran, Islamic Republic of
17:41 - 1395/12/02
من متأسفم که الگوی بچه های مردم که درجامعه کنونی ازجایگاه ویژه ای برخوردارندباپول مردم وبیت المال دست به کارهای زننده وبی حیثیتی میزنندواقعاجنبه ندارندودرحقیقت پول زیادونداشتن جنبه همین عوامل رارقم میزند
Iran, Islamic Republic of
08:35 - 1395/12/03
دراین که کار فوتبالیسته خیلی خیلی زشت بوده حرفی نیست ولی اون خانم چرا پاشده رفته خونه ..چنین حوادثی خیلی قابل پیش بینیه
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1395/12/03
دختری که پاشو به مکان! و خونه خلوت میذاره باید پیش بینی همچین چیزهایی رو بکنه! چون حودش با پای خودش رفته یعنی راضی بوده پس تجاوز محسوب نمیشه!!!
پسری که قصد ازدواج داره با بزرگترش میاد خونه دختر نه اینکه دختر رو دعوت بکنه به خونه خالی... در تعجبم چرا بعضی از دختران جامعه ما اینقدر بیفکر هستند. به ما هم صدها نفر از این پیشنهادها دادند چرا ما نرفتیم؟؟؟ چرا به ما تجاوز نشد؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج