مامیچ: اصلا از تساوی راضی نیستم
۴۸۴۹۰۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۲
۳۷۱۶ 
سرمربی العین امارات پس از تساوی مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: از نتیجه به دست آمده در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا اصلا راضی نیستم.
خبرگزاری فارس: تیم فوتبال ذوب آهن در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل العین امارات قرار گرفت که این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

زوران مامیچ، سرمربی العین پس از این تساوی گفت:  از نتیجه به دست آمده در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا اصلا راضی نیستم چون نسبت به آنچه در نیمه اول ارائه کرده بودیم، ما به پیروزی نزدیک بودیم. در نیمه دوم ما خوب ظاهر نشدیم اگرچه فرصت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم.

وی افزود: در تمرینات آینده تمام سعی خود را می‌کنیم تا عملکرد خود را بهتر کنیم و در بازی‌های پیش رو نتایج بهتری را بگیرم. این چهارمین بازی من به عنوان سرمربی العین بود و در این چند بازی فهمیدم که بازیکنانم پتانسیل بالایی دارند. ما در این بازی بسیاری از بازیکنان کلیدی خود را به خاطر مصدومیت نداشتیم و به همین خاطر مجبور شدیم با بازیکنان موجود وارد زمین شویم.

مامیچ در پایان گفت: به نظرم تیمم این توانایی را دارد که این فصل را خیلی خوب به پایان برساند. ذوب آهن چون در این بازی برنامه‌اش دفاعی بود به همین خاطر الشمرانی را در ترکیب نگه داشتم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج