وسيله‌ ای برای خوردن و لاغرشدن!
۴۸۶۹۶
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۵
۱۰۶۰۰ 
به تازگي در دنياي تکنولوژي يک چنگال هوشمند ساخته شده که مي‌تواند بدون ايجاد ضرر باعث کاهش وزن شود و از چاقي جلوگيري کند.
روزنامه ابتکار: به تازگي در دنياي تکنولوژي يک چنگال هوشمند ساخته شده که مي‌تواند بدون ايجاد ضرر باعث کاهش وزن شود و از چاقي جلوگيري کند.

با چنگال HapiFork مي‌توانيد به راحتي غذا بخوريد و لاغر شويد. روش‌هايي زيادي براي کاهش وزن و رژيم غذايي وجود دارد.اين روش‌ها حتي باعث ايجاد ضرر و زيان براي بدن نيز مي‌شوند و مي‌تواند سلامت افراد را به خطر بياندازند.

به تازگي در دنياي تکنولوژي يک چنگال هوشمند ساخته شده که مي‌تواند بدون ايجاد ضرر باعث کاهش وزن شود و از چاقي جلوگيري کند. اين وسيله هوشمند به عنوان يک انقلاب در دنياي تکنولوژي شناخته مي‌شود مي‌تواند توسط ارتباط بلوتوثي به دستگاه‌هاي ديگر مرتبط شود.

ويژگي مهم اين چنگال هوشمند که باعث لاغري مي‌شود هشدار به کاربران هنگام خوردن غذاست.اگر کاربر بيش از حد سريع غذا بخورد چنگال با هشدار لرزشي وي را آگاه مي‌کند. البته مي‌توان با استفاده از تنظيمات ميزان فاصله براي هشدار دادن را نيز کم يا زياد کرد.

اين فاصله را مي‌توان بين ده تا بيست ثانيه قرار داد.از ديگر ويژگي‌هاي اين چنگال هوشمند شمارش تعداد دفعاتيست که کاربر با آن غذا برمي دارد و مي‌خورد.چنگال‌هاي HapiFork به زودي و با قيمت 90 دلار به دست علاقه مندان مي‌رسد.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:40 - 1392/02/01
دمپاى هدايت شونده ٦ هسته اى داره مياد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج