مینی، مدل کانتری‌من پلاگین را معرفی می‌کند
۴۹۲۸۹۷
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۹
۸۶۳۷ 
نام مینی بری همه یادآور خودروهای کوچک و نوستالژی مستربین است. اما این خودروساز راه زیادی را تا امروز طی کرده تا به جایگاه امروزش برسد. این شرکت که زیرمجموعه‌ی ب‌ام‌و محسوب می‌شود، قرار است نسخه‌ی پلاگین هیبرید مدل «کانتری‌من» (Countryman) را معرفی کند.
مجله دیجی کالا - خشایار شاهسون: نام مینی بری همه یادآور خودروهای کوچک و نوستالژی مستربین است. اما این خودروساز راه زیادی را تا امروز طی کرده تا به جایگاه امروزش برسد. این شرکت که زیرمجموعه‌ی ب‌ام‌و محسوب می‌شود، قرار است نسخه‌ی پلاگین هیبرید مدل «کانتری‌من» (Countryman) را معرفی کند.
 
 مینی، مدل کانتری‌من پلاگین را معرفی می‌کند

این خودرو از یک پیشرانه‌ی بنزینی ۳ سیلندری توربوشارژ و یک موتور الکتریکی بهره می‌برد. در مجموع کانتری‌من پلاگین توانایی تولید قدرت ۲۲۴ اسب‌بخار دارد. یک جعبه‌دنده‌ی ۶ سرعته‌ی خودکار هم کانتری‌من را همراهی می‌کند. قدرت موتور برقی هم به چرخ‌های عقب این خودرو انتقال داده می‌شود. این در حالی است که کانتری‌من قادر است که هم‌زمان از هر دو پیشرانه‌ی بنزینی و برقی بهره‌ ببرد.
 
 مینی، مدل کانتری‌من پلاگین را معرفی می‌کند
 
در این حالت این خودرو همانند خودروهای چهار چرخ محرک عمل می‌کند. برای به حرکت درآوردن این خودرو از حال سکون به مرز سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت، تنها ۶٫۸ ثانیه زمان لازم است. این عدد از میانگین عملکرد خودروهای هیبریدی هم پایین‌تر است.
 
 مینی، مدل کانتری‌من پلاگین را معرفی می‌کند

این خودرو می‌تواند به‌طور خودکار میان منبع بنزینی و برقی سوییچ کند. موتور برقی کانتری‌من در حالت سکون هم کار می‌کند؛ این باعث می‌شود که کانتری‌من به بیشترین مقدار از گشتاور لحظه‌ای دست پیدا کند. زمانی که سرعت این خودرو از ۸۰ کیلومتر بر ساعت بیشتر می‌شود، موتور بنزینی هم وارد عمل می‌شود. البته اگر راننده بخواهد که از قدرت باتری خودرو استفاده کند، می‌تواند به حالت Max eDrive سوییچ کند. این حالت کانتری‌من قادر است تا سرعت ۱۲۵ کیلومتر بر ساعت بدون دخالت موتور بنزینی کار کند.
 
 مینی، مدل کانتری‌من پلاگین را معرفی می‌کند

گستره‌ی پیمایش این خودرو ۴۰ کیلومتر است و برای شارژ کردن باتری‌ها هم بین ۲ تا ۴ ساعت زمان لازم است. در شرایط ایده‌آل و حالت ترکیبی، این خودرو به ازای ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت، ۲٫۱ لیتر بنزین مصرف می‌کند. اگرچه رسیدن به شرایط ایده‌آل در واقعیت امکان‌پذیر نیست. فضای بار این خودرو ۴۰۵ لیتر است که با خواباندن صندلی‌های عقب می‌توان به مقدار ۱۲۷۵ لیتر هم دست پیدا کرد.
 
 مینی، مدل کانتری‌من پلاگین را معرفی می‌کند

 قیمت کانتر‌ی‌من مدل All4 S E Hybrid از ۳۸٫۷۰۰ دلار شروع می‌شود. این خودرو از ۳ تیرماه در بازار انگلیس عرضه می‌شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج