خطر فروریختن ورزشگاه آزادی برطرف شد
۵۰۷۱۲۸
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
۳۶۹۸ 
با توجه به تست‌های گرفته شده در روز دیدار ایران و چین فعلاً خطری از ناحیه ریخته شدن سکوهای ورزشگاه آزادی، تماشاگران را تهدید نمی‌کند.
خبرگزاری فارس: بعد از فاجعه آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکو، حساسیت‌ها بر روی سازه‌های قدیمی تهران به خصوص ورزشگاه آزادی بیشتر شده و برخی اعلام کردند که این ورزشگاه قدیمی تهران، پتانسیل تکرار فاجعه دیگری را در خود دارد.

با این حال، مسئولان امر در این زمینه بیکار ننشسته و اقدامات لازم را انجام داده‌اند که از جمله آنها می‌توان به تست و آزمایش سکوها در روز بازی‌های پرجمعیت اشاره کرد.

بر همین اساس، حسن طباطبایی مدیرعامل ورزشگاه آزادی با تأیید این خبر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده و براساس گزارش‌هایی که از مشاورین و مهندسین دریافت کردیم، در روز بازی ایران و چین، سازه ورزشگاه تست شده و مشکل و نگرانی خاصی برای ریزش ورزشگاه و تکرار فاجعه‌های گذشته وجود ندارد که حتی در این زمینه مهندسین ناظر این موضوع را به صورت مکتوب درآورده و با امضای خود به ما تحویل دادند، بنابراین دغدغه‌ای از این ناحیه وجود ندارد، اما سازه قدیمی است و باید اصلاحات آن را آغاز کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج