قاسمی: مشکل کشور ناتوانی اجرایی است
۵۰۸۶۰۳
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱
۶۱۹۱ 
عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بیان اینکه مدیران اجرایی کشور باید هم انگیزه و هم اعتقاد داشته باشند، گفت: با وجود نیروهای انقلابی مشکلات حل می‌شود.
خبرگزاری فارس: رستم قاسمی عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب در حاشیه دومین مجمع ملی این جبهه، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مشکل کشور منابع نیست بلکه کارآمدی است، اظهار داشت: مشکل کشور ناتوانی اجرایی است.

وی افزود: مدیران اجرایی کشور باید هم انگیزه و هم اعتقاد داشته باشند و با وجود نیروهای انقلابی مشکلات حل می شود.

قاسمی در پاسخ به این پرسش که بزرگترین مسئله کشور و دغدغه رهبر انقلاب اقتصاد است، اظهار داشت: 80درصد بیانات رهبر انقلاب در ابتدای سال و در حرم رضوی به موضوع اقتصاد اختصاص دارد و حتما باید دولتی اقتصادی روی کار آید.
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1396/01/17
ای بابا تواین دوره زمونه هرکسی اتیش راروی دیگ خودش می کشه
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1396/01/17
آقای قاسمی : در دوران وزارت شما دکل نفتی گم شد و هنوز از آن خبری نیست . متاسفانه شما که مسئولیت گم شدن آن را هم به عهده نگرفته اید .
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1396/01/17
قاسمی گفته مشکل کشور ناتوانی اجرایی است ولی من نظر دیگری دارم تعامل با سایر کشورهای دنیا و عضو شدن کشور در تجارت جهانی مشکل کشور ما را حل خواهد کرد.
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1396/01/17
مثل زمان وزارت خودت ودلواپسان که مملکت را به لجن کشیدین.ما ملت هم دیدیم که مشکل اجرا بود که شما با همکاری بابک زنجانی به درستی مدیریت کردین ونفت را فروختین وپولشو در خارج سرمایه گذاری کردین.وتا الان هم دست هیچ کس بهش نرسیده.ما ملت نمیدانیم چرا شماها دست از سر ما برنمیدارین.بابا بخدا 8سال حکومت شماها برای این ملت کافیه.بگذارید کمی نفس بکشیم وکمتر غصه بخوربم.اخه تورا چه به سیاست واقتصاد.
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1396/01/17
رستم خان مدیریت جنابعالی رو هم در وزارت نفت قبلا دیدیم بیخودی شعار نده
Iran, Islamic Republic of
19:50 - 1396/01/17
مشکل اصلی کشور امثال خود شما آقای قاسمی است که برای کسب قدرت وثروت منافع ملت را نادیده میگیرید .چوب لای چرخ هر دولتی که از خودتان نباشد میگذارید تا دولت را ساقط کنید ولو اینکه به نفع کشور و مردم کار کند.شما یکبار به عنوان وزیر نفت وقبل از آن فرمانده قرارگاه خاتم الانبیائ امتحان بسیار بد وناموفقتان را داده اید.بخاطر رضای خدا وحفظ حرمت سپاه از سیاست فاصله بگیر وچنین اظهار نظر های مغرضانه ای را هم نکن.
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1396/01/18
رستم خان مردم را چی فرض میکنی؟ مشکل مملکت شما و هم فکراتون هست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج